PDA

View Full Version : Каква прическа да си направя за училище?



anonymous962872
09-09-2014, 08:28
Здравейте хора първо да кажа че съм момче, второ ако темата не е за тази категория моля някой Админ да я премести в правилната тъй като не знам за коя категория е. Значи проблема ми е следния бих искал да разбера каква прическа би ми отивала най много дали дълга коса дали къса не знам вие преценете, предполагам виe разбирате повече от мен. Стилът коса ако може или да ми го опишете или да ми дадете пример със снимка на някой си човек ако може. Ако някой може да ми помогне да ми прати ЛС и ще му изпратя снимки как изглежда прическата ми сега. Благодаря ви предварително!

nonameart
09-10-2014, 11:52
Като за начало пусни твоя снимка, защото на различните хора им отиват различни прически. :)

anonymous962872
09-10-2014, 17:05
Ами да де аз съм писал че ще пратя снимки на лично съобщение, на този който разбира от прически и може да ми помогне. Защото снимки така малко на публично място не е много добре :/

Light_Dreamer
09-10-2014, 17:25
Честно казано само фризьорите си разбират от това. Поразпитай в твоят град за най-добрия фризьор. Е, не е задължително да е най-добрият, но да не е много калпав. Ако живееш в голям град отвори и питай Чичко Гугъл за фризьори в твоят град.:-|
Успех.:)