PDA

View Full Version : Приятелство или любов



qwerty123456
09-09-2014, 09:45
Здравейте! Момче съм,студент в един от най-престижните университети в България,леко срамижлив и с характер който на "никого не правя евала",тренирам, не пуша, не пия.
Има едно момиче в групата, която уча. Тя е обвързана с едно момче от друга специалност около 4 или 5 години, не съм сигурен. И въпросното момиче преди около 1 година започна да общува прекалено много с мен,нон-стоп започва да ми пише като влезна на линия,постоянно се закача и ако не й пиша някакво време в порядъка на 1 седмица, ми пише че "дали не и се сърдя" някаква ми се извинява,смее се на простотиите, който казвам.Още като влезна в залата ме поздравява на висок тон пред всички сяда до мен, в рейса ми се натиска.Иска да учим заедно да я водя наляво надясно, мазни ми се.Всички от мойте приятели ми казват, че иска повече от приятелство и не е нормално едно момиче да има толкова голям интерес.Доста момичета ме познават в университета и ако някоя ме поздрави, въпросното момиче се нацупва. Незнам това приятелство ли е или нещо повече или използване за да избута университета, много странни сигнали ми праща?
Може някъде да съм сбъркал някоя дума или някой функтационен знам, дано да ме извените.Нека да чуя вашите мнения! Благодаря!!!

fanton1
09-09-2014, 10:27
ами може би те харесва само дето има странен характер и да иска да степовече от приятели,но и ти както каза че може и да иска да е с теб само за да избута ама повече съм обеден ,че е лепка и че те харесва много щом се държи така с теб защо да не и дадеш шанс за нещо повече така ще разбереш дали само ще те използва или иска повече

qwerty123456
09-09-2014, 10:37
Проблема е,че има приятел а аз съм от тези момчета който са твърдо против да се меся в чужди отношения, защото са ми правили този номер и е доста долно като цяло.И проблема е ако ме мисли за приятел а аз и предложа ще стане доста неловко, защото има още време докато завършим, а се виждаме цял ден в университета.

fanton1
09-09-2014, 10:44
щом се държи така едвали те има като приятел ама не се знае жените са сложни саздания може да се привързва към някой много бързо и да се държи много мило с теб само заради това

qwerty123456
09-09-2014, 10:48
Благодаря ти много за отговора!!

RapExotic
09-09-2014, 11:45
А в какви отношения е с приятеля си? Може да търси резерва в теб.

qwerty123456
09-09-2014, 11:59
"А в какви отношения е с приятеля си? Може да търси резерва в теб."
Доколкото виждам в добри, но не съм я виждал да го целува или прегръща,което много ме озадачава.

qwerty123456
09-09-2014, 17:16
Някой друг да си сподели мнението?

Little Monster
09-09-2014, 17:32
Според мен не е нормално да се закача с теб, а да има приятел. Може да те харесва и да изчаква момента в който с теб нещата потръгнат, и да скъса с приятелят си. А може да е поредната използвачка, която просто иска да избута, или по-скоро ти да я избуташ... Дръж си очите отворени, защото аз не мисля, че иска повече от приятелство, поне от това което си написал, оставам с впечатлението, че иска само помощ...

qwerty123456
09-09-2014, 17:35
И аз повече на там клоня,че само използва да и помагам, което рядко се случва, но както трябва.

Bonnev
09-10-2014, 09:48
Някой друг да си сподели мнението?

Дишай, де..
Понякога директните мерки са най-ефективни. Да приемем, че нямаше гадже. Ако не ти харесва и ТИ не искаш да сте повече от приятели, можеш спокойно да разкажеш историята на гаджето й, те да се оправят. В противен случай, докато си говорите, я питай защо изведнъж започна да ти пише толкова често, дали има някакви намеци, дали гаджето й знае за това колко често си пише и как се държи с теб. Кажи й да не те използва и да ти каже какво става, може да заплашиш да кажеш на гаджето й. Не искам да съм груб, но колкото по-добре разбереш за намеренията й, толкова по-добре за теб!

CoockieMonster
09-12-2014, 19:59
Натиска ти се в рейса? И ти допускаш това, знаейки, че тя има приятел? Защо когато стана това ти не я попита "*името* ти нямаш ли си приятел? :) " ?