PDA

View Full Version : Малка идея да започнем да се реализираме от дома



LusienDanailow
09-13-2014, 16:26
Здравейте, наскоро започнах да тествам платформата на www.dsdomination.com идеята ми е ,все повече хора да разберат за това как може да изкарвате пари от интернет колкото и да звучи банално ,но и не само пари а и да развиете собствен бизнес.. Цялата работа е там ,че това е платформа която за да бъде използвана се плаща 20долара на месец и там има обучения който те учат как да осребряваш сайтове като eBay, Amazon и Google учи ви как да правите продажби как да копувате от Амазон и да продавате в Ebay и да печелите от това комисионна, има страшно голямо бъдеще, и много хора вече започнаха да си изкарват над средния доход в България само от това.. имаме си общност Фейсбук група и всичко.. всички си помагаме ако искате да опитате - http://dsdomination.com/sp/pro?aid=MaZaRa7 , за всякакви въпроси ми пишете на скайпа MaZaRa7_Pr0 , запомнете не търся хора който не търсят начин да се развиват :) Търся хора който търсят нас!

prosto_chovek
09-13-2014, 17:07
Да споделяш реклами е гейско. Да споделяш тоя тип реклами за 90890789 път само в този форум - гей левел 1000. Ако сериозно си мислиш, че някой се връзва - гей левел 1 000 000. Не ви ли писна да си правите профили, за да си пробутвате сайтчетата бе и да зарибявате.

LusienDanailow
09-13-2014, 17:57
Абе човече ти знаеш ли за какво става въпрос , може ли да си толкова ограничен , това е начин за изкарване на стабилен доход , правиш съвсем реални неща не някакви кликове и някакви глупости тук работиш с ибей а не някакви измилишиотини , как може да си толкова ограничен , естествено за да започнеш трябва да си към някой това се нарича реферал и е нещо което е съвсем нормално? Винаги трябва да дадеш за да получиш.. боже господи.. колко сте ограничени .. Разгледайте и се пойнтересувайте от това което ви казвам и вижте за какво става въпрос :)

RapExotic
09-14-2014, 08:01
и да развиете собствен бизнес..

Само като чуя как пирамидална структура ми обещава "мой собствен бизнес", автоматично средния ми пръст бива насочен към нея ..

prosto_chovek
09-14-2014, 09:50
Абе човече ти знаеш ли за какво става въпрос , може ли да си толкова ограничен , това е начин за изкарване на стабилен доход , правиш съвсем реални неща не някакви кликове и някакви глупости тук работиш с ибей а не някакви измилишиотини , как може да си толкова ограничен , естествено за да започнеш трябва да си към някой това се нарича реферал и е нещо което е съвсем нормално? Винаги трябва да дадеш за да получиш.. боже господи.. колко сте ограничени .. Разгледайте и се пойнтересувайте от това което ви казвам и вижте за какво става въпрос :)

Разлепи обяви по дърветата, повече внимание ще ти обърнат реално, отколкото тук.

LusienDanailow
09-14-2014, 16:38
Това ще ми е следващата стъпка, но в момента се работи върхо сайт в който ще са събрани всички доказателства за "овецете" който не варвят във възможността :) Благодаря все пак за вниманието, човек е длъжен да опита пък ако някой иска иска :)

JDeel
09-15-2014, 00:41
Тук има разни неща относно този сайт: http://ethanvanderbuilt.com/2014/02/07/ds-domination-scam-affiliate-program-scam-opinion/

Имаше един филм в който един негър и Том Круз крещяха "Show me the moneeey!". Неадекватно е някой дето наскоро е почнал нещо ново да обещава нещо, до което все още не се е докопал. Както е и ясно, че в интернет е пълно с всякакъв скам, и този сайт явно не прави изключение.

Парите в Интернет се правят по няколко начина:
- Продаваш нещо, което си произвел, класически вариант. Може да е софтуер, абонамент в сайт, услуга, електронна книга... всичко за което някой друг би ти пратил кинти
- Ставаш известен и хората ти дават пари за да те гледат. Блогър, влогър... пари от реклами, от Patreon...
- Имаш сайт с много посетители и разни фирми се надпреварват да рекламират в него, или чрез Adsence и 100 кила други такива
- Имаш сайт с ужасно много посетители. А дано...
- Имаш сайт подобен на горния. Не го ползваш, а го имаш! Защото има предостатъчно хора все още дето се ловят на такива скамове :)
- Ко ли още не.

Или най-общо:
- Продаваш нещо, което имаш на някой който го иска
- Прилъгваш някой да купи нещо което нямаш, а му продаваш надежда

Тия дето само помагат на сайтовете да продават надежда обикновено само си губят времето и накрая остават с пръст в уста :)

AngelBelchev
09-15-2014, 13:32
http://ethanvanderbuilt.com/2014/02/07/ds-domination-scam-affiliate-program-scam-opinion/ <- JDeel го посочи преди мен даже.
Ето ви SCAM REVIEW на DS Domination - подробно описано за какво плащате, какво се случва. Който е по в час с web измамите вече се е досетил, че това е пунта мара. Все пак създателя на тази темичка предвидливо е сложил линк, ако се регистрирате от който, ще станете негов реферал или нещо такова. Не ми се изпада в детайли... нито има нужда точно на мен да ми обяснява как всичко е розово и пухкаво и ще тънем в пари защото това видиш ли било бъдещето. На който му се чете и разбира английски - да прегледа това scam review. Надявам се да съм бил полезен на (както споменава LusienDanailow) овчиците.

LusienDanailow
09-16-2014, 23:00
Правите се всички ,че много разбирате от това ,че чувате пирамидната система и веднага говорите за нея като слепи .. това е само едната част от този бизнес да правиш пасивен доход което означава от еднократно свършена работа да ти се заплаща постоянно, а активната част е точно продажбите.. ако си мислите ,че от интернет не може да се правят пари. това са продажби и си печелиш комисионата която ти сам си определяш аз вече имам общо 8 продажби което ми е избило отдавна набутана такса ,но това не е важно пред това което предстой, но вие продължавайте да вярвате в това което ви обещават политици и работодатели и си мислете ,че пари се изкарват само с това да си даваш здравето за другите.. вместо да направите нещо умно за самите вас.. както аз давам от мойте 20 долара половината на този който ме е поканил така и вие ще ги давате на мен или на приятели , но това не е важно... не бъдете толкова ограничени и се пойнтересувайте :)

RapExotic
09-17-2014, 06:48
ако си мислите ,че от интернет не може да се правят пари. това са продажби и си печелиш комисионата която ти сам си определяш

Печелят се пари от интернет и то доста, но умните хора никога не хващат на такъв тип мрежови маркетинг (пирамида).. Освен ако не си на върха и, тоест ти да си я създал. Само помисли - ти сега спамиш и досаждаш на стотици хора в десетки форуми, блогове, сайтове, социални мрежи.. И се надяваш някой да ти клъвне на въдицата, да се регистрира през твоя линк за да вземеш някаква малка комисионна от него. А в същото време създателите на този бизнес се излежават в някоя яхта на Карибите и си броят милионите без дори да са си мръднали пръста за да ги изкарат. Да, точно вие им ги изработвате. И докато ти внушават изречението "мой собствен бизнес" и си мислиш, че си бизнесмен, всъщност ти си един обикновен служител. Както сам каза не вярваш на работодатели и политици, а в същото време работиш точно за такива.

Има много други начини да печелиш от търговия в интернет, също така и от реклама. Тогава вече си напълно независим и работиш само за себе си. Това е собствен бизнес - пройзвеждаш или предлагаш някаква услуга и я продаваш на хората.

AngelBelchev
09-18-2014, 14:20
... не бъдете толкова ограничени и се пойнтересувайте :)

Поинтересувах се.
1. Създателя на DS Domination не е изкарал достатъчно пари от ибей и затова се е захванал с тоя multi layer marketing.
2. Това, което DS Domination препоръчва не е съвместимо с условията на ползване на амазон - ако не вярваш седни и ги изчети, аз го направих.
3. Говориш за ибей, а пропускаш да кажеш, че от август месец миналата година започнаха да правят чистки срещу продавачите, които не могат да реализират големи обороти. За точно един ден го издухаха 15 хиляди потребителя в ибей и оттогава имат много сурова политика. Рейтинга на ибей в Алекса падна... защо ли -_-
4. Има още много неприятни детайли, затова пак приканвам да се прочете това ревю за DS Domination - http://ethanvanderbuilt.com/2014/02/07/ds-domination-scam-affiliate-program-scam-opinion/

yakuza_
09-18-2014, 20:32
Един от най-добрите стриймъри в една игра, която излезе официално тая година, прави около 10к$ на месец. Така че стриймването е доста стабилно, ако си намериш публика.