PDA

View Full Version : Косопад.



skyfullofstars
09-10-2014, 11:03
Имам ужасен косопад. Като се къпя, по ръцете ми се заплитат косми и като ги подредя по мивката се плаша. Като се сресвам също пада голямо количество коса. Не съм забелязала плешива част от главата ми, но досега какъвто и шампоан на големите марки да ползвам не помага, а в някой случаи дори по-лошо става. Преди също се скубех като се сресвам, но сега количеството коса драстично се увеличи. Можете ли да ми препоръчате някаква маска, ампули и разни такива витамини и медикаменти, които от личен опит сте се уверили в тяхното действие, защото вече ми омръзна от шампоани и балсами и косми из цялата къща. Благодаря предварително. :)

fanton1
09-10-2014, 11:08
попринцип от косата падат май около 80 косама на ден така че не ми се струва нещо много обезпокояващо

skyfullofstars
09-10-2014, 11:19
Преди не падаха толкова много колкото падат сега. Ако беше така, не мисля , че щях да забележа някаква разлика..

joannalof
09-10-2014, 12:13
Пробвай с коприва,сок от лимон,витамини.Аз така успях + шампоана на Билка против косопад и тоника.

DragonLady
09-10-2014, 12:26
Лятото бая ми се скубеше косата, но след като започнах да използвам този серум http://www.enzo.bg/wella-professionals/sp-balance-scalp-serum-protiv-kosopad/, вече се скубе значително по-малко докато се къпя, проблема с повечето скубане остана само при сресване на мокра коса. Не е напълно решение на проблема, но пак е по-добре от преди положението.

skyfullofstars
09-10-2014, 21:21
Добре благодаря, ще опитам. :)

RapExotic
09-11-2014, 06:35
Бирена мая.

marilyn
09-17-2014, 14:18
Шампоан и капсули Фитовал много помагат, лично съм изпитвала това, което преживяваш и наистина благодарение на Фитовал се спасих. Можеш да си правиш и маска с жълтъци, много е полезно, дори да нямаш косопад. И спри да си третираш косата по какъвто и да е начин.

mashbg
09-17-2014, 14:59
Скъпи skyfullostars и потребители на форума, ако имате проблеми с косопада и растежа на косата си,не взимайте глупавите шампоани и маски, които непрекъснато рекламират по сайтове и реклами по телевизията, а ми се доверете като фризьор с над 20 годишен опит и се купете професионални ампули за борба с косопада.Аз в работата си главно използвам Ампулите на ALFAPARF и Farmavita . Това са фирми с световни традиции в бранша .Най- евтино си ги купувам от този сайт : http://zakosata.com
Тук има цялото разнообразие от ампули , които са ви необходими за борбата с
косопада. Повярвайте ми ампулите са наистина най- ефикасният метода против косопад!

Devilsplaymate
09-20-2014, 12:19
Аз ползвах ампули + шампоана от същата серия, които за съжаление не мога да се сетя как се казваха точно сега, но по-късно ще си редактирам мнението и ще ги напиша. Помагат определено, но за съжаление изсушават косата.
Сега съм със шампоан на Selective против косопад и съм доволна, можеш да си го поръчаш при фризьор. Моя приятелка ползваше Новофан и мисля, че го купуваше/поръчваше в аптеките.