PDA

View Full Version : Къде най-често пазарувате?



Dranzerrr-
09-11-2014, 18:27
Аз ще започна.
Стане ли дума за дрехи: H&m, Peek&Cloppenburg(Mall serdika), NewYorker,Terranova
Обувки: Sofia Outlet, eBay
Всякакви храни: Kaufland - цените са приемливи

RainbowGirl
09-11-2014, 19:01
Дрехи пазарувам от H&M, House, Zara, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Springfield, eBay, aliexpress.com, boohoo.com, newlook.com, Reserved, Sportsdirect, Tally Weijl и разни случайни магазинчета.
Обувки, от където ми харесат, стига да са що годе качествени.

bilqnavod
09-11-2014, 19:16
Kaufland, Lidl, Mall Galleria Stara Zagora

Speedz
09-11-2014, 19:38
Дрехи почти изцяло купувам от интернет- usc, tesco, fashiondays, aliexpress, george (asda), sportsdirect, asos и други главно английски сайтове.
Обувки, от където харесам. За храната не се грижа главно аз, от квартални магазинчета на момента дребни неща.

Dranzerrr-
09-11-2014, 19:45
Как може да пазаруваш дрехи от нета? Има и случаи, в които номерацията не отговаря. За обувките забравих да спомена Humanic, има всякакви марки и можеш да пробваш всякакви номерации без да ти висят на главата и да чакат да кажеш "купувам ги" - взимаш и пробваш : - D

feel_me19
09-11-2014, 20:02
Дрехи: H&M, House, Stradivarius, Bershka, Zara, Terranova, Reserved
Обувки: от интернет или от където ми харесат

Speedz
09-11-2014, 20:04
Как може да пазаруваш дрехи от нета? Има и случаи, в които номерацията не отговаря. За обувките забравих да спомена Humanic, има всякакви марки и можеш да пробваш всякакви номерации без да ти висят на главата и да чакат да кажеш "купувам ги" - взимаш и пробваш : - D
Вече имам опит и почти винаги си уцелвам размера. По-бързо е, а да не говорим че почти винаги е в пъти по-евтино, особено ако докопаш намаления,ваучери и тн. Обаче важен фактор е и това, че често цветът е мнооого по-различен от показаното. :D

RainbowGirl
09-11-2014, 20:21
Вече имам опит и почти винаги си уцелвам размера. По-бързо е, а да не говорим че почти винаги е в пъти по-евтино, особено ако докопаш намаления,ваучери и тн. Обаче важен фактор е и това, че често цветът е мнооого по-различен от показаното. :D

Точно. Много по-лесно е като имаш опит, а и преди това се четат отзиви за размерите и за самия сайт! :cool:

Speedz
09-11-2014, 20:30
Точно. Много по-лесно е като имаш опит, а и преди това се четат отзиви за размерите и за самия сайт! :cool:
Бг-мама е наръчник за всичко. :D

Едит: Абе сетих се, че ще е хубаво и тук да има такава тема за обсъждане на чуждестранните сайтове, но едва ли ще се включат много.

Dranzerrr-
09-11-2014, 20:44
И колко време отнема докато пристигне пратката от тези сайтове? Като поръчам обувки от ebay те докато пристигнат аз съм забравил, че съм ги поръчал :D

Speedz
09-11-2014, 21:06
От ибей повече от 2 седмици не са ми се бавили неща. Като поръчваш от интернет трябва да си готов и за чакане, ако се наложи.

RainbowGirl
09-11-2014, 21:53
Да, хубаво ще е да си имаме тема, ама много бързо ще замре. :cool: Иначе от ибей са ми идвали и за 10 дена, и за 2 месеца, така че си зависи пратката колко ще седи по летища и дали продавачът ще я изпрати бързо. А пък от алиекспрес онзи ден си взех една тениска, която дойде само за 7 дни. Случвало ми се е да не пристигне някоя пратка (от ибей или от алиекспрес), затова и не поръчвам скъпи неща.

nonameart
09-12-2014, 05:26
Момичета, колко струва горе-долу доставката от ebay?

OMGOMG
09-12-2014, 05:40
Дрехи почти изцяло купувам от интернет- usc, tesco, fashiondays, aliexpress, george (asda), sportsdirect, asos и други главно английски сайтове.
Обувки, от където харесам. За храната не се грижа главно аз, от квартални магазинчета на момента дребни неща.


Asda? Купуваш дрехи от азда ?

Speedz
09-12-2014, 06:10
Asda? Купуваш дрехи от азда ?
Сигурно се бъркаш с Asda Groceries, той е за хранителни продукти. Asda George за дрехи, а Asda Direct май за детски неща.

Иначе доставката в ибей всеки път е различна, трябва да покажеш за кой артикул става въпрос.

OMGOMG
09-12-2014, 06:58
На мен в аздата дрехите не ми харесват :(

Ewok
09-12-2014, 07:05
дрехи - вторите употреби главно, а ако имам пари muse shop и подобни. Много рядко пазарувам от hm, bershka, etc и то главно, ако съм с майка ми, което е макс. веднъж годишно
обувки откъдето си намеря, стига да са хубави (за гуменки говоря), а зимни пак откъдето с намеря, стига да са качествени
храна от била, кауфланд, фантастико, месо от един месарски срещу нас или от родителите на приятеля ми, а плодове и зеленчуци поняяяяяякога от пазара

Hayashi
09-12-2014, 07:13
Дрехи вече рядко купувам, иначе любими магазини ми бяха Terrabova и Tally Weilj, които тук за съжаление ги няма. От H&M също съм купувала, въпреки, че повечето им дрехи са доста скучни.
Обувки купувам наистина от където ми попадне.
Храна от Auchan, Carrefour и Intermarché.
Козметика от интернет - roseroseshop, ebay и от parapharmacie Lafayette в центъра на града.

Hayashi
09-12-2014, 07:14
Дрехи вече рядко купувам, иначе любими магазини ми бяха Terrabova и Tally Weilj, които тук за съжаление ги няма. От H&M също съм купувала, въпреки, че повечето им дрехи са доста скучни.
Обувки купувам наистина от където ми попадне.
Храна от Auchan, Carrefour и Intermarché.
Козметика от интернет - roseroseshop, ebay и от parapharmacie Lafayette в центъра на града.