PDA

View Full Version : Как да отслабна с 5-8 кг за 1 месец



ivonaangelova
09-06-2014, 09:41
Здравейте чудех се как да отслабна с 5 до 8 кг за 1 месец :) Ако някой знае много ми е важно. Благодаря предварително <3

Dranzerrr-
09-06-2014, 09:57
Какво ти да кажа, не прибягвай към специална диета. Намали сладкото до веднъж седмично, намали кафето веднъж дневно. На хранения яж по-малки порции, ако имаш време за джогинг, вечер хапвай плодове, пий поне 2 литра вода на ден. За един месец безпроблемно 5 кила. Но да знаеш, че като стоиш гладна по-цял ден, това не е правилно отслабване. успех..

ivonaangelova
09-06-2014, 10:06
Здрасти :) . Благодаря за идеята непременно ще опитам . Аз попринцип кафе не пия но ще опитам само на вода без сладко и тестено. Благодаря ти :*

Goddess
09-06-2014, 12:11
Закусвай обилно, и след това яж по 5-6 пъти на ден по малко (вместо 2 или 3 пъти обилно) и не яж след 8. И повече движение. :)

Smilee..
09-06-2014, 12:38
Закусвай обилно, и след това яж по 5-6 пъти на ден по малко (вместо 2 или 3 пъти обилно) и не яж след 8. И повече движение. :)
Подкрепям! :-)

ivonaangelova
09-06-2014, 14:22
Благодаря :)

Jaune
09-06-2014, 14:48
И все пак зависи колко тежиш и колко си висока, при някои хора дребни ограничения не стигат за 5 кила /които впрочем не са малко за 1 месец/.

marilyn
09-06-2014, 21:33
Недей да сваляш 5-8 килограма за месец.Ако си решила да отслабваш, прави го постепенно, със спорт и балансирано меню, не с глад. Движи се, спортувай, но не се изтезавай с диети. Иначе ще постигнеш неприятен ефект - увиснала кожа, нацепена от стрии.

Прави повече кардио, не яж късно вечер, ограничи въглехидратите и не пий газирани напитки, сокове от кутия. Яж храна, която ще те засити за по-дълго - белтъчини.

ive0808
09-07-2014, 19:14
виж ся аз постоянно пазя една диета която е
Ям всичко но по малко и 2пъти на ден. и правя много упражнения например за един ден мога да направя коремни преси -250 това е само за еди ден но ако ме мързи не правя толкова

marilyn
09-08-2014, 09:18
виж ся аз постоянно пазя една диета която е
Ям всичко но по малко и 2пъти на ден. и правя много упражнения например за един ден мога да направя коремни преси -250 това е само за еди ден но ако ме мързи не правя толкова
Грешка! Не е полезно да се храниш само 2 пъти, храненията трябва да са по-малки като количество и по няколко на ден, 5, например.

Само с коремни преси няма да стане. Те могат да стегнат мускулите ти, но не и да стопят мазнините в тази област. Поинтересувайте се малко преди да се подлагате на диети и изтощителни упражнения.

ive0808
09-14-2014, 14:07
Грешка! Не е полезно да се храниш само 2 пъти, храненията трябва да са по-малки като количество и по няколко на ден, 5, например.

Само с коремни преси няма да стане. Те могат да стегнат мускулите ти, но не и да стопят мазнините в тази област. Поинтересувайте се малко преди да се подлагате на диети и изтощителни упражнения.

не знам но като ям 2пъти на ден ми е по-приятно защото братовчетка ми е по-малка и яде 5пъти на ден и е 100kg (не се шегувам тя е 5клас) това за упражненията до някаква степен е вярно но до друга според мен не е изгарят се калории и може би и мазнини. Да се върна на яденето според г-жата ми по Химия тя по-принцип знае много за здравословния живот щот тя го живее и тя казва ,,колкото по-малко яде човек боклуците от магазина по-добре''
Ами както решите ако не ви харесва моя метод не го използвайте

BonnieandClyde666
09-14-2014, 14:27
Запознай се с особеностите на метаболизма и тогава пак ше си говориме по колко пъти на ден да ядеш!