PDA

View Full Version : Депилиращи ленти.



Smilee..
09-04-2014, 15:12
Здравейте, :-)
До сега съм използвала депилиращи ленти само за лице(Елеа,а днес си взех да пробвам тези на Дева).Въпросът ми е ползвали ли сте депилиращи ленти за тяло ? Коя марка? Доволни ли сте? Ако ви се занимава напишете и недостатъците,предимстват !
Благодаря,предварително! :-)

marilyn
09-04-2014, 15:24
Бях купувала и двете марки ленти за тяло, за да правя кола маска на приятеля ми. Изобщо не си струват, дори моите косъмчета не можаха да дръпнат, какво остава за тези на гаджето ми. Изобщо не съм доволна, а и не излиза по-евтино. Най-добре отиди на козметик, ще е много по-качествено. В сайтовете за колективно пазаруване има големи оферти, от там си купувам някой път ваучери, излиза ми евтино и съм доволна.

Smilee..
09-04-2014, 16:08
Благодаря,просто нямам време за козметик,.

Penny Lane.
09-04-2014, 17:54
Аз пък съм доволна от Дева и от Victoria Beauty.
Май само Veet не ми свършиха работа. Явно си е до човек - някои са доволни от едно, други от друго.

Smilee..
09-04-2014, 18:00
Аз пък съм доволна от Дева и от Victoria Beauty.
Май само Veet не ми свършиха работа. Явно си е до човек - някои са доволни от едно, други от друго.
Аз пробвах пак и останах доволна от Дева,не съм затоплила хубаво лентата.Благодаря за мнението.

ayaska
09-05-2014, 06:52
Пробвала съм Deva, Victoria, Veet и Strep и никак не съм доволна. Не премахват изцяло косъмчетата, оставят лепкава смола по кожата и като цяло не вършат добра работа.

Smilee..
09-05-2014, 07:19
Благодаря,за мнението.Днес си взех от тези на Елеа за тяло,но още не съм ги пробвала! :-)

simona-t
09-05-2014, 09:38
На мен депилиращите ленти не ми вършат работа. :D Най-добре е да отидеш при козметик..

vioaoy
10-05-2014, 22:11
Бях използвала на Личия депилиращи ленти за лице за чувствителна кожа. Останах изключително доволна!! Преди това бях ползвала на AVON,но единственото нещо,което се случи беше восъка да остане по устните ми....сега използвам на Victoria Beauty депилиращите ленти за лице с арганово масло и не мога да кажа ,че съм много доволна..много боли и не се маха почти нищо...

Smilee..
10-08-2014, 16:42
Аз ползвам на Дева и Елеа за лице ,а за тяло на Елеа много съм доволна !