PDA

View Full Version : Турски сериали?



valen7h
09-04-2014, 11:50
Здравейте съфорумници.
Започвам на право. Гледам турски сериали, повечето са наистина интересни, но неразбирам защо повечето се гаврят с тях, става им смешно или просто са някак си отвратени? Защото бабите ли ги гледат или какво? Има известна прилика с американските, но турските са една идея по- консервативни предполагам? Приятелите ми не знаят, че гледам подобни сериали, защото сигурно ще ми се изсмеят в лицето, но не виждам нищо лошо в това.

Гледала съм Огледален свят <3 и продължението, което е сега който имаше много гаден финал, Една любовна история <3 и отново финала ме разочарова, завърши ужасно, Север юг, който скоро ще започва <3, Времето лети(доста е.. как да кажа.. тежък), също Златния век, който не го следих много много, но също е хубав, Пепел от рози общо взето те са любимите ми. Първите три ги следях с огромен интерес, още от началото ме грабнаха, а и двойките бяха невероятни.

И не, не съм трол. Създадох темата от чисто любопитство.
Вие сте.

hristo99
09-04-2014, 13:29
На теб са ти интересни, но на много хора не са. Майка ми и баща ми гледат турски сериали и все като мина покрай телевизора чувам типичните изрази "Пепел ти на устата", "Да не чува дявола", "Дано да е за добро", "ФЕРИЯ?! ФЕРИЯ?!" или пък някакви се бият/сочат пистолетите си един срещу друг, или са в затвора, или са в болница и въобще все едни и същи сцени. Много бавно става всичко, много разтегнато, лоша актьорска игра (главно преиграване), все едни и същи сцени, същи истории + трагичното озвучаване на български... Няма как да остана впечатлен. Скучни са и гаврата с тях е с цел да се направят малко по забавни. Не казвай на приятелите си, че гледаш турски сериали, защото тях това не ги вълнува и ако им говориш за това само ще ги отблъснеш.

RapExotic
09-04-2014, 23:43
Няма лошо, че гледаш турски сериали. Много по-смислени са от латиноамериканските например. Всяко популярно нещо бива иронизирано. Едно време по същия начин иронизираха латино сериалите. Тук обаче има и още един негативен фактор - историческия. Някой хора като чуят, че нещо е турско веднага превключват в защитен режим и дори не си правят труда да разберат за какво става въпрос.

Ivaaaaa
09-05-2014, 16:05
po-losho ot turskite seriali sa indiiskite

Andjyy
09-05-2014, 16:17
po-losho ot turskite seriali sa indiiskite

Даа!

Ouroboros
09-06-2014, 00:01
Турските сериали са уникално еднообразни, лигави и даже нелогични. Но... Мога да ги изтърпя. Просто отивам в другата стая, слагам слушалките и свободааа!
Обаче.
Обаче.
Индийските сериали... В мига, в който видя как някой гледа тези педалско-бисексуални лигавщини, примесени с "АААААААААА БИДАЙЙЙЙ БАЙДАААААААЙЙЙ", без да се замислям, отивам, хващам телевизора и жусс през прозореца.

Dagichka
09-06-2014, 10:26
мен пък не ми пука от какъв произход е сериала
сапунките са си сапунки, трудно да научиш нещо от тях, ама за губене на времето стават.
гледах и аз Огледален свят, ама продължението не ме кефи, разводниха много :д както и Забраненият плод и всичките Перли-мерли. индийски май не съм гледала, но като колоритност и музика ме радват боливудските филми. пък латиноамериканските са си класика, като малка бях луда фенка на разните там Трима братя, три сестри и Сребърните ангели.. тцтц :cool:

HollyGolightly
09-06-2014, 11:35
От толкова много бози, кога въобще ти остава време за приятели?

Light_Dreamer
09-09-2014, 19:23
Турските сериали са уникално еднообразни, лигави и даже нелогични. Но... Мога да ги изтърпя. Просто отивам в другата стая, слагам слушалките и свободааа!
Обаче.
Обаче.
Индийските сериали... В мига, в който видя как някой гледа тези педалско-бисексуални лигавщини, примесени с "АААААААААА БИДАЙЙЙЙ БАЙДАААААААЙЙЙ", без да се замислям, отивам, хващам телевизора и жусс през прозореца.

И аз съм на твоето мнение. Тези сериали нямат и оригиналност в историите си.Като отида при баба и дядо нон-стоп съм със слушалки(Да живеят всички рок банди които успяват да заглушат турските помии).
За радост те не гледат индийски сериали много, но за жалост братовчед ми, за да ме дразни, им купи тон колони за телевизора.8-)

prosto_chovek
09-12-2014, 16:06
По - добре, че си ги гледалА, а не гледаЛ. Иначе - щото са пълни бози, изнасилващи те интелектуално и причинявайки на съзнанието ти вреда, каквато и най - отровните гъби не биха могли. Конкурират се с американските риалитита в моментите им на кулминация. За да не те обидя, това е поо - фолкът на филмовото изкуство.

JDeel
09-15-2014, 00:05
Oo и аз се изприщвам като чуя за турски сериали, ама случайно при приятели зазяпах последните серии на Кузей-Гюней преди и се оказаха нетипични и интересни, имаше съспенс ;)

Allah Akhbar
09-15-2014, 00:54
Аллах е велик!

Dagichka
09-15-2014, 03:46
^тогава се гръмни в негова чест.

skatew
09-15-2014, 14:54
^тогава се гръмни в негова чест.
:Д дагичка ги наказва

Dagichka
09-16-2014, 17:25
:cool:

DieselBlood
09-16-2014, 22:03
Аллах е велик!

Браво, пич. Черпя те една свинска пържола.

galaxy29
09-16-2014, 23:30
ахахахах гичи и diesel rofl

marilyn
09-17-2014, 13:31
Като цяло сапунените сериали не са ми по вкуса. Като дете гледах разни латино сериали, но турските и тях бият по глупост. Майка ми преди гледаше някакъв Листопад ли беше, какъв беше... Само като минех покай нея и им чуя звуците, които издаваха като възклицания, едни охкания, едни чудесии и ми ставаше много смешно. Като цяло има много по-интересни неща, с които да си запълваш времето. Аз не бих стояла с часове наред пред телевизора да гледам тия бози, като мога да правя нещо по-смислено и забавно.

Rositsa:)
09-20-2014, 14:17
Аз пък харесвам повече индийските сериали,отколкото турските и латиноамериканските,макар че когато чуя индийска музика започвам да се кискам. Гледам индийските сериали,като комедии (поне цветовете на любовта)на Малката булка съм по-сериозна. Но както и да е.
Няма нищо лошо в турските сериали,най-добрата ми приятелка също е много запалена по тях. Наистина няма нищо срамно в това :)