PDA

View Full Version : Да отслабнем заедно!



ani121
09-05-2014, 16:01
Здравейте! Идеята ми е далеч от това да се хвърлим в поредната безмислена диета.От днес сменям начина си на живот като започвам да спортувам осърдно и да се храня пълноценно.Идеята ми е всеки ден да записваме тук какво сме яли, като по този начин се мотивираме да намалим вредните и сладки храни.Предлагам всяка седмица да отбелязваме промените в теглото и обиколката си.Лично аз смятам,че никога не е излишна дружка за кураж.:)

WhereIsMyCrown
09-05-2014, 17:26
+1

::NeVeR*eNd:::
09-05-2014, 18:45
Страхотна тема :)

420
09-05-2014, 19:22
Ааа откога чакам нещо такова освен в бб тийм :D

Ръст в момента: 165см , килограми: 52.9 ; цел: 48-49кг (преди отслабвах здравословно, сега карам малко по-екстремно така че не съветвам много да се водите по менюто ми :D)

Закуска: без
Обяд: много ориз с малко пиле
Следобедно "ядене" : 1 литър зелен чай
Вечеря; ориз

Annabeth
09-05-2014, 20:46
Сега съм 58кг, преди 3 месеца бях към 60-61, но от близо 2 ходя на фитнес редовно и се храня здравословно колкото мога. За жалост не съм забелязала някаква особена прмяна още :(
1. Закуска - овесени ядки накиснати в нискомаслено мляко и поръсени с мед, боровинки, къпини, малини и семена от чия.
После ми е леко по-хаотично яденето от обикновено :D
2. Едно оризово блокче намазано с малко домашно сладко.(един час във фитнеса след това)
и след това черно хлебче с хумус и авокадо, банан, а по-късно кисело мляко с малко сладко. Накрая праскова.
Вдъхнових се от различни блогове и потребителки в Instagram, които се хранят с всевъзможни здравословни неща, но за мен като цяло е още леко ново това и на моменти малко оплитам храните.

melisa96
09-06-2014, 14:56
Много хубава тема!!!
Аз лично се боря с теглото си откакто се помня.....не съм с наднормено тегло, но не се харесвам....в момента тежа 54 кг и съм висока 1,63...миналата година по това време тежах 50 кг, но тези килограми ги бях постигнала с много усилия...в момента тренирам по програмата Инсенити....опитвам се да се храня здравословно, но единствения ми проблем са сладките неща ( пристрастена съм )...издържах 1 седмица без сладко и днес направо се освиних ядох всякакви боклуци в нереални количества, дори не можах да си направя тренировката :( ...от утре пак съм си на режима, че днес напълно се разочаровах от себе си :(....
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ , КОИТО СА РЕШИЛИ ДА ПРОМЕНЯТ НАЧИНА СИ НА ЖИВОТ В ПОЛОЖИТЕЛНА ПОСОКА :)

MegiBoOm
09-07-2014, 10:12
Хубава темичка, ще я следа с интерес!(:
Честно казано никога не съм била с наднормено тегло, но винаги ги има тези 1-2 килограма, които просто искам да се разкарат и затова си се храня здравословно, доколкото е възможно и правя пилатес всеки ден в нас. Днес дори реших да започна това, тъй като ми се видя интересно и не дотам безумно, както с повечето други диети: http://www.cosmopolitan.bg/dieti-i-sport/svali-edin-razmer-za-7-dni-page2.html

За протокола: 54кг съм, 173см

Summer..lov3
09-07-2014, 20:14
И аз се включвам в темата.
Попринцип нямам проблеми с теглото 47кг / 160см , но съм склонна към напълняване и ако се поотпусна малко 50 кг не ми стоят добре.От утре започвам с най-елементарната промяна:без сладко,тестено и газирано :D . Нямам за цел да свалям,а да се задържа на тях.

strawberry88
09-08-2014, 00:44
Има си тема, в което можем да пишем менюто си за деня.

Иначе аз лятото се отпуснах. :/ А обикновено лятото хората свалят. :Д Първо бях свалила малко и тренирах, но после с тези почивки... Тренирам танци и ходя на зумба. Лятото ги бяхме спряли, но от утре пак почваме, надявам се да се стегна сега. :Д Нещо важно, което трябва дса направя, е да си купя кантар, защото нямам, а според мен ще е добре да знам колко тежа често и така ще се контролирам повече. Мисля. :Д Обмислям пак да тръгна на йога също. Не знам какво ще правя с това мое хранене, защото 5 дена е добре, 15 - много зле. Трудно ми е да спазвам здравословен хранителен режим, защото когато знам че нещо ми е забранено, го искам 100 пъти повече. :Д :/ Но май искам, не искам ще трябва да се спра или поне да се владея с боклучивите храни, защото имам здравословни проблеми. :( Висока съм 1, 65. Тежах 55кг последно.

ani121
09-09-2014, 09:28
Здравейте на всички!В момента съм 61 кг на 162см.като си помисля,че преди няколко месеца бях с осем кг надолу...както и да е.Тък като вчера се поддадох на поредното изкушение мисля днес да направя един разтоварващ плодов ден. Ще пиша допълнително за резултата от мисията.:) А иначе спортът при мен е тае бото горе долу през ден..