PDA

View Full Version : Обърках се съвсем!! Помощ!!



ahoa_baaka
09-09-2014, 09:39
Здравейте! Момиче на 14 години съм. Цяло лято се опитвам да постигна хубава фигура и я постигнах. Толкова се радвах, че успях....И така...Миналият месец ми закъсня с 10-15 дни..Тоя месец с 5 дни по рано уж ми дойде но тогава капнаха 2 капки..-.- и туй беше то..Но коремът ми остана подут и продължава да се подува и да дебелея..А аз спортувам още повече но нищо не става продължавам да дебелея..Бягам всяка сутрин правя упражнения въртя обръч карам ролери и колело..Ям 3-ри пъти на ден и това никога не ми е пречело..+че ме боли корема..Днеска би трябвало да ми дойде но не е.. Какво да правя? Не искам да дебелея..

strawberry88
09-09-2014, 10:20
Първо мисли за здравето си. Дай едно твое примерно меню. И се осъзнай докато е време, защото това не е шега работа.

Teenager_888
09-09-2014, 10:56
ZDraveite
moiche sum a imam mustak. Maika mi ne mi dava da go mahna skola maska.Trqbva da go izrusq, no kak.Skislorodna voda?;S boq za kosa?

Runaway11
09-09-2014, 18:50
Спокойно понякога не е от храненето, а от стрес и такива неща. Нормално е да идва по различно време, много малко жени имат мензис, който идва точно през 28 дни. Все пак яж пропорционално на тренировките си и също така пий вода. Корема ти е подут не защото дебелееш, а защото задържаш вода - пий 2 литра на ден и не би трябвало да имаш този проблем :)

Dranzerrr-
09-09-2014, 20:10
Dear penis,
Thanks for not bleeding once a month,
Sincelery, a man. :D