PDA

View Full Version : Пилатес и p4p



tjgirl
09-05-2014, 07:20
Здравейте! Искам да започна нещо ново като тренировка, затова се спрях на пилатес и упражнения от типа на p4p. Ще може ли някой, който е по-навътре с нещата, да ми разясни какви резултати мога да очаквам от едното и какви от другото. Целта ми е нещо от този тип http://data1.whicdn.com/images/92561884/large.jpg , http://2.bp.blogspot.com/-MEco4c2yMQQ/U6QsnjU3m5I/AAAAAAAAJyE/FRZF39wVV4c/s1600/b2f4d41467113a813c75c48873b9e7f6.jpg . Моля ви, без нападки!

tjgirl
09-05-2014, 11:34
Някой?

diksi
09-05-2014, 12:44
nikoi, попринцип жената има ниски нива на тестостерон, та с какъвто и спорт да се захванеш можеш да постигнеш това, стига да си на диета/режим/

BonnieandClyde666
09-05-2014, 17:42
nikoi, попринцип жената има ниски нива на тестостерон

Не слагай всички жени под общ знаменател! ;)

diksi
09-05-2014, 18:28
Не слагай всички жени под общ знаменател! ;)
kato cqlo не мисля, че зоби и тестостерона й си играе в рамките на 0.5 до 1.5 ?

Rakshy
09-05-2014, 21:31
Не само тестостерона играе роля в изграждането на такова тяло като на снимките. Почни да тренираш, то че няма да изглеждаш така е ясно, но поне може да ти е цел.

tjgirl
09-05-2014, 21:32
Не само тестостерона играе роля в изграждането на такова тяло като на снимките. Почни да тренираш, то че няма да изглеждаш така е ясно, но поне може да ти е цел.

Защо да не мога? Може ли поне да разясниш малко ...

Rakshy
09-05-2014, 21:37
Защо да не мога? Може ли поне да разясниш малко ...

Главно защото съм помияр и обичам да развалям мечтите на хората.

А сега сериозно. Принципно генетиката ти е различна, т.е. дори да правиш тренировките, които тези "модели" са правили, едва ли ще постигнеш същия вид. От друга страна, това не значи, че не можеш да постигнеш дори по-добри резултати. Стреми се към това като начало. След няколко месеца ще видиш за какво става въпрос.

diksi
09-05-2014, 22:18
Главно защото съм помияр и обичам да развалям мечтите на хората.

А сега сериозно. Принципно генетиката ти е различна, т.е. дори да правиш тренировките, които тези "модели" са правили, едва ли ще постигнеш същия вид. От друга страна, това не значи, че не можеш да постигнеш дори по-добри резултати. Стреми се към това като начало. След няколко месеца ще видиш за какво става въпрос.
the truth had been spoken
:)

tjgirl
09-06-2014, 09:37
Главно защото съм помияр и обичам да развалям мечтите на хората.

А сега сериозно. Принципно генетиката ти е различна, т.е. дори да правиш тренировките, които тези "модели" са правили, едва ли ще постигнеш същия вид. От друга страна, това не значи, че не можеш да постигнеш дори по-добри резултати. Стреми се към това като начало. След няколко месеца ще видиш за какво става въпрос.

:D Това е повече от ясно, че макар и структурата ми само е по-различна от тази на момичетата на снимките. Идеята ми беше да постигна нещо подобно като цялостен вид. Иначе благодаря за мнението ;) .

Rakshy
09-06-2014, 12:55
:D Това е повече от ясно, че макар и структурата ми само е по-различна от тази на момичетата на снимките. Идеята ми беше да постигна нещо подобно като цялостен вид. Иначе благодаря за мнението ;) .

Да, да можеш. Стига да си достатъчно постоянна и да си цъкаш хранителния режим :D