PDA

View Full Version : Моята лична тема дневник



Lilanda
09-07-2014, 22:51
След мача и яростните ми думи по адрес на некадърния съдия, реших да си излея душата в поредната тема. Надявам се да е и последната a.k.a. да си я поддържам достатъчно добре, че да не отиде назад в страниците. 8-)

Та така...След 2 дни заминавам за Париж, което значи, че повече няма да видя никого от тях с изключение на трима-четирима /за моя огромна радост, тези трима-четирима са ми най-скъпи/, а въобще не съм готова за това. Знам, че вероятно го казвам за милионен път и очевадно не променям нищо с казването, просто имам нужда да ги виждам още и още, и още. Всичко щеше да е нормално, ако не се беше постарал да ме убеди, че ще бъде тук. Или поне ако не беше се отказал в последния момент. Днес трябваше да се видим за последно и после чак на летището, но на него му излезе работа. Която, между другото, можеше да се отложи за утре. Но на кого му пука, че се видяхме последно преди 3 дена и ще се видим след 2? Поне да показваше, че му пука, ако не друго. Прекалено много ми се насъбра, а с това неговото безразличие ме съсипва. Вчера го помолих единствено да ми обещае, че ще е до мен дори и да не успее се измъкне от работата /макар че шансът е минимален/ и отговорът му беше "Ще видим". ЩЕ ВИДИМ. Ядосах му се много, но реших да не го показвам. И той си има неговите проблеми, знам, че и на него му е ужасно трудно. Всъщност и умората си казва думата, вероятно това е най-важният фактор. Въпреки няколкото изцепки /2-3/, се държи ужасно мило и много се старае да се получи, което е много сладко. След това "Значи толкова струват думите ѝ", което ми споделиха преди малко, се чувствам много добре. 8-) А бих се изненадала преди около месец, че го казвам. Просто някак си ми е приятно, че знам и двете гледни точки и че мъчението ми си казва думата. 8-) Ужасна съм. :-D Много ми е мъчно, че снощи е спал само 2 часа след 13-часова смяна и в момента кара 17-часова такава. Дано поне довечера се наспи, че...А тя ми показа за пореден път, че мога да разчитам на нея независимо от всичко. Имах някого другиго за такъв истински приятел и не виждах, че тя дава всичко за мен, а той просто ме плюе зад гърба ми и се прави, че ми помага. Не мога да повярвам, че му имах доверие толкова много време...

Малко разхвърляни мисли, вероятно само аз ще си го разбера, но май това е целта.

Naive
09-07-2014, 23:27
Тези теми бяха модерни през 2009та. :Д

Lilanda
09-07-2014, 23:33
Не ми пука особено. 8-) Имам нужда от място, където да мога да си споделя каквото ми дойде на ум и лесно да си намирам писаното, съответно дневникът в любов не е вариант.

ПТ: Цяяяялата треперя от щастие. Чувствам се обичана. Много, много, много.

RagioL
09-08-2014, 06:53
кво ще кажеш да ти пратя по пощата някоя дебела тетрадка
току виж сме си спестили някои работи

Ivaaaaa
09-08-2014, 08:59
:lol:

Lilanda
09-08-2014, 09:36
кво ще кажеш да ти пратя по пощата някоя дебела тетрадка
току виж сме си спестили някои работи
Нямам възможност да мъкна тетрадка навсякъде, но за сметка на това имам телефон. ;)

Не карам никого да влиза в темата и без това. :)

galaxy29
09-08-2014, 09:45
Тези теми бяха модерни през 2009та. :Д
твоята как се казваше :д
мойта беше моя конструктор, с кратък член хахах

Naive
09-08-2014, 10:54
твоята как се казваше :д
мойта беше моя конструктор, с кратък член хахахАз имах няколко от по 100 страници, боже. :Д Май първата беше "Кошче за душевни отпадъци.", но пък въобще не съм сигурна. Те отдавна са изтрити, за щастие. :Д


Иначе по-добре си изтегли някакакво приложение на телефона. В даден момент вероятно ще се усетиш, че не си толкова ок с това, че си споделяла лични неща (изобщо не съм чела какво си писала и какво мислиш да споделяш тук:Д).

Mary_Jane_69
09-08-2014, 11:16
Diksi kadesi

Mary_Jane_69
09-08-2014, 11:16
(*)

galaxy29
09-08-2014, 11:29
вярно, че беше коХче :д

Mary_Jane_69
09-08-2014, 11:32
DIKSI PUSNI SI NOVA TV

RagioL
09-08-2014, 11:32
Нямам възможност да мъкна тетрадка навсякъде, но за сметка на това имам телефон. ;)

Не карам никого да влиза в темата и без това. :)

гониш ли ме?
а аз идвам с подаръци.

Lilanda
09-08-2014, 11:51
гониш ли ме?
а аз идвам с подаръци.
А не. Стой си. Нямам проблем с това.

Naive, ако не пиша тук, ще пиша в дневника в любов, не мисля, че е от кой знае какво значение за който и да е от вас.

он: Окей, снощният разговор ми подейства добре. Щеше да е хубаво да можем да се видим днес, но...Още 2 дни, а? Кхх.

Още не знам какво да му взема, мамка му. Ще реша на място май...

Lilanda
09-08-2014, 12:44
Пфф. Току-що разбрах, че няма да може да дойде с нас. Да не си бях отваряла фейсбука въобще. Кой знае за каква глупост са се скарали с шефа му и доколкото го познавам, пак не си е държал езика зад зъбите. Всичко беше планирано, а сега се проваля. Бавно, но славно. Без него няма да е същото. :( Вярно, че после цяла зима ще сме заедно, но тези 5 дни значеха много и за двама ни. Нямам търпение да стане, за да разбера по-подробно какво е станало...

Lilanda
09-08-2014, 19:21
Ахх много мразя да го виждам тъжен. Ангелчето ми, искам да е щастлив винаги и да не се ядосва за глупости. ;/

Ewok
09-08-2014, 19:32
Аз имах няколко от по 100 страници, боже. :Д Май първата беше "Кошче за душевни отпадъци.", но пък въобще не съм сигурна. Те отдавна са изтрити, за щастие. :Д




Кошчето за душевни отпадъци на Мона и Нела

Naive
09-08-2014, 19:42
Кошчето за душевни отпадъци на Мона и НелаНенене. :Д Това е сигурно 4тата такава тема. Аз имах една, която беше само кошче за душевни отпадъци, другата беше нещо от рода на i love myself better than you, вдъхновена от песен на Нирвана. Другите не ги помня. :Д

Lilanda
09-09-2014, 10:27
Снощи беше една от най-ужасните ми вечери. Повече никога няма да повторя тази грешка!

diksi
09-09-2014, 10:40
мери какво има по нова :П

Снощи беше една от най-ужасните ми вечери. Повече никога няма да повторя тази грешка!
я разкажи

fUcKsMiLe
09-09-2014, 14:10
Моите два дневника са запратени в историята на форона и бяха така кофти затрити от тук, че още ми се плаче.. :D

galaxy29
09-09-2014, 14:20
моят дневник и тоз на нели и мона бяха единствените хубави

Mary_Jane_69
09-09-2014, 14:50
мери какво има по нова :П


даваха малката булка

an7raks
09-09-2014, 14:59
След мача и яростните ми думи по адрес на некадърния съдия

Това волейбола ли?
Бахти шибания мангал!

Ewok
09-09-2014, 16:00
моят дневник и тоз на нели и мона бяха единствените хубави

"... и днес бях на урок при господин Шишарко и беше малко по-шишарково от обикновено, но нали съм си шиши и не се нашишарчих..."

galaxy29
09-09-2014, 16:05
"... и днес бях на урок при господин Шишарко и беше малко по-шишарково от обикновено, но нали съм си шиши и не се нашишарчих..."
rofl
това сейфнала ли си го или по спомени го караш :д

Ewok
09-09-2014, 16:07
на спомени лол, даже след господин шишарко си го измислих
да не мислиш че си имам папка galaxy29

galaxy29
09-09-2014, 16:15
да, стреснах се

Lilanda
09-09-2014, 18:00
мери какво има по нова :П

я разкажи
Мани, скарах се с нашите и с моето момче за глупости. Позволих на някои хора да ме въртят на малкия си пръст, а можеше да е далеч по-различно.

Геш, да, за волейбола.

ПТ: Голямото оправяне на багаж приключи, след 24 часа ще съм някъде около Триумфалната арка и ще ядем на корем за здравето на брат ми. Много ми е щастливо, макар че все още имам чувството, че ще се случи нещо докато ме няма в България. Някъде около 30-ти се очаква и пътуване към Варна, но то не е чак толкова важно. Измислих и подарък, чувствам се чудесно заради този факт! Утре преди полета ще му звънна да го чуя за последно иии после ще се видим чак след 7 дни. Чудесно. ^^

an7raks
09-09-2014, 19:05
Геш, да, за волейбола.


Тва беше егати противния циганин! Вярно руснаците са си силен отбор, но и съдиите им удрят по едно рамо.
Ти си на кофата, бтв. :D

tori
09-09-2014, 19:29
моят дневник и тоз на нели и мона бяха единствените хубави
Били са, но сега „МойтО тема“ е най-яка. Пък.

anonymous908491
09-09-2014, 19:44
Темите със снимки бият всички ваши

tori
09-09-2014, 19:56
Ако няма ни една цица, едва ли ще бият каквото и да е.

Lilanda
09-09-2014, 20:55
Тва беше егати противния циганин! Вярно руснаците са си силен отбор, но и съдиите им удрят по едно рамо.
Ти си на кофата, бтв. :D
Какъв силен отбор, щяхме да ги бием 3:0. Направо побеснях като видях как им пуснаха третия гейм...Майка ми вика "За к'во Пламен Константинов се ядосва?". Е как няма да се ядосва? Аз бях бясна, камо ли той...

Иначе мерси, че ми каза. ^^

едит: Не съм готова да замина. ;/ Особено като знам колко е депресиран покрай всичко, което се случи. ;/ Искам да го видя, да го прегърна и да знам, че всичко е наред. Най-вероятно няма да успея да заспя тази вечер...

anonymous908491
09-09-2014, 21:52
Ако няма ни една цица, едва ли ще бият каквото и да е.

А ако ти кажа, че на ЛС са ми показвали много повече цици, отколкото в темите са поствали ?

tori
09-09-2014, 21:59
Ми тогава браво на теб. :дд Явно ги умееш тия работи.

anonymous908491
09-09-2014, 22:02
Не ми викай браво, не е като да съм им искал, това е сексуален тормоз, няма само женките да се оплаквате.

tori
09-09-2014, 22:17
Е, тогава е трябвало да се оплачеш на тийнпроблем полицията...

Lilanda
09-10-2014, 23:00
Ден 1:

Станах 2 часа по-рано от предвиденото. Въобще не съм изморена, което е странно. Пътуването беше нормално. Нищо изненадващо. Париж е сууупер тъмен град, определено не бих живяла тук за постоянно. Изненадвам се, че не ме е търсил... Утре трябва да потърся подаръка.