PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Спешно е !



Mr.G
09-05-2014, 20:35
Зсравейте! Вчера когато се шегувахме с един приятел за друг приятел, бащата на другия приятел ме чу...
Тогава си поговорихме с него...и му казах, че само се шегувахме...но мисля, че го възприе твъпрда сериозно...
Утре смятам да говоря с него(бащата на другия приятел) и да му обясня ситуацията...
Проблемът е, че шегата съдържаше псувни...какво да правя или какво да му кажа?
Много ми е тежко...моля помогнете...
:(

Neww
09-05-2014, 20:37
Ами човек кво да ти кажа.. тъпо се е получило ама най-добре според мен да караш направо и да измислиш нещо от сорта на "Ние така си приказваме попринцип" или нещо такова

Mr.G
09-05-2014, 20:58
Ами човек кво да ти кажа.. тъпо се е получило ама най-добре според мен да караш направо и да измислиш нещо от сорта на "Ние така си приказваме попринцип" или нещо такова
Братле, казах му...но трябва да го убедя...ще говоря със него...но ме дайте съвет какво да му кажа, че да не ме запомни като лош човек...Абе много ми е гадно...направо не знам какво да кажа...

Baow
09-05-2014, 22:47
Кажи му : Ние попринцип така се шегуваме . Разбира се не мисля това за него , приятел ми е все пак . Мога и пред него така да се шегувам без да мисля че ще го приеме твърде сериозно , просто начина на забавление ни е такъв . Знам , че е малко необичаен .. Съжалявам ако съм го обидил с нещо , не мисля че го приема толкова сериозно , все пак аз просто се шегувам . Ако ми дадете възможност мога да говоря с него за това , да му обесня същото каквото обесних на вас . Не мислех че ще го приеме така .

Mr.G
09-06-2014, 07:45
Кажи му : Ние попринцип така се шегуваме . Разбира се не мисля това за него , приятел ми е все пак . Мога и пред него така да се шегувам без да мисля че ще го приеме твърде сериозно , просто начина на забавление ни е такъв . Знам , че е малко необичаен .. Съжалявам ако съм го обидил с нещо , не мисля че го приема толкова сериозно , все пак аз просто се шегувам . Ако ми дадете възможност мога да говоря с него за това , да му обесня същото каквото обесних на вас . Не мислех че ще го приеме така .
Добре, това ми се струва добре...но, моля дайте и други варианти...