PDA

View Full Version : Лубрикант



peti123
09-07-2014, 16:05
Здравейте, никога не съм използвала лубрикант , но мисля,че имам нужда. Обикновено не съм достатъчно овлажнена почти всеки път по време на секс , а знаете,че е неприятно както за мене , така и за приятеля ми. Искам някой ако може да ми даде повече информация за лубрикантите. Кои са най-хубави? И може ли примерно да го нанеса 15 минути преди половия акт. Лепкави ли са?

marilyn
09-07-2014, 16:49
Хвалят Глайтгелен, но не съм го пробвала. Синият на Дюрекс не е лош. Иначе защо искаш да го нанасяш 15 минути преди секс? :shock:

anonymous908491
09-07-2014, 17:01
Иначе защо искаш да го нанасяш 15 минути преди секс?

Защото приятелят и слага презерватива преди срещата им.

dinkobrat
09-29-2014, 16:11
Винаги е по-добре да се подготвиш с малко стимулиращи мазила или отпускащи :)) Аз си поръчвам онлайн , най- често от www.sexshop.bg и нямаме никакви оплаквания ;) Даже сега мислим да изпробваме и някакви играчки, но не сме решили точно какви ..там има доста богат набор от артикули :Dd А и сега са пуснали промоция - купуваш за 200 а плащаш само 100! Ако искате възползвайте се и вие ;))

Тодор
09-29-2014, 18:37
Използвай чисто масло от гроздови семки/виж по аптеките има/за интимната област- без други добавки.но това не е решение на проблема!намери от какво се получава това пресъхване и гледай да се оправиш :) .не се страхувай,най често се дължи на глупости, а не на болест :)

nansi_2005
09-30-2014, 07:35
И с бебешко олио става на Джонсън :) доста е мазно става и за дупето даже

marilyn
09-30-2014, 13:35
И с бебешко олио става на Джонсън :) доста е мазно става и за дупето даже

Глупости. С 5лв за лубрикант няма да обеднеете. Особено ако правите секс с презерватив, олиото може да го скъса. Използвайте лубрикант на водна основа, не на мастна.

BlauMeise
09-30-2014, 14:19
Глупости. С 5лв за лубрикант няма да обеднеете. Особено ако правите секс с презерватив, олиото може да го скъса. Използвайте лубрикант на водна основа, не на мастна.

Абсолютно!

nansi_2005
09-30-2014, 21:44
Глупости. С 5лв за лубрикант няма да обеднеете. Особено ако правите секс с презерватив, олиото може да го скъса. Използвайте лубрикант на водна основа, не на мастна.
не говоря за 5-те лева а за това че ние не правим с презерватив (7 год заедно) а когато правим опити за отзад от Дюрекс зеления гел я щипе .... така че трябваше да има нещо друго и това е ОК

marilyn
09-30-2014, 21:55
Важно е д се знае, че презервативте са несъвместими с лубриканти на мастна основа. А ти и гаджето ти какво използвате вместо лубрикант и дали е ок, ваша си работа.

twrker
09-30-2014, 22:00
ок

nansi_2005
10-01-2014, 08:30
Важно е д се знае, че презервативте са несъвместими с лубриканти на мастна основа. А ти и гаджето ти какво използвате вместо лубрикант и дали е ок, ваша си работа.


Е аз задължих ли някой да го ползва ? Казвам от опит при нас как седят нещата ... А който иска да опитва кой не иска да слуша теб ;) това е

SpaceCat
10-05-2014, 20:31
Как бебешко олио ще ползвате във вагината.... Това е минерално масло, петролен дериват и изобщо не е подходящо за лигавици! На опаковката пише "Само за външна употреба"! Ще си докарате някоя екзема или инфекция на половите органи! ...
Колкото до лубрикнатите на Дюрекс и Спортекс и подобни, нормално е да има щипане от тях - просто прочетете съдържанието и ще видите 5 вида синтетични силикони, които имат много вредно действие върху кожата, а пък за там долу не ми се мисли. Не се подвеждайте от израза "на водна основа" - това е от значение единствено за презервативите, за да не се скъса латексът, и далеч не означава "безвредно" и "натурално". Използвайте чисти етерични масла за тази цел, смятам, че това е най-безвредно и безопасно за интимните области.

LoveIsTrash
10-28-2014, 01:50
Защото приятелят и слага презерватива преди срещата им.

:D :D

hipnosis
10-28-2014, 17:14
И аз се интересувам за http://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxNjAw/z/55UAAOxyVaBSrDtt/$_35.JPG като за първи път ... мнения?