PDA

View Full Version : Lenovo :)



Kitty Bloom
09-04-2014, 18:44
Здравейте! Имам намерение да си купувам лаптоп и се спрях на марката Lenovo. Бих искала да чуя отзиви за нея, дали е на добро ниво, има ли оплаквания... Някой, който ползва техника на тази марка ако може да сподели дали е доволен, и тн. Казват, че за момента тази марка е доста добра, но исках да чуя и няколко мнения тук. Благодаря предварително! :)

OMGOMG
09-04-2014, 19:39
Аз имам tuch-screen компютър на lenovo от две години, нямам никакви оплаквания

Daniee
09-04-2014, 23:34
Аз съм с лаптоп,и при мен е около 2 години вече ,баца безупречно,не мога да се оплача :3

npp
09-05-2014, 07:08
lenovo е китайска компания, която през 2005г. купи целия клон за персонални компютри на IBM, и оттогава продължават производството им и попълването на гамата с нови модели, така че би трябвало да са качествени след като IBM е един от водещите производители на компютърна техника и софтуер, още повече че първото pc(1981г.) беше тяхна разработка

koko95
09-08-2014, 00:54
Здравейте! Имам намерение да си купувам лаптоп и се спрях на марката Lenovo. Бих искала да чуя отзиви за нея, дали е на добро ниво, има ли оплаквания... Някой, който ползва техника на тази марка ако може да сподели дали е доволен, и тн. Казват, че за момента тази марка е доста добра, но исках да чуя и няколко мнения тук. Благодаря предварително! :)

Доста силни Jbl говорители+долби,матовия екран се вижда само на макс добре.Батерията не държи много е като минус.Аз бих си взел леновото с нвидиа 755м сли ако имам пари :) .

Mary_Jane_69
09-08-2014, 06:55
И от мене има - да.

Kitty Bloom
09-08-2014, 07:06
Благодаря на всички, че отделиха време да изкажат мнението си. :) В крайна сметка обаче окончателно се спрях на един модел на acer с по-добри параметри. :) Надявам се да не съм сгрешила! ^_^

npp
09-08-2014, 09:39
не си сгрешила, acer са добра марка