PDA

View Full Version : Как да си хвана гадже ?



saxo][beat
09-03-2014, 20:12
Здравейте хора за първи път пиша за проблемите си в нета . На 16 съм досега съм нямал сериозно гадже никога не съм се целувал ,най дългата връзка която съм имал е била 1 седмица и то само в нета.Много бих желал да сам близо до момиче но никога не сам имал този късмет моля дайте ми някои съвети как да си хвана гадже . Харесвам си едно момиче от моя град пишем си вече 3 дни и не знам как да я попитам дали иска да се видим някъде . Мислите ли че избързвам ?
Благодаря предварително :) :) :)

mcfe
09-04-2014, 03:50
Първата стъпка е да замениш думата "гадже" с "приятелка". Гадже е детска дума, бих казал дори смешна.

NiCkLiNe
09-04-2014, 06:38
blagodoarqo za mnenieto

RapExotic
09-04-2014, 06:52
Дали избързваш не можем да ти кажем на базата на тази информация, която си дал. Понякога и след половин час чат е уместно да поканиш момичето, а понякога и след 2 седмици е рано. Ако разговорът ви върви добре може да и намекнеш, че искаш да излезете и да видиш как ще реагира тя. Ако искаш нещо по-сериозно със сигурност ще трябва да направиш крачката с поканата все някога.

marilyn
09-05-2014, 10:44
Сериозна връзка на 16....


Как да я поканиш... като си пишете, кажи ѝ "Какво ще кажеш тези дни да се видим на по кафе"

Не е толкова страшно, дори да те отреже, свиквай... ще ти се случва много пъти в живота. :)