PDA

View Full Version : Имате ли песни на E.C.C.C. които НЕ са излязали ?



Buba Bubinka
09-03-2014, 13:52
Здравейте, понеже съм голяма фенка на E.C.C.C.
По цял ден слушам техните песни, ако някой може да ми даде новите които още не са излязли, ще съм много благодарна :)

GEMBI
09-03-2014, 14:11
"да ми даде новите които още не са излязли"

:???:

Sc0RcH
09-05-2014, 20:04
Веднага щом видя някой да слуша такива изпълнители и се разбира, че в акъла е много, много зле. Така е и при теб, Бубо, тъпа си.

smille98
09-08-2014, 09:35
Веднага щом видя някой да слуша такива изпълнители и се разбира, че в акъла е много, много зле. Така е и при теб, Бубо, тъпа си.


Това че тя слуша E.C.C.C. не я прави тъпа , тя си избира какво да слуша. Щом и харесват песните им ще си ги слуша. И на мен мнoгo ми харесват. В момента много хора ги слушат, най вече тийнейджъри. Всеки си избира какво да слуша , но това че на теб не ти харесват песните им , не значи че трябва да я наричаш тъпа.

DieselBlood
09-16-2014, 21:55
Веднага щом видя някой да слуша такива изпълнители и се разбира, че в акъла е много, много зле. Така е и при теб, Бубо, тъпа си.

Много са ми неприятни хора като теб. Как можеш да определяш кой е тъп и кой не по това каква музика слуша? Що за повърхностно мислене!

Sc0RcH
09-17-2014, 20:29
Ей така, може. И на мен са ми неприятни много хора, остави мисленето на мен вместо да задаваш въпроси.

ПС: Smile98, ей там е проблема, че се слушат НАЙ-ВЕЧЕ от тийнейджъри. Прости сте, и ти също, 98 си, не разбирате колко зле се ви отразява такава музика, ей. От ден на ден се чудя повече за какво е тоя мозък който всеки от нас УЖ го има... Не е яко 14 годишна да слуша "Искаш стока, ще има бам бам ако изпуснеш срока" ... Не е яко който и да е да го слуша това...жалко е.