PDA

View Full Version : Подарък /поредната малоумна тема/



mayaaa
09-17-2014, 17:38
Абе, хора, с приятелят ми сме от съвсем скоро, но след няколко дни има рожден ден и се чудя какво да му взема. Не искам да е нещо сантиментално, което да крещи колко много го обичам, защото... нали, далеч сме от този момент. Демек, не ми предлагайте неща, които да са направени да му напомнят за мен. Дадоха ми идея за тениска или друг футболен артикул, приятелят ми играе /непрофесионално/ и гледа, знам кои са му любимите отбори, но не съм убедена дали ще му хареса. А и какъв артикул ще е подходящ за случая /много съм боса, що се отнася до футбол/? Парфюм ми мина през главата, но някак си не си вярвам на умението да избера хубав мъжки парфюм, като ми се е налагало точно веднъж и то с чужда помощ. :cool: А и за това не съм сигурна ще му хареса. Та, да, малко съм изгубена, така че бих се радвала на предложения /особено от мъжката аудитория/. Той е на 15.
И да, като цяло се абстрахирайте от взаимоотношенията ни, искам просто нещо, на което едно момче би се зарадвало. :D И да, хора, благодаря предварително!

prosto_chovek
09-17-2014, 22:44
Ми за футбол да ти кажа оригиналните фланелки са над 60 кинта от спортните магазини, от фен шоповете са около тази сума. Шалчетата са 13 - 15 лева. Топка с щампа от фен шоп около 40. Хубавите парфюми струват скъпо. Иначе всичко на Булгари, Бърбъри, има и един 007, който мирише готино, но парфюм недей. Той е на 15. Вземи му шалче на отбора или фен артикул без значение какъв.

mayaaa
09-18-2014, 10:51
Баш шалче нещо не ми харесва, не знам защо. :cool: Ако не измисля нищо по-добро явно ще е футболен артикул някакъв. Не е честно рожденият му ден да е толкова скоро, не го познавам достатъчно. :D Ама само един коментар от Кофата в teenproblem... Разочаровате ме. :(

Dagichka
09-18-2014, 11:03
в никакъв случай недей парфюм. като цяло на теб може да ти харесва дадена миризма, ама на него да му се драйфа от нея. примерно бившият ми беше влюбен и се къпеше буквално с One million, а на мен ми идва толкова тежка и гадна миризма, че.. и ся като се размина с някой мъж, дето се е пръскал с него автоматично си спомням за бившия :д

та, щом е футболно фенче може нещо такова, да, друг вариант е някоя блуза/аксесоар, ама предполагам не се облича толкоз изискано :д или пък някоя мъжка гривна/герданче, ама пак си зависи от стила му. една приятелка за рдто на нейния (а ходеха само от седмица) му направи торта, купи му броеница и отиде да го изненада у тях :д

prosto_chovek
09-18-2014, 11:06
Ми виж сега, всеки футболен аксесоар означава принадлежност към отбор, демек каквото и да му вземеш, ако е на отбор, е все тая, просто фланелката може и да си я носи, ама са скъпи. А защо не му вземеш просто някоя спортна блуза от някой магазин? Не е нужно да е на отбор.

Dagichka
09-18-2014, 11:08
за блузите другия тегав момент е дали ще му уцелиш размера, ако вече си го разгледала отблизо сигурно ще ти е лесно де, но все пак :д

nyancat
09-18-2014, 11:40
Правете 3ка с някоя твоя хубава приятелка,хем готино,хем без пари :)

Dagichka
09-18-2014, 17:27
омг развратник

AnarchyBoy
09-19-2014, 09:56
Шалче е добра идея, спортна блуза / не задължително на отбор /
Но ти казваш, че рита, що не му вземеш една хубава кожена топка да рита и да тренира примерно ;д

Dagichka
09-19-2014, 12:10
'шото така ще я пренебрегва нея и ще рита по цял ден

AnarchyBoy
09-19-2014, 14:59
:lol:

pe6oskeiborda
10-03-2014, 14:45
какво ми купи? :)

ina7
10-03-2014, 16:53
Да купуваш дрехи е тъпо, да подариш парфюм е банално (да не говорим, че поносимостта към миризми е силно индивидуална), а да подариш часовник пък е суеверие и до тука са хубавите подаръци. Винаги купувам голяма картичка и вътре слагам пари - не обикалям и няма как да не улуча. Шанса да купиш нещо полезно и на всичко отгоре хубаво е минимален.

pe6oskeiborda
10-03-2014, 17:23
иванина защо пишеш в толкова стара тема? :oops:

ina7
10-03-2014, 18:29
ти си виновен, не гледам

pe6oskeiborda
10-03-2014, 18:40
a аз си бях помислил друго :oops: