PDA

View Full Version : Хемороиди?



SKYISBLUE1
09-06-2014, 16:30
На почти 17 години съм(момче). От доста време насам ме притеснява един проблем. След ходене по голяма нужда, когато седна на стол или креват(няма значение) изпитвам лека болка и ми е доста некомфортно да седя. Така е около 5-10 минути и след това преминава. Също се получава и не само след голяма нужда, но по рядко и не чак така некомфортно. Досега съм си мислел, че е от много косми, които имам около ануса, но започвам да си мисля, че е от хемороиди. Вие какво мислите? Възможно ли е да е от космите или е по-вероятно да са хемороиди? Дори сега докато пиша това ми е малко некомфортно и имам чуството, че леко ме "боцка" около ануса.

nIkEnCeTy_bE
09-06-2014, 16:53
Може би са по-скоро хемороиди. Може да са вътрешни, може и да са външни. Забелязал ли си да има кръв? А нещо като топче около ануса?

draid
09-06-2014, 20:25
Много напомня на хемороиди. Като за начало започни да се миеш след като ходиш по голяма нужда, забрави за хартия и тем подобни глупости. Особено ако прекарваш повечето си време пред компютъра е доста вероятно да си получил хемороиди. Запек имаш ли ?

SHPAIdURmeN
09-06-2014, 21:30
Може би са по-скоро хемороиди. Може да са вътрешни, може и да са външни. Забелязал ли си да има кръв? А нещо като топче около ануса?

+

?


Като за начало започни да се миеш след като ходиш по голяма нужда, забрави за хартия и тем подобни глупости. Особено ако прекарваш повечето си време пред компютъра е доста вероятно да си получил хемороиди. Запек имаш ли ?
+

Ако имаш хемороиди, ще е добре и да спортуваш, така по бързо ще изчезнат.

nIkEnCeTy_bE
09-06-2014, 22:15
+

?






Това към мен ли е или към автора? 8-)

SHPAIdURmeN
09-06-2014, 22:17
Това към мен ли е или към автора? 8-)
Към автора , един вид, че и аз го питам същите въпроси ;D

nIkEnCeTy_bE
09-06-2014, 22:18
Мда, така и предположих. Хахах

SKYISBLUE1
09-07-2014, 11:33
Може би са по-скоро хемороиди. Може да са вътрешни, може и да са външни. Забелязал ли си да има кръв? А нещо като топче около ануса?

Не съм забелязал да е имало кръв. И второто отпада като вариант.

SKYISBLUE1
09-07-2014, 11:33
Много напомня на хемороиди. Като за начало започни да се миеш след като ходиш по голяма нужда, забрави за хартия и тем подобни глупости. Особено ако прекарваш повечето си време пред компютъра е доста вероятно да си получил хемороиди. Запек имаш ли ?

Нямам.

SKYISBLUE1
09-07-2014, 11:34
SHPAIdURmeN винаги съм спортувал. Преди най-вече тичах, сега пък ходя на фитнес. Но също и прекарвам доста време пред компа..

SHPAIdURmeN
09-07-2014, 18:22
Не мога да ти помогна пич.

Предлагам ти да отидеш на лекар.