PDA

View Full Version : JI7



102
09-07-2014, 17:39
Рейсът закъсня. Няма значение, нямах време за ядосване, мислите ми бяха заети с друго. Отивах при нея. Нея. Дали и тя си мисли за мен...? Би трябвало. Голям съм егоцентрик, мамка му. Ето го, пристига. Помислих си дали нещо може да ми развали настроението. Не, не ми пука. Бях отвеян, мислих само за нея. На ум си повтарях да не го правя, не е здравословно, а и при това, което и мисля всякакви романтични мисли отлитаха като правителствен хеликоптер. 40 минутният път с камили, пардон рейс, мина безпрепятствено. кога ще се науча да си дупча билетче ? Трябваше да взема нещо, не обичам да ходя с празни ръце където и да е. Звъннах и дали и се иска нещо специално, знаейки че тази вечер ще изживее нещо специално. Или в най-лошия случай ще се почувства специална. Проклето его. Ето ме вече пред вратата и, желанието ме е обзело. Само тя ме е карала да се чувствам така и да я искам толкова. Позвънявам веднъж, отвеян съм, вече е пред мен, а вратата е още затворена. Кара ме да чакам.. дали е умишлено ? Дали е усетила желанието ми във въздуха ? Отваря ми. Ето я. Гледа плахо, но и с онова перверзно желание в очите. Очите, които ми казват толкова много. Дали само аз съм разчитал така тези очи ? Иска ми се да гледа само мен така.. а може и да го прави. Едновременно небрежна и подканяща е. Какво пък ? Майната му. Аз съм си аз и няма да страня от същността си. Приближавам се предизвикателно. По-голям съм. Свива се леко, но и заема отбранителна позиция. Смесица от желание и борбен дух. Винаги съм готов за тази битка. Отстъпва леко, но няма място назад. Притискам я към гардероба. Изчаквам да видя какво ще направи. Уви, чакането е само 0.7 секунди. Време е да се събудя. Поставям дланта си върху бузата и. Дано не се чувства като дете, защото ще последва нещо, което никога не бих направил на дете. Плъзгам леко пръсти по ръката и, от рамото до китката. Взимам китките и и ги вдигам нагоре. Леко ги натискам към гардероба, така решавам на момента, нека има лека болка. Отново уплашения изпълнен с желание поглед е срещу мен. Усмихвам се самодоволно. Оставям ги нагоре, но ги хващам и стискам леко само с една ръка. Другата ми трябва. Плъзгам я отново към бузата и, после леко я подпъхвам в косата и. Защо толкова си падам по женски носи ? Както и да е. Плъзгам дланта си, но от външната страна по врата и. Дали в предишния си живот не съм вампир, защо се наслаждавам толкова на женските вратове ? Връщам се към ръцете и. Нежно, отново с външната страна на дланта ми погалвам ръката и. Плъзгам я отстрани на тялото и. Леко се завъртам около таза и. Аз ще реша кога. Милата и физиономиика е изчезнала. Виждам възбудата в очите и, това ми доставя удоволствие. Ще устоя на желанието да я изчукам на мига, аз съм нещо различно. Погалвам корема и. Поглеждам я въпросително, сякаш искам да ме насочи. Да ме насочи ? Хаха, и аз и тя знаем че нямам нужда от това. Може би сгреших, че и разказвах всички онези стари истории. Прокарвам леко пръст по горната част на гащичките и. Никога не бързай, играй си с ума, за да е по-голяма насладата на тялото. Забавянето ми е кратко, 4-5 секунди, но очевидно е свършило работа. Правя лек натиск и три от петте ми пръста са вече в бельото и. Усещам нежната и кожа. Мокра е. Не мога да опиша това чувство с думи. Девственяци, трябва да го изпитате. С леки въртеливи движения опипвам почвата. Толкова ми е позната, пък винаги и се радвам като куче на салам. Почти се прилепям до нея. Искам да се чувства малка, незащитена. Доминирана. Пръстите ми вече са мокри. Побърквам се. Нежно прониквам в нея. Първото изпъшкване е незабравимо. Толкова е мокра, че не се свеня да сменя бързо от един на два пръста. Така ще ми е по-удобен натиска. Продължавам да държа ръцете и, дори увеличавам стискането, искам цялото и тяло да чувства нещо. Било то отвращение или похот, за мен няма значение. Искам я. Пръстите ми се движат леко, плавно. Движенията ми са премерени, само опипвам почвата. Опипвам почвата ли ? С всяка секунда увеличавам натиска и бързината. Вече ми е в ръчичките. Пъшка, трепери, и умолителния поглед се е върнал. Не възнамерявам да си играя повече. Пускам ръцете и, искам да видя какво ще е първото нещо, което ще направи. Веднага хваща лицето ми в ръце и ме целува. Пръстите ми са още в нея. Прегръща ме през врата. Разчитам това като знак, или пък може би искам така да постъпя, излизам от нея и я вдигам повеждайки я към спалнята. Бутам я леко на леглото. Задържам се изправен за миг, поглеждам я отгоре. Проклето его, наслаждавам се на това, че ме иска. Леко и плавно минавам върху нея. Тя ме очаква. Не е познала, това ще продължи още. Целувам я еднократно, само да не забрави какво е. Тя иска още, иска ме върху нея. Виждам бъдещето, иска да се натискаме и после да я чукам. Не, няма да стане. Плъзгам се надолу по нея, целувайки гърдите и, после корема и. Достигам това, заради което са се водили воини. Правя се на разсеян, не мога да се гмуркам веднага в дълбокото, а и може би тя това очаква. Не, не, не. Отивам към вътрешността на бедрата и. Целувам ги. Минават 30-40 секунди. Усещам дразнението и. Това ми доставя неимоверно удоволствие. Леко целувам устните и. Време е за една от любимите ми части. Прокарвам леко език по устните и, по клитора и. Сепването и кара члена ми вече да започва да пулсира. Нежно, но решително я облизвам. Не искам да ми свърши от френска, но и не искам да свърши тази моя радост. Леко вкарвам два пръста в нея и започвам да масажирам от вътрешната страна. Искам я. Не мисля че ще издържа още дълго. Така си и знаех, желанието е по-силно от мен. Плавно се придърпвам нагоре по нея. През това време незабележимо си разкопчавам дънките. Вече и аз съм нетърпелив. Усетила глътка свобода тя придърпва главата ми и ме целува. След това ръцете и стремглаво се насочват към панталона ми. Това ми харесва, но и не ми харесва. Хващам грубо ръцете и и ги издърпвам нагоре. Ще стане моето. Леко хапя зърната и докато смъквам уж незабележимо дънките и боксерките си. Готов съм. Какво говоря, отдавна съм готов. Имам чувството че цял живот съм се подготвял за този миг. Лек дразнеш петинг като за начало, нека погъделичкаме мислите, преди да погъделичкаме другото. Понякога ми се струва, че Ниагара е кръстена на жена, а може пък и да е. Такава влага има само в екваториалните гори. Подлудява ме. Вкарвам и го лесно, от раз. Надигането на тялото и и изпъшкването и са като отделен акт за мен. Никоя не ме е искала толкова, или пък аз не съм искал никоя толкова...? Няма време за нежности, увеличавам стремглаво натиска и оборотите. Искам да я чукам. Искам да я чукам както никога до тогава. Минава време, ръката ми се плъзга към врата и. Прилагам известен натиск, нито прекалено агресивно, нито прекалено леко.

SHPAIdURmeN
09-07-2014, 18:19
дамн...

Lilanda
09-07-2014, 21:14
Агх, още ли не си го довършил? :mad:

Ivaaaaa
09-08-2014, 11:29
браво, e l james ( :