PDA

View Full Version : Искам да ми купят лаптоп.



Mr.G
09-11-2014, 21:42
Привет говориши! Имам проблем...по-скоро нужда. Преди си учех на село, а тази година ще уча в града...Искам да ми купят лаптоп, понеже не можем да преместим компютъра ми в общежитието. Проблемът е там, че баща ми е пестелив човек, може да получава 2000 на месец, но обича да пести, така че трябва някак да го разубедя да ми купи лаптоп.
Досега не съм искал нищо от баща си, е освен когато съм бил малък...Имате ли и вие такива родители? Как се справяте в такива ситуации? Как да подходя към баща си? Ще съм ви много благодарен, ако ми помогнете...

П.П. - Пиша в този сайт не веднъж и ще продължа да пиша тук, защото тук наистина помагат.

MsMiracle
09-11-2014, 23:14
Ми говори с него. Обясни му колко ще ти е важен компютъра за учението /което, в една известна степен е истина/ и разбира се - че ще го пазиш.
Съветвам те да не се хвърляш на най-скъпите лаптопи, при положение, че човекът е пестелив - надали ще изръси 800 лв.

OMGOMG
09-12-2014, 05:43
Хе хе за 800 лв лаптопа няма да от най хубавите

RapExotic
09-12-2014, 07:33
Ако е за учене и лаптоп за 500лв. ще му свърши работа. Ако е за игрички вече е друг въпрос..

Другия вариант е втора ръка. А замислял ли си се да продадеш твоя и с парите от него да си купиш лаптоп?

MsMiracle
09-12-2014, 10:23
Ако е за учене и лаптоп за 500лв. ще му свърши работа. Ако е за игрички вече е друг въпрос..

Другия вариант е втора ръка. А замислял ли си се да продадеш твоя и с парите от него да си купиш лаптоп?

Трудно ще стане. Къде са парите за един настолен компютър, къде за един лаптоп - при положение, че трябва да е все пак в добро състояние и да има възможности? Едва ли ще може да вземе повече от 400лв. за сегашния си, в най-добрия случай.

Light_Dreamer
09-13-2014, 15:26
http://www.technomarket.bg/products/09135068/asus-x551ca-sx029d
Този ти е идеален ЗА УЧЕНЕ. Само някой трябва да ти инсталира Windows.