PDA

View Full Version : А или Б ?



imissyou9
09-03-2014, 22:22
Едното момче е 96 и ще го наричаме "А" , а другото момче е 97 и ще го наричаме "Б"

(момчето А )Преди 2 години се запознах с доста интересна личност . Много бях слушала за него . Бил много луд , правел всякакви глупости .. абе постоянно се говореше за него . И един ден някъде по това време беше , началото на септември съвсем случайно се засякохме в една компания и се запознахме . Честно казано очаквах нещо ужасно различно от това което видях ... Високо , чернокосо момче с небесно сини очи и прекрасна усмивка , което е доста възпитано и просто се държи много добре . Дойде 15ти септември , почнахме даскало .Бях се изместила в неговото училище и се засякохме на първия учебен ден и го показах на моите приятелки , те не бяха впечатлени :D Минаха се 5-6 месеца и една сутрин той се беше върнал от дискотека , а аз ставах за екскурзия и се засякохме рано сутринта на линия и той ми писа...честно казано ако знаех как щяха да се развият нещата нямаше да му отговора никога ... И оттогава почнахме да си пишем всеки ден . Виждахме се на училище , закачахме се ала бала :D Поставих си за цел да го опозная , просто ми беше интересно какъв е всъщност . Завършихме и на една дискотека се засякохме , танцувахме , а после дори се и целувахме и след това всичко приключи. Нито ми писа , нито нищо ... След 2-3 седмици заминавахме на лагер в обща компания за 10 дена на морето. Естествено аз в началото там първия ден като пристигнахме нали не му обръщах внимание и те там неговите приятели ни базикаха и вечерта той ме целуна . Аз веднага го помолих да ми обясни защо не ме е потърсил след дискотеката , а той ми призна , че е много срамежлив и че го е страх да започне връзка , защото е бил наранен много...помолих го за шанс и 10 дена бяхме заедно постоянно . Най-яките ми 10 дена ...прибрахме се и в продължение на 1 месец си писахме излизахме и изведнъж то спря да ми пише , да ми отговаря ... Дойде пак учебната година и аз нямах търпение да го видя , защото от 1-2 седмици не бях го виждала и отивам към даскало и го гледам с някакво друго момиче на една пейка....нищо не казах .. не си говорихме близо 4-5 месеца и после след една дискотека той пожела да ме изпрати . Обясни ми , че с онова момиче е нямал нищо и ми каза , че ме харесва ама играй league of legends на професионално ниво и че от това си изкарва пари и няма да има време за мене и че няма смисъл да сме заедно и естествено аз се съгласих да сме заедно поне по дискотеки , по екскурзии , по събирания ... поне за малко да е мой ... и така година и половина ! От както завършихме не си бяхме писали цяло лято и на 1ви автуст аз заминавах пак на лагер .Той не искаше да дойде с мен .. бил голям вече за лагери , имал 18 ...
(момчето Б) На този лагер аз заминах с огромно нежелание , защото знаех , че А ще ми липсва .. Първите дни ми беше много тъжно , но после се отпуснах , запознах се с момчета от друго населено място ,който бяха в нашата база. И А ми писа 4 вечер , че утре ще идва към морето , но ще бъде на 50 км от града , в който съм на лагер , но каза , че ще направи всичко възможно до 7-8 мата вечер да дойде да ме види и да си изкараме една вечер само 2мата на морето . През това време нашата компания постоянно излизахме с компанията от другото населено място, много се забавлявахме,но въпреки това аз с нетърпение чаках А да дойде .. Имаше едно момче от мъжката компания ,което ме зарибяваше ама аз го режех , защото чаках А , макар че 98% бях сигурна , че няма да дойде ... в крайна сметка не дойде и 8мата вечер реших , че достатъчно съм го чакала вече и че вече няма смисъл , крайно време е да го забравя ... Целунах Б ! Последните дни от лагера бях с него . Много добре се държеше , говореше ми за след лагера как постоянно ще идва при мен и т.н . И наистина тей стана .Вече 1 месец от както сме се върнали от лагера , а той е идвал в моя град вече 4 пъти . Много мило момче , много добро абе момче за милиони .... амаа не е А ...
И не знам ... Звучи глупаво да се колебая въобще амаа .... сърцето си иска своето ! Какво да правя ?

H.S.
09-03-2014, 22:42
Ако смяташ, че връзката ти с второто момче има бъдеще, избери него. Ако не - нито единия от двамата.

aleksandra74
09-07-2014, 00:34
Еби им майката и на А и на Бе.

diksi
09-07-2014, 11:24
Б

Little Monster
09-07-2014, 11:46
Мисля че трябва да забравиш и единия и другия... Не може да разкарваш единия постоянно да идва при теб, а ти още да мислиш за другия.

::NeVeR*eNd:::
09-07-2014, 12:32
Б