PDA

View Full Version : Гардероб.



nonameart
09-05-2014, 05:51
Здравейте! Понеже правим ремонт на стаята ми, а винаги съм си мечтала за онези гардероби, които са отделна малка стаичка и много ми се иска такъв. Понеже нямаме от този тип стая, но в коридора, точно до моята стая има огромен вграден гардероб - вероятно много стар, си мислех дали е възможно, ако се поднови да го ползвам като този тип гардероб http://st.houzz.com/simgs/88d1556300bf8286_4-8075/modern-closet.jpg? Ясно ми е, че е невъзможно да изглежда така, но се надявам да схванахте какво имам предвид. Ако случайно сте преобразявали някакво такова чудо - отворена съм за всякакви снимки, идеи и предложения. :)

102
09-05-2014, 07:13
Шпакловаш, измазваш и слагаш плоскости. Така де, който там щи го прай. Няма нищо трудно. Само за плъзгащата се врата дано има място. Ще стане, бе. Успех. И да пуснеш снимка на финала.

anonymous708973
09-05-2014, 07:31
Здравейте! Понеже правим ремонт на стаята ми, а винаги съм си мечтала за онези гардероби, които са отделна малка стаичка и много ми се иска такъв. Понеже нямаме от този тип стая, но в коридора, точно до моята стая има огромен вграден гардероб - вероятно много стар, си мислех дали е възможно, ако се поднови да го ползвам като този тип гардероб http://st.houzz.com/simgs/88d1556300bf8286_4-8075/modern-closet.jpg? Ясно ми е, че е невъзможно да изглежда така, но се надявам да схванахте какво имам предвид. Ако случайно сте преобразявали някакво такова чудо - отворена съм за всякакви снимки, идеи и предложения. :)

Не, няма да стане - страшно много ще си орежеш мястото. А идеята на тези стаички е да можеш да си вътре и да се връткаш пред огледалото, това в твоя случая няма как да стане. Измисли си оригинален гардероб с всички плоскости, от които имаш нужда, даже и козметиката можеш там да си слагаш.

102
09-05-2014, 07:36
Липсваше ми тази заслепена комплексарска категоричност.

nonameart
09-05-2014, 07:39
Аз май не обясних както трябва. Вътре не е чак толкова огромно, че да се връткам и да се обличам там. Аз просто обмислям варианта вместо за ползвам 3 гардероба, по-малки, в моята стая, да си направя този като голям. И много по-добър, разбира се. Благодаря за идеите, смятам да го облепя с тапети от вътрешната страна, да сложа 3 огледала на всяка стена, рафтове за обувки и другото на закачалки. Дано да се получи добре, а ако някой се сети още нещо - супер! Снимки ще има, ако се получи, обещавам :)

anonymous708973
09-05-2014, 14:26
Липсваше ми тази заслепена комплексарска категоричност.

Най-вече комплексарска, мда.

DisappointedDreamer
09-05-2014, 14:29
Не, няма да стане