PDA

View Full Version : Ново запознанство и какво да права ?



wankata7
09-06-2014, 22:59
Привет,ето че пак трябва вие да помагате.Проблема е следния скоро си смених компанията и се запознах със едно момиче с което сме се виждали но не сме си говорили и вообще не сме контактували . Когато се запознахме си говорихме малко и не можах да разбера повече за нея разбрах само че ми е много симпатична след малък разговор с приятелите ми казаха че е много сериозно момиче но била по голяма от мен с 1 година смисъл на 21 .На следващата вечер пак се засякохме но не сме си говорили гледахме се продължително на няколко пъти и това беше не знаех кво да направа и кво да кажа (тва се дължи на провалените ми връзки явно или поне аз така си го обяснявам) .Днес дори я добавих във фейсбук (където по принцип не влизам) след като ме прие и писах и сега видях че го е прочела след 4 часа но не е отговорила.Та въпроса ми към вас е кво да права в момента няма как да излизам със нея пък и не знам дали ще е там ,да пробвам ли пак да и пиша, направо не знам не ми се е случвало да нямам идея . Съжалявам за правописните грешки ама вече ми се спи пък и бързам.Чакам отговори :)

RapExotic
09-07-2014, 10:04
Явно не си и събудил интереса на живо щом след това те игнорира в чата. Жените усещат, когато един мъж е неуверен и това ги отблъсква. Дори само погледите придружени с мълчание са признак за това.

Пробвай да се държиш малко по-отпуснато следващия път като се засечете. Разговаряй с нея, подхвани някакви теми, за да може после да има за какво да си пишете в чата. Сега и да и пишеш най-много да влезнеш в графа "досадници" или "лепки".

wankata7
09-07-2014, 21:01
Благодаря за отговора :)