PDA

View Full Version : Съвет? Наранено момче..



DeniseWallace
09-17-2014, 18:20
Здравейте. Пише ви една "тийнейджърка" на 20 години. Случи се така, че съдбата ме събра с момчето, което харесвах още от училище. Днес излязохме за 4-ти път, покани ме у тях, беше сготвил, изпя и ми изсвири песен.. и тогава ме целуна .. Много е нараняван, сърцето му е разбито, но въпреки всичко го направи, целуна ме. Когато попитах "Защо?" той: "Не исках да те изпусна". Много го харесвам, но не знам как.. не знам как да събера разбитото му сърце. Нямам никакъв опит с момчетата.. :( Искам да го задържа завинаги при мен. <3

AnarchyBoy
09-17-2014, 18:30
"Завинаги" ми идва малко детски. Наивно?
А и не видях къде е проблема, нали те е целунал? Значи иска да сте заедно и проблем няма..
Както и да е.. Мацка просто бъди търпелива с момчето и не очаквай от него чудеса, колкото и влюбена да си, не го притискай.. Това е единственото нещо, което може да го притесни.. Не насилвай нещата, нека всичко става от само себе си. Не му говори за голяма любов и прочие.. Остави се по течението и виж как ще се развият нещата. Не му се сърди ако не отвърне веднага на чувствата ти, не го засипвай с чувства /ще го уплашат/ и не прави тъпи детински простотии за да не му разбиеш сърцето и ти.. ;)

Little Monster
09-17-2014, 19:00
"Завинаги" ми идва малко детски. Наивно?
А и не видях къде е проблема, нали те е целунал? Значи иска да сте заедно и проблем няма..
Както и да е.. Мацка просто бъди търпелива с момчето и не очаквай от него чудеса, колкото и влюбена да си, не го притискай.. Това е единственото нещо, което може да го притесни.. Не насилвай нещата, нека всичко става от само себе си. Не му говори за голяма любов и прочие.. Остави се по течението и виж как ще се развият нещата. Не му се сърди ако не отвърне веднага на чувствата ти, не го засипвай с чувства /ще го уплашат/ и не прави тъпи детински простотии за да не му разбиеш сърцето и ти.. ;)
+1

DeniseWallace
09-17-2014, 19:37
Благодаря ти. :)

RapExotic
09-18-2014, 05:56
Няма нужда да правиш нищо. Нали той е поел инициативата.

marilyn
09-18-2014, 08:02
Той явно иска да сте заедно, инициативен е. Нищо не трябва да правиш, за да "му събираш разбитото сърце". Това не е твоя работа. Ако не е готов за връзка, защото ближе стари рани, ти няма как да го "оправиш".

baby_baby
09-21-2014, 16:22
Не прави нищо щом те е целунал значи те харесва ако нямаше нищо към теб нямаше да прави нищо