PDA

View Full Version : Моля виии, давайте съветии за пеперудите в стомаха!! :D :((((



Nawyyy
09-03-2014, 20:03
От известно време имам проблем, когато видя момчето, което харесвам. Всички на моята възраст го наричат пеперуди в стомаха и е едно от най-любимите им чувства. :D Но при мен е точно обратното, мразя това чувство. Всеки път при мисълта, че излизам и той ще е там, или някаква мисъл за него започва да ми се гади, да ме боли коремът, губя апетит за цял ден, каквото ям повръщам.. :( Искам някак си да избегна това чувство, при всяка една мисъл за него. Вече сигурно това е 3то момче, което харесвам и това се случва..
Искам да избегна това чувство, а когато зная, че ще го видя да се радвам и да ми е спокойно без подобните проблеми... До сега колкото и момчета да съм харесвала винаги съм ги имала тези проблеми. И не мога да споделя с майка, нещо от вътре ме спира да говоря с нея. А при подобни ситуации й казвам само, 1е ми е станало лошо и нищо друго.... Ако имате някакви идеи моля ви давайте !! :(

H.S.
09-03-2014, 20:22
Със спрей против насекоми пробвала ли си?

JullieeK
09-03-2014, 20:58
Отърси се от притеснението просто, ако не си имала опит досега във връзки е абсолютно нормално.Знам, че е много лесно на думи да ти се каже "успокой се, не го мисли", но това е нещо което сама ще разбереш как да постигнеш.Не си първата, нито последната, която се е чувсвала така, но от опит ти казвам, че ще мине.Не знам в какви взаимоотношения сте с майка ти, но те съветвам да поговориш ако не с нея, то с някоя близка приятелка.Все пак те ще ти дадат по-добър съвет от хора, които не те познават :)

Nawyyy
09-03-2014, 21:22
Пробвах не се получи :D :D :D

Nawyyy
09-03-2014, 21:24
За опита във връзките, че го нямам нямам го :D Говорила съм по тази тема с най-близките ми приятелки даваха ми съвети от рода на "не мисли, а действай" ала бала и не помогнаха....

Summer Fresh
09-03-2014, 21:49
Изпий сода каустик, гарантирам ти, че повече няма да ти досаждат! ;)

H.S.
09-03-2014, 21:50
Предполагам е нещо, което просто трябва изчакаш да отмине. :/

RapExotic
09-04-2014, 07:36
Сподели с момчето, че го харесаш.

Вариант 1: Ще станете гаджета и чувствителността ти към него ще намалее.
Вариант 2: Ще те отреже и ще се отвратиш от него - съответно пак чувствителността ти към него ще изчезне.