PDA

View Full Version : Бишва недовършена история



megat0nube
09-07-2014, 02:05
Здравейте ! Момче на 18 години съм и от почти година имам сериозна връзка с момиче , което наистина обичам . Проблемът е , че отскоро почна да си пише с нейн бивш приятел , който учи във Франция.. писаха си и си писаха до момента , в който той се върна в София за около месец .. попита ме дали е проблем , че иска да се видят и аз разбира се и казах , че не е. Видяха се и всичко точно . Отновп продължават да си пишат , но много по- често , късно вечер към 3 -4 , когато не съм със нея в тях , а дори и когато сме заедно .. какво да правя и има ли какво да се направи , има ли смисъл да се прави нещо въобще по - въпроса.. странно ми е , че пиша тук , но наистина се измъчвам и имам нужда от съвет . Благодаря на всички , които ще помогнат .

hey.mistery
09-07-2014, 09:42
Поговори с нея, обясни й, че не ти е приятно. Въпреки че не мисля, че въобще ще помогне, но... опитай.
Прави ли ти впечатление да се държи по различен начин, откакто е започнала да си пише с него? А и докато сте заедно не би ли било редно да си остави телефона на страна и да си стои само с теб, гадно е като си с някой и си забил в телефона, поне малко уважение..

tori
09-07-2014, 09:58
Защо са се разделили - защото той заминава във Франция или по други причини? Защото ако е първото, нещата изглеждат по-различни и по-лоши за теб. Най-добре ѝ обясни, че не ти е приятно и ако не друго, поне да ги ограничат тия чатове.

RapExotic
09-07-2014, 10:07
Чатове с човек от противополжния пол в 3-4 сутринта със сигурност не са на тема молекулярна физика и свойства на елементарните частици. Имай го на предвид и действай разумно.

Little Monster
09-07-2014, 10:25
Аз имах същия проблем, но тогава приятелят ми беше този, който общуваше с бившата си. Говори с нея, при мен не действаше и го зарязах, но при теб може да е друго. Приятелката ти може да се осъзнае, че не е правилно и всичко да е окей. Но ако се случи така, че да се разделите, спокойно. Хората не знаят какво имат, докато не го изгубят.

megat0nube
09-07-2014, 12:30
Говоря с нея дори ме лъже , кога са спрели да си пишат като час...то е 5 тя казва 2....

JullieeK
09-07-2014, 12:37
Разбери защо са се разделили, защото и аз поддържам приятелски взаимоотношения с човек, с когото съм била 1 година и няма грам сексуално влечение м/у нас.С тази разлика, че аз още в самото начало изясних ситуацията на приятеля ми и дори ги запознах, за да не му идват такива мисли на главата.Ако са се разделили заради разстоянието има голяма вероятност да е останало нещо неизяснено или недовършено м/у тях.Не се филмирай предварително, разбери им историята, помоли да се видите тримата и виж как се отнасят един с друг, най-добре така ще разбереш каква точно е ситуацията.Но ако се видиш с въпросното момче не бъди предубеден, защото така най-малкия жест ще те накара да си мислиш, че наистина я има искрата м/у тях.Отколко време сте заедно с въпросното момиче ?

megat0nube
09-07-2014, 15:09
От 1 година сме заедно с това момиче , а те не са се разделили заради растоянието .. говорих с нея и тя се почувства ужасно затова , което е направила и каза , че ще прекрати какъвто и да било контакт снего