PDA

View Full Version : Влюбена в приятелката си?



Mary_Jane_69
09-03-2014, 14:47
Здравейте, не съм очаквала, че ще посегна да напиша тема именно в този раздел, но обстоятелствата налагат това. :) Та ситуацията е, че както повечето момичета, и аз имам своя най-добра приятелка, с нея си споделяме всичко и тн. Обаче с течение на времето, и задълбочаването на нашето приятелство, започнах сякаш да чувствам нещо повече към нея. Отвъд тва, че постоянно или аз спя в тях, или тя в нас, нещо сякаш започна да нараства, и то чувство, че я обичам като повече от просто приятелка, на която споделям. Тя знае всичко за мен, аз знам всичко за нея, работата е там, че е възпитавана малко по консервативно и смята гей връзките за малко възмущаващи, като цяло не обича да говори на такава тематика, защото не било нормално и тн. Вече започнах да я отбягвам, за да не ми се покачват чувствата, опитвам се да ги избутвам, с това че тя самата не го вижда редно, но се чудя все пак - дали да ѝ призная? Все пак - най-добра приятелка ми е, но ще ме гледа вече с други очи, като знае че съм ѝ говорила само за момчета и признателността ми към женската красота си мисли че е чисто и изцяло физическа. Не искам да я изгубя като приятелка.

Black Cat
09-03-2014, 15:01
Изчакай да мине известно време - сигурно е увлечение някакво. Ако се убедиш, че не е - тогава й кажи и виж как ще реагира. Според мен няма смисъл да се мъчиш... и без това приятелството ви е приключило. На колко години сте?

P.S. - Да не би да си приключила някаква връзка наскоро?

Smrazqvashta
09-03-2014, 15:06
Замисляла ли си се дали не е моментно състояние?

Mary_Jane_69
09-03-2014, 16:03
@Black Cat
Не, от 2 години не съм имала връзка, възможно е и да ми липсва просто това да имам такава, на 19 сме и двете.

bloodyF
09-03-2014, 16:35
По-скоро ти липсва някакво усещане за. ...мъж?!
Не съм изпитвала увлечение към жена, по-скоро любопитство какво би било, но всичко се е дължало като цяло на прекалено дългото време без мъж/секс/ или на твърде много свободно време.
Иначе не, не й казвай. Аз съм много либерална към всякакъв вид полове, ориентации и пр., но и най-близката ми приятелка да ми признае че ме харесва ще ми е супер странно и не знам как бих се държала нормално с нея. То няма значение де, мъж или жена приятел, ама ако ми признае че има някакви чувства би било мноооооого по-различно.

anonymous908491
09-03-2014, 18:27
Няма цици, няма задници, няма лизане, загубих си времето

Mary_Jane_69
09-04-2014, 06:13
Да, и аз мисля да изчакам