PDA

View Full Version : За нищо не ставам.



dimitar_savov2000
09-09-2014, 17:22
Здравеите :) Аз съм на 14 години, за първи път пиша тук и се извинявам ако има грешки.
Проблема ми е че преди 2-3 месеца смених компанията и малко след като се сприятелих всички ми се подиграваха и обиждаха.
след месец се сприятелих с едно момиче но от няколко месеца просто ме зарязва нъвсякаде, а аз винаги и помагам. Другия ми проблем е че съм много слаб. Висок съм 1.50 и тежа 40 кг , не мога да се бия , а когато някои ме обижда, аз дори и да се сбия , пак се оказвам набитият, много съм зле и със оценките имам само 3-4 и само по три предмета 5 или 6 но просто не мога да уча, преди ден два се прибирахме със приятеля и две момичета, те се смееха а аз просто седях зад тях и си вървях. Както казвам просто се чуствам много жалък, преди седмица-две едно момче ме обиждаше и аз му налетях , но той се оказа по-силен и ме наби , всички останали снимаха и се смееха и сега са качили този клип и всички се смеят : ( Просто съм недоволен от себе си , мразя се.

::NeVeR*eNd:::
09-09-2014, 17:41
Преди и аз бях горе долу така но смених класа и се сприятелих с други хора.

muhatacece
09-09-2014, 18:06
Shtom imash priqtel, za koyto pishesh, che si se pribral s nego i imash priqteli momicheta, te zashto ne napravqt neshto ? Ebasi priqtelite.

Light_Dreamer
09-09-2014, 18:42
Смяна на клас или училище. Сприятели се с нови хора. Едва ли ти се подиграват заради ръста, защото имах един приятел, който беше толкова висок. Закачах го само заради акъла му, защото завалията не беше от умните, а и си го мързеше.:D

Просто са надушили, че лесно се разстройваш като те обидят.

RapExotic
09-10-2014, 07:35
но от няколко месеца просто ме зарязва нъвсякаде, а аз винаги и помагам.

Не трябва винаги да и помагаш. По-точно не трябва да и тичаш по гъза и да изпълняваш каквото ти каже.

Същото се отнася и за момчетата. Не трябва да позволяваш да ти се качват на главата. Намери си компания, в която да се чувстваш значим. Ако е възможно смени класа.

$$alex$$
09-10-2014, 15:09
Не дей да си го казваш!
Ако можеш смени класа определено ще ти помогне. Ако почнеш да тренираш нещо футбол,волейбол или баскетбол в някой клуб няма да е зле. Ако решиш да се занимаваш с някой спорт пиши ми аз знам някой клубове.

Hidayet
09-10-2014, 16:50
И в моя клас има хора, които буквално искам да убия, но все си повтарям, че трябва да се боря, защото ако винаги позволяваш да те мачкат и ако винаги се предаваш, утайките ще те надвият и ще са над теб. Не го позволявай. Стягай се и учи. Както ти казаха по-горе, можеш да тренираш нещо.

anonymous962872
09-11-2014, 13:55
Виж сега какво ще ти кажа. Ти си си доста добър човек т'ва че ти се подиграват е защото им показваш че се обиждаш лесно. Виж просто не ѝм се връзвай просто го приеми като шега когато те обидят, затрай си и ги подмини ако те тормозят вече можеш да отидеш при някой възрастен така примерно ако си в училище директорката, учител или някой друг да говори със родителите ѝм. Според мен те трябва да ходят психолог, чел съм че ако са преживели нещо сериозно или има нещо което ги тревожи, ги избива на бой или на обиди. Все пак не можеш да стойш беззащитен пред тях намери си някой приятел който ще ходи на училище със теб и ще ти пази гърба, така да се каже BFF. Друго нещо почни да спортуваш (не е казано че задължително трябва във някакъв клуб по футбол или нещо друго, но можеш и в къщи. Купуваш си две 3 кг. гирички и почваш лека полека да си ги дигаш всеки ден както и коремни преси, знам много такива клипчета който са много полезни мога да ти пратя линк да ги гледаш и да правиш упражненията който показват. После пък си купи лост и един дъмбел много работа ще ти свършат:) ). Друго което можеш да почнеш да играеш игри на компютър и да се записваш примерно докато ги играеш, след това ги качваш в Youtube и така след време ще видиш колко много хора ще те харесват. Аз лично го правя същото и в момента се радвам защото има цели 202 човека които гледат клиповете ми което ме кара да се радвам :)! Направи го и ти и ще видиш как всичко ще се оправи!:) А да и да не забравяме учи си добре поне за 4-рки и 5-тици. (Ако си притеснителен консултирай се с вашите да отидеш на лекар и да ти предпише едни много помагащи хомеопатични хапчета срещу стрес и притеснявания. Аз лично ги пия и помагат много. Също и още едно хапче за което не ти трябва рецепта, Казва се Phytin или на български Фитин. То стимулира мозъчната дейност и става по-лесно да учиш. Пие се 3 пъти на ден: веднъж сутрин 1 час преди закуска, втори път на обяд 1 час преди да обядваш и вечер 1 час преди вечеря на). Надявам се да съм ти помогнал.

П.С.
На една възраст сме така че ти пожелавам успех, а ако решиш да почнеш със видео клипове (пиши ми на ЛС) аз ще те подкрепя и дори ще те спомена във клиповете си само трябва да си дадеш името на канала. :)

незная
09-23-2014, 08:39
Пиши , моля, какви са хомеопатичните хапчета срещу притеснения и ти помагат!

prosto_chovek
09-23-2014, 16:55
мени компанията. Като пораснеш, ще се оправиш. Пък и си от Левски, няма как да си кофти човек. :)

anonymous962872
09-29-2014, 14:00
Gelsemium semptervirens 15 ch така пише на шишенцето. Те са в една малка бутилчица/шишенце/капсулка сега не знам как да то го опиша но е в малко контейнерче което е оранжево. Мисля че са на Boiron. Аз по принцип си купих две капсули ли там как се наричат докато свърших едното ги пиех три пъти на ден по 5 топченца(сутрин, обед и вечер), а като го свърших първото, почнах второто само веднъж на ден по 5 топченца(няма значение по кое време на деня, може и когато се сетиш :D). Но за по сигурно се консултирай с вашите или с лекар как да ги пиеш (може и личен лекар) за по сигурно! Извинявай за късния отговор ни компютъра ми беше забранен за известно време. Дано съм ти помогнал! :)
Поздрави и успех!

Genius.
09-30-2014, 07:35
Я прати видеото! :D

stunkaaaa
10-07-2014, 21:58
И аз съм 1, 50 , тежа 40 килограма. И мене преди много ме обиждаха и дразнеха, но просто не им обръщам внимание, постепенно спряха, не позволявай да те правят на идиот, не се нерви. И аз съм на 14 години и см много слаб.

kissmy
11-02-2014, 13:51
Отивай да тренираш да се набираш за да наедрееш малко за да направиш маса и по тоя начин ще видиш как ще имат страх и си вдигни малко самочуствието но не превишавай много ;)) и това за набирането нужни ти са само 1 2 месеца и ще станеш машина не е толкова трудноо няма да се отказваш бъди силен ;)