PDA

View Full Version : Изграждане на нокти с гел???



teenobsessions
09-03-2014, 17:53
Момичета, някоя от вас правила ли си е нокти с гел? Т.е. - удължаване с гел? Моите нокти са къси, имам хубава плочка, но не мога да ги пусна, а искам да се лакирам.

Моля за мнения дали е много вредно и неудобно

teenems
09-04-2014, 09:16
Не съм ги изграждала с гел,но съм си слагала гел лак и много поврежда ноктите.

AmericaSinger
09-04-2014, 10:20
от няколко месеца съм с гел и мога да ти кажа неудобството е само първия ден и то не е точно неудобство просто се чувстваш супер странно с тях и си мислиш че всеки момент ще паднат, след това обаче ги чувстваш все едно да твои и можеш да правиш всичко с тях , аз досега не съм си чупила нито една, а аз съм много невнимателна и все ги удрям някъде...за това дали са вредни... незнам за другите обаче на мен не са ми навредили на самите нокти искам да кажа, че , да когато отидеш да ти ги правят те изпиляват твоите доста, но когато пораснат отдолу аз не забелязвам да са изтънели или нещо такова... също много хора се оплакват, че много изсушавали областта около нокътя , но аз се мажа с едно масло и нямам никакви проблеми... Моите също си ги направих защото бяха къси и стоях един месец с нарисувани и не издържах и когато отидох на поддръжка и казах да ми ги направи така, че да мога да си ги лакирвам сама и през 4 дни си сменям лака и отново нямам никакви проблеми... и между другото лака е много по издръжлив така. Надявам се да съм ти помогнала :))

marilyn
09-04-2014, 11:55
Защо по-добре не се погрижиш за ноктите си, явно се чупят и са слаби? Според мен изграждането с гел стои много неестествено и не ми харесва.

Cucko0
09-04-2014, 16:29
^зависи от маникюриста
Вредно е ,но ако няма какво да пазиш давай смело .
Ако все пак решиш да оставиш твоите мога да ти препоръчам добър и евтин заздравител

simona-t
09-05-2014, 09:50
Моите са същите.. :х Заздравителя не ми помага, но въпреки това не искам гел. Според мен стоят някак си грозно, тъй като са по-дебели от твоите нокти...(така да кажа) :D

R_922
09-07-2014, 05:58
За мен гелът е страхотен вариант за тези момичета, които имат проблем с ноктите, като чупене, люспене и дори гризане. Аз например не мога да си пусна ноктите ако не си сложа гелиш. Това е единственият начин да имам естествено дълги нокти (без да удължавам). А всички знаем колко грозно е за едно момиче да си покаже ръката със зле изглеждащи нокти. Това дали ще седят по естествено зависи от маникюриста и собствената ти преценка. Аз лично искрено казано на външен вид харесвам повече гелиша, най-вече защото самия нокът ми изглежда по- здрав, отколкото когато съм с обикновен маникюр. Когато имаш проблемни нокти определено по този начин се прикрива и дори оправя проблема. След като махна гелиша моите нокти изглеждат по- добре, отколкото преди да го сложа. Затова смятам за добро решение момичетата с моя проблем да си сложат, защото при нас се усеща най-много разликата.