PDA

View Full Version : Защо да не е нормално мъже да си падат по тинейджърки?



golemiq_korab_minava
09-11-2014, 14:01
В историята 15 годишни са правили деца на 60 годишни.

Младото си е младо и хубаво, кое не е нормално?


Педофилията е съвсем другА болест. съществува ли лек, или само въздържание?

xoxi
09-11-2014, 19:02
Повечето мъжки могат да направят бебе на повечето женски.
И какво? Това не значи, че си "падат" по тях или виждат в тях нещо повече от средство за задоволяване на нуждите.
И понеже младото е по-наивно, неориентирано и базата му за сравнение е нищожна, затова и по-лесно би се впечатлило от някой батко/татко, който получава нулево внимание от жените на неговата възраст.
Така де, това е масовото явление.
Иначе го има и факторът любов. Но пък той е толкова рядко срещан, че даже не се включва в статистиките вече.

Fisherman
09-11-2014, 19:13
В историята 15 годишни са правили деца на 60 годишни.

Младото си е младо и хубаво, кое не е нормално?


Педофилията е съвсем другА болест. съществува ли лек, или само въздържание?

виж брат,тва че момичетата на твойта възраст не ти обръщат внимание,не означава че трябва да скачаш на децата

golemiq_korab_minava
09-11-2014, 19:19
виж брат,тва че момичетата на твойта възраст не ти обръщат внимание,не означава че трябва да скачаш на децата

не говоря за себе си ве :Д кат не моим, не философствай.

golemiq_korab_minava
09-11-2014, 19:23
Повечето мъжки могат да направят бебе на повечето женски.
И какво? Това не значи, че си "падат" по тях или виждат в тях нещо повече от средство за задоволяване на нуждите.
И понеже младото е по-наивно, неориентирано и базата му за сравнение е нищожна, затова и по-лесно би се впечатлило от някой батко/татко, който получава нулево внимание от жените на неговата възраст.
Така де, това е масовото явление.
Иначе го има и факторът любов. Но пък той е толкова рядко срещан, че даже не се включва в статистиките вече.

В предишни епохи тинейджъри са се сгодявали с възрастни мъже по любоф..
И, да , една 17 годишна вече девойка е в голяма степен по-хубава от остарели жени на по 35 години, примерно.


Пък и до колкото знам, тиин се казва до 19 годишна възраст :D

И още нещо.. не са малко случаите, когато малката зарибява и е луда по някой възрастен, че чак иска секс от него..

xoxi
09-11-2014, 20:39
В предишни епохи, тийновете въобще не са имали право на глас. Особено пък момичетата. Не са се сгодявали, а са ги сгодявали. Продавали, по-скоро.
Като се замислиш, не са се променили много нещата.

golemiq_korab_minava
09-11-2014, 20:50
... не, сега жените стават мъже, а мъжете влизат в цикал !

tori
09-11-2014, 21:02
Като за начало - както хохи каза - едно 18-9-годишно женско е много по-лесно за „улавяне“. Нямаме чак такъв опит, какъвто има една 35+ годишна жена, съответно се връзваме на празни приказки. Освен това я има и хавата, че много от нас биват смятани за... дечица още и когато пред нас се появи мъж, който знае как да се държи с нас и е кавалер, това прави допълнителна бройка червени точки. Плюс всичко, има женски, които се смятат за фатални жени, та си е живо геройство една 19-годишна да улови улегнал мъж на 30 примерно с хубава кола, нам-кво и нам-кво.
От мъжката страна пък е доста по-плитко работата - виждаш МЕГА яката Малечка Палечка, която ти е навита за кратко време. Освен това го има и самохвалството може би - да натриеш нечии приятелски нос; да покажеш, че все още ставаш за нещо и женски във всяка възрастова група ти връзват.

Отделен въпрос вече е, че аз лично не намирам кой знае какви допирни точки, НО вече нещата отиват в съвсем друга посока, а именно характер, личност и такива работи. Два остри камъка сложно мелят брашно. И не разбирам един 35-годишен какво толкова би намерил в момиче набор 95-6 ама...

golemiq_korab_minava
09-11-2014, 21:10
И отново не виждам, кое не е нормалното?
Искат забавление- правят го.. Никой не е казал, че искат нещо сериозно.


Заповядвам на лейди ди да пише в темата, преди да дава на прокоратурата онзи в другата тема :Д , защото примерно - 18-19 вече си пълнолетен, а пак си тиин. :Д

tori
09-11-2014, 21:17
Ма аз не се наемам да кажа нормално ли е, не е ли. Просто казвам някакви си причини, поради които се случват такива връзки. Пък всеки си има глава на раменете, нали? Като те е страх от мечки, не ходиш в гората. Като те е страх от затвори, не се щтракаш с четиринайсет-годишни.

xoxi
09-11-2014, 21:20
Кой казва, че не е нормално?

Nonetheless
09-11-2014, 21:22
Кой казва, че не е нормално?

Всички в тази тема : http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/569677-Падам-си-по-тийнейджърки-това-нормално-ли-е

golemiq_korab_minava
09-11-2014, 21:23
Вижте какъв въпрос задава заглавието на темата, а после вижте как отговаряте...

tori
09-11-2014, 21:33
Добре, кое е чак толко сложното за разбиране?! Те тия връзки не се приемат добре, защото обикновено разликата е голяма. Също така родителските тела са свикнали на по-стегнати работи - за нашите не е нормално например да имаш татуировка и да не си бивш затворник. Някои от тийновете прихващат тия разбирания от дъртите.

Auriss
09-11-2014, 22:35
Защо не е 'нормално' ме мързи да пиша. Защо не е редно, което всъщност ме интересува много повече, можеш да си отговориш с въпроса защо да спиш с 12-годишни не е окей.

RapExotic
09-12-2014, 06:38
В историята 15 годишни са правили деца на 60 годишни.

Тука имаш предвид 15 годишно момче на 60 годишна жена ли? Когато момчето е непълнолетния, а момичето е по-голямо се гледа по съвсем различен начин на ситуацията.

Иначе колкото до мъжете - не виждам един 35-40 годишен мъж какво друго може да прави с една тийнейджърка освен да я изчука. Какво може да му даде тя - дом? семейство? деца? сигурни взаимотношения? теми за разговор? независимост в отношенията? дори сексуален опит?.. Нищо от това не може да му предложи тя. Малката пикла дори няма изградено собствено мнение. Днес я зарибил тоя батко, щото и купил близалка, утре другия батко, щото я повозил в BMW-то, други ден третия... Всеки ден с различно настроение заради пубертета, веднъж иска това, друг път не го иска..
Трябва да си много пропаднал за да се занимаваш с малки момиченца на тия години. В повечето случаи това са нереализирани чичаци, които са имали проблем с общуването с жените на млади години и сега си натриват егото, като се опитват да си наваксат младежките години.

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 06:57
Ама вие пак не четете.

(
Отговаряне в темата: Защо да не е нормално мъже да си падат по тинейджърки?)
Къде пише за връзка?

Въпроса е, защо не е нормално мъже да харесват примерно сексуално тинейджъри като се има в предвид, че винаги младото е по-хубаво?

Да, не ми се изкарва иначе инфо как преди години известни кулутрни личности са имали цял харем момичета и това е било прието за напълно нормално, но... история ;)

Та, какво лошо има и в една сексулна връзка, ако и момичето знае за това, не са малко случаите.. дали с 17 или 18 годишни... ?

RapExotic
09-12-2014, 07:10
Та, какво лошо има и в една сексулна връзка, ако и момичето знае за това, не са малко случаите.. дали с 17 или 18 годишни... ?

Мислиш ли, че тийнейджърка, която не знае къде я сърби и в главата и е една емоционална каша е готова за връзка тип "приятели за секс" с човек 2 пъти по-голям от нея? Не са малко темите, в които точно такива разплакани момиченца пишат как са залагали много на "връзката" си с някой чичак, а той ги е зарязал след като е взел своето.
Иначе е нормално мъжете да харесват младото, особена в днешно време, когато момичетата на 15 изглеждат като 25 годишни заради разголеният си начин на обличане и тежкия грим който използват. Просто трябва да имаш някакви задръжки що се отнася до малолетни и непълнолетни.

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 07:25
Аз пък мисля, че не са и малко момичетата, които го осъзнават, защото ако ще и на 16 да е, трябва да е много, много тъпа за да си мисли, че ще се омъжва за 40 годишен?

Nam3less3
09-12-2014, 07:30
Малките момиченца сами търсят чичковците, като ги привличат парите и властта им(все пак се предполага че до 40-50 години ще успееш да направиш нещо в живота).

И това е от както има история(а сигурно и преди това :D ).

Нормално е докато е по желание(т.е. не някой да кара на сила другия). А че не е морално не е, а ако са малки къде са им родителите.

Auriss
09-12-2014, 07:54
http://www.leadershipcouncil.org/1/rind/apa.html


An adult who engages in sexual activity with a child is performing a criminal and immoral act which never can be considered normal or socially acceptable behavior.

it is the position of the Association that children cannot consent to sexual activity with adults.

В Б-я по господ знае каква причина границата е 14г. Реално трябва да е поне 16, за предпочитане 18.

anonymous708973
09-12-2014, 09:20
В предишни епохи тинейджъри са се сгодявали с възрастни мъже по любоф..


Ти една книга през живота си прочел ли си за "минали епохи"? Един филм поне гледал ли си?
Това едно на ръка.

Второ, "тийнейджърки" е доста широко понятие, обхващащо 13-19-годишни момичета.
В едната крайност граничи с педофилия, в другата някак е по-разбираемо. Лично аз пак смятам, че дори на чисто сексуална основа дори една 25-годишна ще привлече повече един зрял мъж, тъй като липсват много от глупостите и филмите, които ще има при една 19-годишна. Много по-вероятно е мадамата да знае за какво става въпрос.

AnarchyBoy
09-12-2014, 10:43
виж брат,тва че момичетата на твойта възраст не ти обръщат внимание,не означава че трябва да скачаш на децата

На него никой не му обръща внимание, за т'ва е 21 годишен девственик с нулев опит в социален аспект. :/

AnarchyBoy
09-12-2014, 10:49
Ти една книга през живота си прочел ли си за "минали епохи"? Един филм поне гледал ли си?
Това едно на ръка.


Не бе той щото е 21 годишен чекиджия, пита дали след време като не се реализира в живота, ще е нормално да зарибява 12 годишни. ;с

Fisherman
09-12-2014, 10:53
добре хърбел

AnarchyBoy
09-12-2014, 11:04
tiho shushlqk

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 12:13
Ти една книга през живота си прочел ли си за "минали епохи"? Един филм поне гледал ли си?
Това едно на ръка.

Второ, "тийнейджърки" е доста широко понятие, обхващащо 13-19-годишни момичета.
В едната крайност граничи с педофилия, в другата някак е по-разбираемо. Лично аз пак смятам, че дори на чисто сексуална основа дори една 25-годишна ще привлече повече един зрял мъж, тъй като липсват много от глупостите и филмите, които ще има при една 19-годишна. Много по-вероятно е мадамата да знае за какво става въпрос.

И що не си чела една книга, бива ли така?
Има различни ситуации и не навсякъде ти се редят 10000 мацки на различна възраст, все красавици. Поне мисли малко. Пък и се отклоняваш от темата.

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 12:15
Не бе той щото е 21 годишен чекиджия, пита дали след време като не се реализира в живота, ще е нормално да зарибява 12 годишни. ;с
Ау, кажи бе, зарибяващия малки момичета на 27 години :Д Голяма си трагедия :)

Auriss
09-12-2014, 12:42
усмифка

anonymous708973
09-12-2014, 13:11
И що не си чела една книга, бива ли така?
Има различни ситуации и не навсякъде ти се редят 10000 мацки на различна възраст, все красавици. Поне мисли малко. Пък и се отклоняваш от темата.

Житейската философия "дай да взема квото има" винаги ми е била чужда.

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 13:21
Представи си, че си на 40. Нямаш мъж. Намираш един секси хлапак, вземете се, правите там квото правите известно време, после прекратяваш връзката, той е малко наранен и всичко свършва.. ?! хаха

anonymous708973
09-12-2014, 14:21
на 40 бих си търсила мъж, не хлапе, с което да си вдигна акциите (в собствените си очи).

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 14:36
на 40 бих си търсила мъж, не хлапе, с което да си вдигна акциите (в собствените си очи).

Че тва е съвсем друго... Ти дори може да си имаш мъж :Д

Та, не, че си си търсила, но ей така ти хареса някой индивид и той теб, а ти се нуждаеш от чисти физиологични нужди.


Абе дори в книгата Тютюн приятелката на героинята плющеше баща й :D :D И тогава е имало изкючения

girlwithblueeyes
09-12-2014, 14:43
Aхa .Не могa дa възприемa 30 годишен и 16 годишнa дори дa стaвa думa зa нaй чистaтa и истинскa любов
Просто по мaлките привличaт с невиностa,не знaнието,по сa лесни зa мaнипулaция
Влияе и стрaхотно нa сaмочуствието дa знaеш ,че чукaш някой млaд,пълен с живот.Не виждaм лошо дa хaресвaш,дa искaш и толковс,човек трудно подтискa мислите си но без действия,зaщото педофилиятa е достa изродско нещо.

Инкa фaкт е ,че достa жени нa 40 си хвaщaт млaди гaджетa,в което нянa лошо.Връзкaтa с по-мaлък също си имa предимствa:Д

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 15:21
педофилите аресват доста по-малки.. вече деца

А на 16 има някои момичета, които са се развивли вече.
Аз продължавам да съм на неутрална позиция.. Като има матЕриАл, няма лошо.

fanton1
09-12-2014, 18:39
добре ясно питаш и ще ти кажа че вобще не е нормално
няма шанс едно 16-19 годишно момиче да се влюби в 30-35 годишен мъж ако си мислиш че може да потръгне жестоко грешиш все пак може да я измами и да получи това което иска а момичето ще остане с грешно впечетление и ще стане психически нестабилна особено ако е дествена
това освем ако не се нарече педофилия не знам какво друго може да е .....

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 19:26
добре ясно питаш и ще ти кажа че вобще не е нормално
няма шанс едно 16-19 годишно момиче да се влюби в 30-35 годишен мъж ако си мислиш че може да потръгне жестоко грешиш все пак може да я измами и да получи това което иска а момичето ще остане с грешно впечетление и ще стане психически нестабилна особено ако е дествена
това освем ако не се нарече педофилия не знам какво друго може да е .....

защо да не може да се влюби? А знаеш ли, че може и в много по-стар да се влюби? ;)
А останалото е ясно, само дето не е педофилия това.

Meonesssss
09-12-2014, 19:37
Не разбрах сега за връзки ли говорим или просто сексуално влечение ?

tori
09-12-2014, 19:52
Житейската философия "дай да взема квото има" винаги ми е била чужда.
А, много на място.


А на 16 има някои момичета, които са се развивли вече.
Ма те хубаво са развити обаче законите и родителите не питат, нали знаеш? Даже много току-що навършили пълнолетие биват ръчкани от Родителското тяло да развалят връзка с 12-15 години по-възрастен господин.
Представи си 16-годишната ти щерка да чука мъж на твоите години.

CoockieMonster
09-12-2014, 19:53
Не разбрах сега за връзки ли говорим или просто сексуално влечение ?

Аз също. Според мен ако става дума за сериозна връзка между 30+ годишен и момиче на около 16-18 няма да се получи. Просто ще са на различни етапи от живота. Различни мечти и начин на реализация. А ако става дума само за секс-няма кой знае колко лошо. :D

prosto_chovek
09-12-2014, 20:00
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/569677-%D0%9F%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BC-%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D0%BE-%D1%82%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D0%B5%D0%B9%D0%B4%D0%B6%D 1%8A%D1%80%D0%BA%D0%B8-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5
тфа е същия бастун, щом са го заключили веднъж, защо трябва да се обсъжда повече?

CoockieMonster
09-12-2014, 20:04
Не става дума за него, а за проблема като цяло. Наблюдава се едно явление момичета на по 15-16 с мъже на по 30, за това се обсъжда това.

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 20:05
А, много на място.


Ма те хубаво са развити обаче законите и родителите не питат, нали знаеш? Даже много току-що навършили пълнолетие биват ръчкани от Родителското тяло да развалят връзка с 12-15 години по-възрастен господин.
Представи си 16-годишната ти щерка да чука мъж на твоите години.

При сиганите не питат, нали? По закон дори е позволено на 16 да си майка, или нещо такова....

Така, като е ковра и родителя ще е ковра и ще се чукат.

tori
09-12-2014, 20:11
Малката ковра обаче винаги може да излъже, че става въпрос за изнасилване, нали се сещаш? Къде от страх, къде да си върне при отказана връзка например. Инак това за съда, ако все пак родителите решат верно да го играят родители.

AnarchyBoy
09-12-2014, 20:15
Ау, кажи бе, зарибяващия малки момичета на 27 години :Д Голяма си трагедия :)

Чакай не бях ли на 25/26? Що всеки път ги увеличаваш? :lol:
Лина те излъга, че съм на 25 /тя даже си призна лъжата/ но ти все още го вярваш, гг прошляк.

AnarchyBoy
09-12-2014, 20:19
Големия кораб майна, иска като стане на 30 да излъже некоя на 11 и да ебе и да се надъхва, хахяхуяухяухя утепляк

prosto_chovek
09-12-2014, 20:24
Не става дума за него, а за проблема като цяло. Наблюдава се едно явление момичета на по 15-16 с мъже на по 30, за това се обсъжда това.

Е кво що, возят ги на кола, дават им парички за в мола, в другия случай е, щото си мислят, че са с много зрял и опитен мъж, който ще е тяхната половинка, ама това е под 1%.

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 20:27
Малката ковра обаче винаги може да излъже, че става въпрос за изнасилване, нали се сещаш? Къде от страх, къде да си върне при отказана връзка например. Инак това за съда, ако все пак родителите решат верно да го играят родители.
сега искаш да си играем ? ок? :Д

Малката ковра може да си я осинови?
А родителите (ако много се интересуват, нали) ше гледат в точки. Оказа се, че смелчагата държи 3 телевизии, прокоратурата, тим му се кланят в краката, бойко борисов му се кланя, сергей му лапа *** , и те оназ.
Всеки носи глава на раменете си. Всеки според възможностите си.
Пък аз също съм ставал свидетел на някои неща и реалността беше далеч от тези филми, дори накарая си остават приятели. хаха

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 20:28
Чакай не бях ли на 25/26? Що всеки път ги увеличаваш? :lol:
Лина те излъга, че съм на 25 /тя даже си призна лъжата/ но ти все още го вярваш, гг прошляк.

ти още ли дишаш бе, изгорял.

tori
09-12-2014, 20:39
сега искаш да си играем ? ок? :Д

Малката ковра може да си я осинови?
А родителите (ако много се интересуват, нали) ше гледат в точки. Оказа се, че смелчагата държи 3 телевизии, прокоратурата, тим му се кланят в краката, бойко борисов му се кланя, сергей му лапа *** , и те оназ.
Всеки носи глава на раменете си. Всеки според възможностите си.
Пък аз също съм ставал свидетел на някои неща и реалността беше далеч от тези филми, дори накарая си остават приятели. хаха
Не, що да искам да си играя? Аз ти говоря някви неща как четирсет-годишния чичак може бързо да бъде наигран. Пък тоя, който държи телевизии, прокуратури и тям подобни, ще има пари да ѝ/им затвори устата, нали? Отделно дето едва ли ще се занимава с непълнолетна, щото покрай него ще се навъртат къде по-големи шайки, а не момиченца с мляко по устата.

AnarchyBoy
09-12-2014, 20:44
ти още ли дишаш бе, изгорял.

Дишам и живея за разлика от теб марсол убит. Педофил

golemiq_korab_minava
09-12-2014, 20:49
Не, що да искам да си играя? Аз ти говоря някви неща как четирсет-годишния чичак може бързо да бъде наигран. Пък тоя, който държи телевизии, прокуратури и тям подобни, ще има пари да ѝ/им затвори устата, нали? Отделно дето едва ли ще се занимава с непълнолетна, щото покрай него ще се навъртат къде по-големи шайки, а не момиченца с мляко по устата.
ама той си е наумил тая синеочка.

добре, ти ми говориш неща, които докато бях с памперс ги осъзнавах..
и пак няма нищо лошо, ако любофта им се свързва само със секс, и дай пара.. :Д

Nonetheless
09-12-2014, 21:02
Дишам и живея за разлика от теб марсол убит. Педофил

ти още ли дишаш бе, изгорял.

Форумни воини в естествения им хабитат.

NissaN
09-16-2014, 09:25
Води се педофилство...