PDA

View Full Version : Как срещнахте любовта?



Veronikalove
09-16-2014, 15:05
Само на 20 години съм, но срещнах голямата любов. Никога не съм си и мечтала, че ще ми се случи. Аз съм момиче, което винаги е мечтало за любовта на живота. Взех си кафе от автомат и без да искам след като почнах да вървя се блъснах в едно момче. Залях го с кафето и му се извиних. Взех кърпички от чантата ми да го забърша. Той ме заговори и ме покани на среща. След, като настъпи деня на срещата той ми подари букет с червени рози. Всичко вървеше добре. В кафето почна да се натиска. Хвана ме за дупето и усети, че е по-различно от другите дупета на момичетата, но нищо не каза. Беше дженталмен. Тогава носих памперс и се бях изпуснала в памперса. Засрамих се, но продължихме с натискането. След края на срещата той ме изпрати до у нас. На следващият ден му писах, че нося памперси за възрастни поради здравословни причини. Той обясни, че в това няма нищо лошо. Минаха няколко месеца и ние сме щастливи много. Как срещнахте любовта?

tori
09-16-2014, 15:18
Така ли срещаме на път
любимите си
с лимузини? –
Изгрява любовта ни
в труд –
сред дим,
сред сажди
и машини.

explose_channel
09-16-2014, 15:42
Как ли? В аптеката. С фармацевта. Говорихме си дали има лек за тролове. И после се взехме физически и психически :п