PDA

View Full Version : малко help?



Carrie Stonem
09-13-2014, 08:32
Хей :) ..може ли да ми помогнете да измисля някаква благодарствена реч за най-добрия приятел (приятелството)? ..звучи тъпо,но е спешно :D

hey.mistery
09-13-2014, 09:13
Не познаваме приятеля ти, не може да го направим. Не мисля, че някой може да ти помогне. Напиши си сама, сети се за най-хубавите спомени или попитай за помощ човек, който също го познава. Късмет! :)

muhatacece
09-13-2014, 09:31
Ако съм на мястото на приятеля ти, щях да се пукна от смях, освен ако не си пада по лигавщините

RapExotic
09-13-2014, 11:19
Ако съм на мястото на приятеля ти, щях да се пукна от смях, освен ако не си пада по лигавщините

Авторката май няма предвид реч, която да рецитира на нейния най-добър приятел, а нещо като ода за приятелството попринцип.

prosto_chovek
09-13-2014, 12:31
Мили ми (тук слагаш името му),
Днес съм те събрал/а, за да отдам почит на приятелството, лоялността и верността, с които даряваш моите дни. Ти си за мен като ментата в мастиката, като маслото в цилиндрите на х16хе, като Митьо Пищова в джакузито с манекенки, като Иванчо и Марийка. Ако бях програмист/ка, кодът за теб щеше да е for (day = today&&hug=1; endDay = forever; day++&&hug++). Ако бях багерист/ка, за теб щях да изкопая най - големия трап с формата на (любимото му нещо). Ако имах магаре, което много да обичам, него също на теб бих кръстил/а, а регистрационният номер на каруцата би бил с твоите инициали.
Усмивката, която внасяш в моя свят е 24 каратова и то не заради благородните метали по моите зъби, а заради щастието, което струи като иззад малкото пони. За мен ти си опора, по - стабилна и от проходилка, на теб мога да разчитам повече дори отколкото на чисто новите корейски предпазни колани, които си сложих на Голфа. На теб мога да споделя повече неща, отколкото Дропбоксът ми побира. Светът без теб би бил като шкембе чорба без чесън и оцет.
Още помня онова лято, когато (разказваш някаква си ваша история). Това няма да го забравя и знам, че ти ще се постараеш да го помня винаги!
Затова на този ден аз отдавам почит на моя мил и любящ приятел, брат, понякога баща, помощник и емоционален отдушник. Нека бъде с едноминутно мълчание!
(След 1 минута)
Благодаря!

muhatacece
09-13-2014, 16:06
Лол, определено се посмях . А сега истинската "ода" да чуя :) Тия лигавщини са подходящи за американците ! Ебаси лигавите, още кат видях "24 каратова усмивка" спрях да го чета.