PDA

View Full Version : Какво да правя сега ? Спешно е



stafbul
09-13-2014, 20:46
Преди 1 седмица се запознах с едно момиче 3 години по-голямо от мен,вечерта и писах да излезем и тя се съгласи, но така и не излязохме.Преди 2 дена с един приятел отидохме в тях(в момичето),защото приятелят ми я познава и аз я закачах понеже ми беше скучно.След 1 час моя приятел отиде до тях и ни остави двамата и след като поседяхме малко започнахме да се целуваме,после приятелят ми се върна и се правихме,че нищо не е ставало и си тръгнахме.Вчера излязохме отново с нея и с моя приятел и все едно нищо не е ставало не ми обръща грам внимание ,вечерта и писах, но не ми отговори.Какво да правя?И изобщо да се надявам ли на нещо ? Благодаря ви предварително. :)

samsam
09-13-2014, 20:55
Може би имаш кофти приятел.Може той да ти я е отмъкнал под носа...или пък тя него.Не знам какво точно е станало.
Може да не е била пред екрана.Може да и звъннеш и да я питаш как е,това онова.
Виж се с твоя приятел и го питай....ако ти е истински приятел,а не познат.

RapExotic
09-14-2014, 07:32
Може би имаш кофти приятел.Може той да ти я е отмъкнал под носа...

Защо да е кофти приятел, след като той не е знаел за намеренията му към нея?

Били ли сте под въздействието на алкохол по време на целувката? Ако е така значи е било моментно увлечение и момичето не те харесва наистина.

stafbul
09-14-2014, 09:10
Извинете не се уточних приятелят ми знае за намеренията ми към нея и все още не бяхме пили алкохол,но въпреки това и аз си мисля ,че е било моментно увлечение.И ако е от значение не беше само една целувка ами в продължение на 2 часа.

nikidim99
09-14-2014, 16:02
Не се отчайвай, поне си имал удоволствието да се понатискате и то доста, така както написа два часа... Повечето момчета на това се надяват от едно момиче, а някои и това не получават.

Little Monster
09-14-2014, 19:41
Може и да не е било моментно увлечение. Може да те харесва, но да не знае как да ти каже, или пък да се притеснява от приятелят ти. Може да е имала някаква забежка с приятелят ти, и затова да не ти обръща внимание, когато и той е с вас. Но наистина поне си получил натискане, което повечето момчета не получават.