PDA

View Full Version : Варикоцеле



Mladen3
09-14-2014, 21:50
Искам да попитам, възможно ли е да имам варикоцеле и на левият и на десният тестист,защото четох че е в 1 от двете,но аз имам и в двете. Опасно ли е? Задължителна ли е операцията? Ще ми пречи ли на сексуалния живот и има ли опасност да нямам деца?

Да_aMa_Не
09-16-2014, 09:28
Искам да попитам, възможно ли е да имам варикоцеле и на левият и на десният тестист,защото четох че е в 1 от двете,но аз имам и в двете. Опасно ли е? Задължителна ли е операцията? Ще ми пречи ли на сексуалния живот и има ли опасност да нямам деца?

Отиди на лекар да ти каже имаш ли нямаш ли варикоцеле,за да не гадаеш.

Mladen3
09-16-2014, 18:54
Здравейте, след спермограмата се установи че имам тератозооспермия. Това е признак за стерилност, на уролог съм след седмица. Моля ви кажете ми всичкокаквото знаете. Едва на 18 години съм. Може ли да се излекува. Ще мога ли да имам деца, направени по обичайният начин???

Mladen3
09-16-2014, 19:09
Дали ако ми прекъснат разширената вена ще ми мине този проблем, родителите ми на времето не са могли да имат деца,заради баща ми, но с някакви лекарства,едвам едвам е станало. Но аз искам да знам дали мога да се лекувам и да нямам никакви проблеми, искам да знам че в мен няма проблем.

georgi12
09-16-2014, 20:08
Ако си в София или на близо , отиди при Милен Кацаров!