PDA

View Full Version : Има ли съседи в стоденски



KumchoValcho
09-04-2014, 15:58
кой блок сте ехо 8-)

an7raks
09-04-2014, 16:07
Ще имаш... :D
Не знам още в кой блок ще ме сложат, ама май ми казаха 2-ри или 3-ти да търся...

pac0line
09-04-2014, 17:40
^
Отивай във 2ри, там самия блок е като едно семейство, може да има само 3 момичета и да им се знае биографията с кой кога и къде са спали, обаче пак става шоу.

an7raks
09-04-2014, 17:44
В това отношение, не знам, но ми казаха, че е ремонтиран.

pac0line
09-04-2014, 18:07
В моя блок всички първокурснички както винаги са ебахти потките, имам чувството че в тоя блок умишлено настаняват само скандални пички щото е най-централния, тва да си в единствената момчешка стая от 8те в твоята част на коридора не е човешко ... в едната Мис Национален отбор по баскетбол няма проблеми :D

Иначе нз 2ри до колко е ремонтиран, ако смяташ това, че най-после са сложили дограма за "ремонтиране" - да, става.

an7raks
09-04-2014, 18:11
В кой блок си, викаш? :D

anonymous908491
09-04-2014, 19:29
В моя блок всички първокурснички както винаги са ебахти потките, имам чувството че в тоя блок умишлено настаняват само скандални пички щото е най-централния

хахахаха
Селски пръчки са напрайли на съчки, седнали на сепаре със уйски и фъстъчки.

KumchoValcho
09-05-2014, 07:20
първокурсничките масово са аборт, не знам къде виждате толкова яки. ама нека има де

в стая за двама съм, съквартиранта ми изглежда точен

лайф ис гуд

102
09-05-2014, 07:27
1.първокурсничките масово са аборт
2.съквартиранта ми изглежда точен
3.лайф ис гуд

na nekoi mai sh mu izleze gyzmeta

KumchoValcho
09-05-2014, 07:30
8-)

ne, друго исках да кажа. повечето са мн селски пръчки и масово говорят на диалект и са топирани. гнусно гнусно. ама въпрос на вкус де

Fisherman
09-05-2014, 07:39
селянин

Ivaaaaa
09-05-2014, 07:58
жори, не се обиждай, ама ти ходиш на СОЛАРИУМ.

102
09-05-2014, 08:01
xaxaxaxxaxxa zemi si

ina7
09-05-2014, 09:01
харесва ми как си от Дупница, а вече знаеш правилното софийско произношение

102
09-05-2014, 09:06
ma ot dupnica li si ve
tva obqsnqva mnogo neshta

AnarchyBoy
09-05-2014, 09:12
наистина.. ;ддд

Ewok
09-05-2014, 09:58
Твърде мн хейт и комплекси в тази тема.

Жори защо ходиш на солариум? Наистина не мога да разбера тази мания на хората да приличат на негъри. Може би искат да хващат тен, за да изглеждат по-здрави, ама солариумът не прави така :/
Иначе си фабюлъс, знаеш си ;*

KumchoValcho
09-05-2014, 11:20
харесва ми как си от Дупница, а вече знаеш правилното софийско произношение

Нямам "софийско произношение", а книжовен говор. :lol: отворете си букварите

ходя на солариум, защото ми е кеф просто 8-) и нарочно го споделям тука, за да тролвам

ina7
09-05-2014, 12:06
Нямам "софийско произношение", а книжовен говор. :lol: отворете си букварите

говорех за "стоденски" и като казвам, че ми харесва имам предвид, че наистина ми харесва :lol:

KumchoValcho
09-05-2014, 12:25
a oki ;*

an7raks
09-05-2014, 12:31
Нямам "софийско произношение", а книжовен говор.
ЧШШШТ! Такива ереси да си ги нямаме! Столичани/в повече/ диктуват кое е правилно и кое не, букварите са за провинцията!

ina7
09-05-2014, 13:25
ЧШШШТ! Такива ереси да си ги нямаме! Столичани/в повече/ диктуват кое е правилно и кое не, букварите са за провинцията!

он ми вика качи са на дрвото, я му викам е па че паднем, он ми вика па я че те фанем, а я му викам абе я си.....

Ewok
09-05-2014, 13:26
че одиме ли на барището

KumchoValcho
09-05-2014, 13:30
он ми вика качи са на дрвото, я му викам е па че паднем, он ми вика па я че те фанем, а я му викам абе я си.....
това е шопския диалект, аз говорех така до преди няколко години 8-)

Тромбоцит
09-05-2014, 13:45
Софиянци са на светлинни години от СБКЕ, ама както и да е.
"Вчера ходих да ритамЕ"

ina7
09-05-2014, 13:58
че одиме ли на барището

ама сега си говорим за софя не за кюстендил :(

Ewok
09-05-2014, 14:16
опа сори
мислех че говорим за диалектите като цяло
честно казано не съм забелязала някакъв хардкор софийски диалект, може би леко бие на шопски, но в никакъв случай не е като в дупница примерно

ina7
09-05-2014, 14:21
не знам дупнишкия какъв е, но в покрайнините на софия много често се чува пернишкото произнасяне на Л
а хардкора в софия е ударението да е на последната сричка, ако го можеш значи си усвоил истинското софийско изкуство

ByK
09-05-2014, 20:36
на мен пък ми излезе програмата и е мега яката
уикендО почивам ^_^

102
09-05-2014, 20:40
да приличат на негъри

хъххъхъхъхъххъх

pac0line
09-05-2014, 20:49
на мен пък ми излезе програмата и е мега яката
уикендО почивам ^_^

ти на квартириш при приятеля ли си или също ще споделяш мъките в общежитията ?
или пък всеки ден след лекции хващаш пътническия влак за Лакатник <3 :D

ByK
09-05-2014, 20:51
ти на квартириш при приятеля ли си или също ще споделяш мъките в общежитията ?
или пък всеки ден след лекции хващаш пътническия влак за Лакатник <3 :D

Общежитие, абсурд. На квартира съм с една приятелка на Пиротска :д
А мъжо ще му дам още няколко години да си поживее, хахаха

pac0line
09-05-2014, 22:52
Как реагира, сякаш питам въпрос на живот или смърт :д
Здраво, щом има пари за квартирка, макар и при "бежаците"

ByK
09-05-2014, 23:05
:Д А, спокойно си говоря, извинявай ако си бе разбрал погрешно.
Иначе за общежитие и да бях останала нямаше да се класирам. 5,20 ми е успеха, а на първо искат 5,35. Щях да увисна доволно 2 седмици без покрив, така, че добре, че се дръпнах от рано и си уредих нещата покрай квартирата. За пари не е нещо фрапантно, две момичета сме по 150лв. плащаме. =)

pac0line
09-05-2014, 23:16
Сериозен съм като гълъбът на аватара ми.
Да видим как ще оправиш първите лекции от 7:15 с това местоположение, макар че люлинци примерно стават в 5 за въпросните мероприятия :D
Е значи като ида до Контесата за някое шкембенце в 6 сутринта знам кой ще ме приеме да не умра на пътя :D

ByK
09-05-2014, 23:21
е точно, имам лекция 7:15 в петък.. направо ми се прирева :D
а иначе ако ще ми ядеш шкембета ще спиш в коридора! :D хаха

KumchoValcho
09-06-2014, 05:38
аз пък искам да съм на общежитие поне в началото, просто за experience-a
аз имам мн здрави оценки и си бях спокоен 8-)

Fisherman
09-06-2014, 15:10
ходя на солариум, защото ми е кеф просто 8-) и нарочно го споделям тука, за да тролвам

тролва се с лъжи,а не с жалката истина

diksi
09-06-2014, 15:58
тролва се с лъжи,а не с жалката истина

point : D

pifiella
09-06-2014, 17:09
55-ти,щото съм семейна... и съквартирантката е уека жена.
И по цяла нощ я гледам как им ги бара,как се клати,аха!

pifiella
09-06-2014, 17:12
:Д А, спокойно си говоря, извинявай ако си бе разбрал погрешно.
Иначе за общежитие и да бях останала нямаше да се класирам. 5,20 ми е успеха, а на първо искат 5,35. Щях да увисна доволно 2 седмици без покрив, така, че добре, че се дръпнах от рано и си уредих нещата покрай квартирата. За пари не е нещо фрапантно, две момичета сме по 150лв. плащаме. =)


За къде искат 5.35?!
Кой университет и факултет?

pifiella
09-06-2014, 17:14
В кой блок си, викаш? :D

За 23-ти говори.
Алекс(мис отбор на еди кво си ) е там.

pac0line
09-06-2014, 17:37
ее ти много ги знаеш, бе ...
Може ли да ми уредиш брифинг с нея, ако не, в краен случай да ме запознаеш със съквартирантката ти, и аз ще бъда семеен.

KumchoValcho
09-06-2014, 17:40
тролва се с лъжи,а не с жалката истина
това беше грубо 8-)

pac0line
09-06-2014, 17:41
Ухуу, току що си разкрих третото съквартирантче, което си търси съмишлениците във фб групата на блока :д
Айде няма да му загатвам от сега какво го очаква, иначе с 2ма старозагорци в стая ше ми дойде нанагорно вече хахах

Ewok
09-06-2014, 17:49
омг, ама всяка година с различни хора ли сте оО

pifiella
09-06-2014, 18:09
ее ти много ги знаеш, бе ...
Може ли да ми уредиш брифинг с нея, ако не, в краен случай да ме запознаеш със съквартирантката ти, и аз ще бъда семеен.

Да,някой път като оставам при тях ще те викнем. Ти нали знаеш,че тя е в е стая с още две момичета,все мис нещо си ,нема да ти е леко.
На петия етаж ли си/беше?
Моята съквартирантка май ще повтаря нещо,та може да си имам нова звездЪ от някое прекрасно македонско село,че нищо да не и разбирам...

pac0line
09-06-2014, 20:28
Да, ще ме клюкариш ли :с :v

ByK
09-06-2014, 20:34
За къде искат 5.35?!
Кой университет и факултет?

УНСС, Управление и администрация

pac0line
09-06-2014, 20:49
То нема значение факлутета, баловете се определят за отделните курсове, като обикновено за първокурсници е най-висок, ама не щото в УНСС са много умни, просто не достигат блоковете на университета за всички и се налага такава пресявка :D
2011 беше 5.62 минималния, може да смяташ колко човека оставаха така без варианти докато чакат следващи класирания :д

ByK
09-06-2014, 20:54
Е много са зле. :Д Не съм запозната как е било миналите години, но пак ми се стори висок. На доста хора им подрязаха крилцата за общежитие...
И че сега се сетих, а си старши - за спорта като се запиша
1) пак ли университета се определя графика
2) на някакви ли групи пак се водим
3) имаме ли оценка по спорт или само нормативи и влиза ли в успеха по-късно при класиране след втората година?

цонки по моцонки ;*

pac0line
09-06-2014, 21:01
1) всеки преподавател си има няколко групи, така че може да си избереш удобен час, съгласувайки с програмата си. Но все пак не чакай последния момент, защото бързо се запълват като цяло определени спортове, да не говорим за отделни групи.
2) отговорът се съдържа в отговора на първия въпрос :д
3) има си оценка по спорта, която е въз основа на определени нормативи (някои преподаватели нямат въобще такива и си пишат 6 без проблем, но има и много заядливи). За първата половина (т.е. 1 и 3 семестър) ти трябва единствено заверка, а в края на годините (края на 2 и 4 семестър) ти се вписва оценката. В класирането за специалности не влиза, обаче за класирания за общежитие играе.

нали тва миЙ работата, да съм услужлив батко ;*

ByK
09-06-2014, 21:09
О, идеално. Мисля да пиша аеробика ^_^ На 15-ти след обявяването на учебната година нали може да се запиша, и ако да къде точно? Стига да не са адски навалици.. :Д
А това с избирането на час е просто идеално. ^_^ По-добре не можеше да бъде!
За специалностите ме интересува, за общежитие не ми трябва, ще съм си на настоящето място, живот и здраве.
И да, адски много ти благодаря ((=

Ewok
09-06-2014, 21:17
пламене ти си тъпак
100% съм сигурна че си се вясвал в София тия дни...

DarkTemplar
09-06-2014, 21:36
В Мърфис може да го срещнеш по-често, отколкото в унито. :>

pac0line
09-06-2014, 23:09
За записването ще следиш тук https://student.unwe.bg/ в графата Спорт, като излезне, миналата година го въведоха и е много по-добре, в първи курс си спомням коридор с миризма на пот и 800 човека вътре, тричасови опашки :D Сега онлайн пак става зор щото системата бъгва и т.н. но тва са единични случаи, значително улеснено е.

@Боряно (ма), в понеделник с нощния дойдох, обаче това го реших 1 час преди да тръгна, бях само за документите за уни и да си постеля завивките доме, мислех, че ще издържа часовете без спане, обаче не се получи и затова директно си хванах пътя обратно, щях да звънна иначе..

Колега, изоставаш в информацията, вече сме в Харпа и Арена Запад, в Мършис може когато не е мач на Арсенал или когато синчето на Бранко се спомине.

KumchoValcho
09-07-2014, 06:56
Е ако 5.35 ви изглежда висок бал за УНСС..не знам 8-)

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 07:31
^^ Какъв висок, бе? Нали колегите казват, че като са влезли в университета, ректора е длъжен да осигури общежитие за всеки. Смях.

pifiella
09-07-2014, 07:37
Аз с 5.5 не знам дали ще имам общежитие,заеби...
УНСС нямат за всички,защото са алчни за семестри,за такси и само още студенти,пък после нека спят по пейките хората.Това и за СУ се отнася. Само в моя блок има сигурно 10 стаи,които се използват за склад на легла,за препарати и такива щуротии. Влизала съм и се чудя с кой акъл,като на достигат места не вземат и не ги изхвърлят тия боклуци,та да освободят места-говоря за парчета от легла и ракли,които трябва все някога да се изгорят..А пък да не говорим,че половин етаж(някъде към 5-6 стаи) се води "хотел" и ремонтирани апартаменти(2+1) се ползват веднъж в годината и си седят така. Май им трябва една чистка на СБО-то.

Ewok
09-07-2014, 07:42
или когато синчето на Бранко се спомине.

/word

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 07:49
Абе на УНСС им е объркана цялата система с тези общежития. И не мисля, че е защото са алчни, ами защото просто не са длъжни да осигуряват общежития на всеки. Пък и повечето дори не заслужават. Хора, които са направили усилие, изкарали са добра оценка и се борят, едва ли не, са наравно с хора, които дори пръстта не са си мръднали. Аман вече от шмекери. И ще ми казват после аз съм завършил еди къде си, с математика влязох, как няма да ми осигурят общежитие... Наглост.

KumchoValcho
09-07-2014, 07:51
Абе на УНСС им е объркана цялата система с тези общежития. И не мисля, че е защото са алчни, ами защото просто не са длъжни да осигуряват общежития на всеки. Пък и повечето дори не заслужават. Хора, които са направили усилие, изкарали са добра оценка и се борят, едва ли не, са наравно с хора, които дори пръстта не са си мръднали. Аман вече от шмекери. И ще ми казват после аз съм завършил еди къде си, с математика влязох, как няма да ми осигурят общежитие... Наглост.

Абсолютно. Никой не ти е длъжен за нищо. Не може някаква мърла с оценка 4.90 да ми мрънка, че унсс било тъпо и не й дали общежитие, понеже видиш ли цялата система се крепи на това тя да пребивава в студентски град, за да й е близо мегаденс 8-)
Наглост и простотия

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 07:58
Аз още от сега на какво се нагледах. И вече се възмущават всички как второ класиране било края на семптември, после разменните октомври, и те къде щели да живеят през това време. Ами, това не се мисли в последният момент. Как можело УНСС да се гаврят така със студентите, какво е това нещо?! Уааааааааау.

KumchoValcho
09-07-2014, 08:40
Дадада 8-)
Не знам защо чак сега се сетиха, аз това от началото го взимах предвид. Абе тъпотия 8-)

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 08:42
И ако не знаеш освен групите за потоци, групи, общежития, има още групи за купони, за кафета /подчертавам/ , за партита на УНСС в различните дискотеки. Просто... да. 8-)

KumchoValcho
09-07-2014, 09:37
зънгар зънгар зънгар лаке 8-)

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 09:41
Нещо такова, да. 8-)

ByK
09-07-2014, 12:12
Не сте прави и двамата за някои неща, които изписахте.
От една страна Ви подкрепям, че на това време и този хал, в който сме в момента е България е невъзможно да се подсигури покрив за абсолютно всички студенти от университета в общежитията. Да не говорим и за самото им състояние в което са. Едва няколко блока (според мен) са съобразени с нуждите на един нормален човек и са ремонтирани, а не дупки.
От там нататък - това делене на умни-глупави, еди кой си изкарал повече, еди кой си по-малко. Ами нали се сещате, че това все пак е УНСС, колкото и тъпо да изглежда казано от моята уста... на кандидат-студентските изпити предполагам абсолютно всеки се е натъквал на хора, които са преписвали и съответно на такива, които са се мъчели да направят нещо сами. Никога не може да сте сигурни на кой, какъв му е умствения капацитет, само заради оценки. Затова и не се чувствайте горди едва ли не от факта, че сте успели да се класирате за общежитие. Ще цитирам кака Хайди - "Един ден си в играта, на следващия не си". Надявам се да ме разберете какво имам предвид.

Чакъров, благодаря ти още веднъж за полезната информация. И извинявай, че те изтормозих :Д :*

KumchoValcho
09-07-2014, 12:18
"Ви" се пише с главна буква, когато е уважителна форма към 1 човек. За двама или повече се пише с малка
/ANYWAY

нз коя е хайди, но аз първия път изкарах ниски оценки (около 5). И се запитах - ще ми стигне ли тази оценка? Мога ли да си позволя квартира? Искам ли изобщо да съм на квартира? - не. Еми седнах, учих и изкарах почти пълно 6.
Който както си го направи в този случай.

ByK
09-07-2014, 12:25
Гледай как ми се скара. 8-)
Моя грешка, сега зацепих ;/

Иначе, Жоре не всеки е с воля като теб. На едни им стига 3, други се борят за по-високи оценки. И аз имах 5,20 на второто ЕПИ, понеже първото ми беше не пълна 5, но просто не ми се занимаваше да ходя на още изпити и останах така.

соу.. поздравления за упоритостта =)

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 12:28
Аз не се чувствам горда, защото няма как да не ме класират. Не стига, че държавата се подиграва с хора в моето положение, остана и УНСС да се направят. Драпам с нокти и си отстоявам своето, защото ако за нас не се погрижат, за кого? За отличниците ли? Колкото и да съм крайна, за мен не е честно в семейните общежития, например, да ми се настаняват отличници и докторанти с отличен, камоли някакви връзкари. За какво?! А пък за това, че оценката не е критерия, абсолютно си права. Знанията и интелигентността не се изчисляват в това. Но пък някой да ми се възмущава, че не го настанали, при положение, че има още 1000 човека на улицата, и само защото видиш ли бил висок бала. Толкова смехотворно. И се възмущават, сякаш не знаят точно за този хал и едва ли не излъгани останали.

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 12:29
Гледай как ми се скара. 8-)
Моя грешка, сега зацепих ;/

Иначе, Жоре не всеки е с воля като теб. На едни им стига 3, други се борят за по-високи оценки. И аз имах 5,20 на второто ЕПИ, понеже първото ми беше не пълна 5, но просто не ми се занимаваше да ходя на още изпити и останах така.

соу.. поздравления за упоритостта =)

Аз също имах малко над 5 на предварителният, и после отидох на редовен и изкарах 5.21. Чак и аз се изкефих. Нещо ме човъркаше, че трябва да отида на редовен и ще успея. И така и стана. Просто всеки за различно отива в този университет. Едни имат едни цели, други - други. Едни се задоволяват с малко, други с повече.

ByK
09-07-2014, 12:36
Ники, от едно се подвеждаш обаче..
"Не стига, че държавата се подиграва с хора в моето положение, остана и УНСС да се направят.. "
Там е работата, че всичко идва от много по-далече и не опира само до УНСС. Докато има хитри да цоцат отгоре, хора именно в нашето положение ще са зле. Не защото дадена институция например няма възможност да си позволи да осигури общежития за студентите, а защото просто не иска. Винаги ще има хора, които ще се оправят в живота с връзки, ще има и такива, които мама и тати ще ги бута, ще има и хора, които сами ще се борят, за да осмислят жалкото си съществуване. И не, това не бива изобщо да те впечатлява.

Поздравление за успеха и на теб :)
Но не те разбрах.. първокурсничка ли си, какво учиш? :)

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 12:40
О, да, вече си слагам перде, гледам да си вземам от държавата това, което ми се полага и това е. По принцип съм много добра и дълго време се примирявах. Да, първокурсничка ще съм, Икономика и бизнес ще уча. А ти? :)

ByK
09-07-2014, 12:43
Охо, супер :)
Това ми беше трето или четвърто желание.... :D
Аз писах по-горе в тема, но все пак - Администрация и управление. Паднах се с доста готини хора, да не повярваш. Бях се отчаяла, да не ми пролъха на фолк още от първата лекция :Д

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 12:45
Аз какви хора видях като цяло в тази група във Фейсбук. Първият момент викам къде попаднах. 8-) И в крайна сметка като видях кой кога ще се записва в моето направление, избрах да отида в ден, в който няма да бъда с точно с някои хора и така случих на добра група, уж. Малко са неразговорливи, ама то така е. Всеки ще си гледа своята, предполагам. 8-) Иначе личният кръг ти си го избираш, нали знаеш. :)

ByK
09-07-2014, 12:52
Ха, аз когато се записвах, цент не се съобразих с какви хора ще попадна. Имам приятели и познати от потока преди мен, имам и дори три съгражданки в моя. И като цяло все симпатяги. ((:
А за личния кръг си права, но аз винаги съм си отворена откъм запознанства. :д Няма да забравя как на единия ми изпит в УНСС, седна някакво момче до мен от Бургас, буквално преди да почне изпита в цялата стая се чувахме само ние как дрънкаме някакви глупости и си лафим все едно се познаваме от години. :lol:

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 13:00
Хахахаха е то такива изпълнения не липсваха, да. На редовния ми се случи пред мен и до мен да стоят две момчета, ама крайно незнаещи за какво са там. И преди да започне изпита единия се обръща и ми вика: "Ей, мацко, нали ще помагащ?" Викам му "Знаеш ли каква мацка ще ти дам, да не си се обърнал повече." :D Много се ядосах. Шмекери навсякъде. 8-) И накрая като излизах на единият му викам "Дано да те скъсат." Ама и аз колко отмъстителна. :lol: А, и btw, не бях неразположена, да уточня, преди някой да ме нареди. :lol: Иначе за запознанствата и аз нямам търпение. :)

Едит: Аз като цяло знам само 2-3 човека от Варна и в групата общата във Фейсбук почти не видях съграждани, което ме учуди. Май не сме много, наистина.

ByK
09-07-2014, 13:05
оо, тези, които не знаеха къде се намират са масовка :д
те първа ще се натъкваме, според мен, на фрапантни случаи :D

nIkEnCeTy_bE
09-07-2014, 13:09
Мда. Като цяло не останах учудена, но мислех, че ще са една идея по - прикрити. Пък те директно. Имаше един случай, в който момче закъсня с 20 минути, и го допуснаха само като видяха фамилията.

KumchoValcho
09-07-2014, 13:48
зег зег дадумлееее

Ewok
09-07-2014, 14:21
"Ви" се пише с главна буква, когато е уважителна форма към 1 човек. За двама или повече се пише с малка


според някакво си ново правило от 2010/2011/там някъде, ви се пише с главна буква независимо от числото
/пълнатъпотия,нотованигока аучтел

g

Death Gun
09-07-2014, 14:30
хехе УНСС-ейци за къде сте без общежитията на ТУ да ви дават подслон :D

anonymous908491
09-07-2014, 14:47
Мен щеше да ме е срам да кажа на хората, че уча в УНСС, но ако бях от село и отглеждах прасета, щях да съм сигурен, че ще завърша с високи оценки.

pifiella
09-07-2014, 14:52
Хора, то е много хубаво, че сте се явивали по няколко пъти да си повишите оценката и сега, разбираемо е, да се радвате на общежитието си. Но ще видите догодина за какво иде реч - съотношението на леглата за новоприети и горни курсове е различно, винаги в полза на новоприетите. И ако сега е трябвало да се "конкурирате" с 100 човека за легло,догодина ще са 500,примерно.
А пък и да не броим как няма да им пука на някои преподаватели, колко аджеба си чел,а ще си ти шибне тройката,пък иди говори после,че било нечестно.
Пред очите ми написаха тройки на 4 момичета по спорт,защото бяха по 40 кг и не можеха да вдигнат не знам си колко нормативи и глупости. Няма "ама на мен ми трябва за общежитие",фрас тройката и толкоз. Ако ще и само 6-тици да имаш след нещо такова няма стая!
Не го казвам злобно,няма нищо лошо в това, да се борите за високи оценки(включвам и себе си в това число), но това,че тъпите имат 4-ки и остават извън общежитията е грешно. Просто не знаеш в кой момент ще си от другата страна на монетата и ще те е изненадал някой изпит с "приятен" и неочакван за теб резултат.

Университета е значително по-готино място от училището,но трябва да се правиш на весел третокласник,който има само шестици, за да хванеш стипендия и некви други екстри.Та като казах стипендия-аз не взех,защото бях с 5,81 първия семестър,а явно не стига. А и няма на кого да се оплача,че по-простите ми колеги са преписали по-добре! :D

Death Gun
09-07-2014, 14:54
в ту няма оценки по спорт завиждайте деца

pifiella
09-07-2014, 15:01
в ту няма оценки по спорт завиждайте деца
Aма има протоколи.

Death Gun
09-07-2014, 15:09
все едно ми дреме, не планирам да се задържам в ту повече от 2 години засега

хаха УНСС:

"Така, колегата ви разкри мястото което организирахме. Но нищо не свършва само с силна музика до сутринта. Комбинираме сметана парти и мокро парти в една вечер, която ще направим всичко възможно да си изкарат всички чудесно. Ще има диско ефекти, бирпонг, рулетки с шотове и куп други изненади! Алкохол е на корем - кой колкото може, толкова да пие! Партито ще започне с мощна заря и пуснати фенери в небето.
Записването ще става след 01.09 на лс при мен или Хачо - 3 имена и телефон за връзка. Който иска да участва ще трябва да се раздели с своите 23 лева ;дд"

за 23 лв. много съмнително

anonymous908491
09-07-2014, 15:22
Пред очите ми написаха тройки на 4 момичета по спорт,защото бяха по 40 кг и не можеха да вдигнат не знам си колко нормативи и глупости.

И кое е глупост ?
Че вдигайки нещо по-тежко от телефон или пишка, ще ти докара мускулна треска ?
Не че ми пука, но като знам, колко образовани излизате от там, май поне за нещо физическо да ви подготвят, то акъл за друго и без това нямате.

pifiella
09-07-2014, 17:28
И кое е глупост ?
Че вдигайки нещо по-тежко от телефон или пишка, ще ти докара мускулна треска ?
Не че ми пука, но като знам, колко образовани излизате от там, май поне за нещо физическо да ви подготвят, то акъл за друго и без това нямате.


Щом казваш.Само не видях къде съм написала,че на мен ще ми докара мускулна треска,ама карай.
И говоря за СУ,но все пак е редно да се слагат всички университети под общ знаменател или просто да се говори,колкото да си убиваш времето,скучно се живее явно там където си...
Обобщенията са грозно нещо. Не че ми пука,но както има обитаци в УНСС,така ги има и по форумите.

pac0line
09-07-2014, 17:39
Не се връзвай на педофила, яд го е че сега се минава лесно, а него са му късали гъза и сега в крайна сметка пак е на същия хал да си губи времето тук.

Naive
09-07-2014, 18:05
"Ви" се пише с главна буква, когато е уважителна форма към 1 човек. За двама или повече се пише с малка
/ANYWAY
Всъщност не си прав. От 2012 е възродано едно старо правило, че е редно да се пише с главна буква, независимо дали става въпрос за единствено или множествено число.


едит: А, сега като прочетох всичко, видях, че са те коригирали, ама все тая. :Д

KumchoValcho
09-07-2014, 18:27
Всъщност не си прав. От 2012 е възродано едно старо правило, че е редно да се пише с главна буква, независимо дали става въпрос за единствено или множествено число.


едит: А, сега като прочетох всичко, видях, че са те коригирали, ама все тая. :Да ако не е в уважителна форма с малка буква ли се пише?
мерси, че ме ъпдейтнахте ;*

Naive
09-07-2014, 18:32
С малка е, да.

KumchoValcho
09-07-2014, 19:07
МЕРЦИ 3<

TIFOSO
09-07-2014, 19:43
Университета е значително по-готино място от училището,но трябва да се правиш на весел третокласник,който има само шестици, за да хванеш стипендия и некви други екстри.

Сама ли я измисли тая простотия или ти помогнаха?

Colouring
09-08-2014, 07:02
И аз ще съм на общежитие. На 23-ти отивам да се нанасям, ако мога мисля да се набутам в 3-ти /на ТУ/.

Fisherman
09-08-2014, 08:58
Мен щеше да ме е срам да кажа на хората, че уча в УНСС, но ако бях от село и отглеждах прасета, щях да съм сигурен, че ще завърша с високи оценки.

е ти представяш ли си вълчо да учи другаде,аз не,много му подхожда УНСС

Death Gun
09-08-2014, 12:08
И аз ще съм на общежитие. На 23-ти отивам да се нанасям, ако мога мисля да се набутам в 3-ти /на ТУ/.
мечти, мечти
КСИ ни настаняват най-вече в 2 и 4

Colouring
09-08-2014, 12:49
Знам, казвам АЗ къде възнамерявам да се набутам. :D

an7raks
09-09-2014, 10:26
И аз ще съм на общежитие. На 23-ти отивам да се нанасям, ако мога мисля да се набутам в 3-ти /на ТУ/.

А, пУтенциално съседче... :D

Death Gun
09-09-2014, 12:10
^ ti nali beshe na matura po fizika
koq specialnost si v ty?

an7raks
09-09-2014, 12:21
Да, язък, че ходих на предварителни кандидат-студентски по математика, тя тая матура беше пълен смях... :D
Електроника съм. :)

sifon4o
09-09-2014, 13:37
чак на 18-ти ни излиза класирането на нас :д