PDA

View Full Version : Лятна авантюра?!



gtfoAUdiggers
09-06-2014, 14:13
На морето се запознах със една страхотна мадама, работеше като барманка на Слънчев Бряг, и съдбата случайно ни срещна. Влюбих се от пръв поглед в нея, а тя изглеждаше недостъпна, но поне малко впечатлена, по случайните погледи, които ми подхвърляше.
Ходих всеки ден в заведението, в което тя работеше, за да ме забележи по някакъв начин, но най-накрая се случи - тя ме извика веднъж, бях на една от масите, и ми даде листче с номера си и ми смигна доста закачливо. Не сме си разменяли и думичка преди, защото съм по сдържан и не искам да се натрапвам, но бях изключително радостен, че погледите ни са означавали и довели до нещо. :)

На следващата вечер ѝ позвъних, видяхме се навън под лунната светлина, тогава нещо просто се случи между нас и искрата се възпламени още повече. Целунахме се, а след това всеки ден ходех до работата ѝ просто за да я навестявам. Е разбира се, не съм стоял като бездомник, а само като клиент, но този път тя ми обръщаше внимание, говорехме си и тн.
Докато веднъж, беше вече на смрачаване и реших да я изведа отново на среща, звъннах ѝ, но от него се чу някакъв мъжки глас и ми нареди да не закачам (тук той я нарече поименно), но реших че това е някаква шега. Позвъних втори път, но мъжът отсреща звучеше като чиста мутра и едва ли не си изпросих боя. Докривя ми и излезнах сам да се разходя, и нещеш ли - видях точно нея, с този същия, който ми вдигна телефона. Бях втрещен, изумен, както искайте го наречете, но това беше изключително тъпо. Тя ме погледна и се вцепени, а аз отминах без да кажа нищо. Почувствах се изключително използван. Мислите ли, че това е просто някаква лятна свалка, и аз за нея не означавам нищо? Просто авантюра, без сериозни намерения, и че тя няма да усети да ѝ липсвам или да съжалява по някакъв начин?

PYMPEL
09-06-2014, 14:23
тапа питка

guwap1017
09-06-2014, 15:11
Курвенски номер...
Един приятел си е патил по същия начин от такъв тип жени. Барманки....

ShtrudeL
09-06-2014, 17:25
Слънчев Бряг



Почувствах се изключително използван. Мислите ли, че това е просто някаква лятна свалка, и аз за нея не означавам нищо? Просто авантюра, без сериозни намерения, и че тя няма да усети да ѝ липсвам или да съжалява по някакъв начин?


Слънчев Бряг

покажи на тия хора..

s0b1esk1
09-06-2014, 18:17
брат, от мен да знаеш: на слънчака се ходи за да друсаш на какао и да пушиш на манията. Сериозна жена там не се търси. Боклука на цял свят се събира лятото там ;)

RapExotic
09-07-2014, 08:50
Случайно момичето да и е изглеждало по подобен начин?
http://mamita-bg.com/wp-content/uploads/2011/05/kifla.jpg

hey.mistery
09-07-2014, 09:16
Мисля, че сам знаеш отговора.
Да не ти пука.

Little Monster
09-07-2014, 11:51
Не трябва да ти пука за.. как да я нарека... мърла!! Барманките са големи използвачки. Гледат ти джоба, другото не ги интересува.

d-r.Zob
09-08-2014, 21:58
Не се впечатлявай от такива... барманки. Мене една кифла, която знаех, че ходи ме с мутра ме въртеше, но аз не се почудих много и въпреки всичко я минах. Затова може сега да не ме е яд, но като направя равносметка и да не я бях праснал, пак нямаше да ми пука. Това е по-скоро интересува нея и бабанката, не тебе.

eli_05
09-13-2014, 06:05
Има два варианта :
Просто е било някаква авантюра от нейна страна .
И втория е зареди "мутрата" .Може би тя не желае да е с него, но той не и позволява .Може да ти прозвуча малко тъпо, но може да е така. Фризьорката ми е женена за така наречена "мутра" ,бяха влюбени доста години , но той започна да и забраняа всичко , даваше и само от работа-вкъщи и от вкъщи-на работа . Тя искаше да се разведът , но той и каза не . Стигна се до съд , но пак не . Тя избяга в друга държава .Всички се надявахме без него да се чувства по добре .Но уви той отиде и я намери .И все още не са разведени .