PDA

View Full Version : Тийн би/гейове?



avgost_
09-18-2014, 12:51
Чудех се дали има някои момчета би/гей от софия на по 15-18 години? Ако има, нека пишат :D просто да се запознаем като за начало и да споделим опит :)

nikolai100
09-18-2014, 15:49
Чудех се дали има някои момчета би/гей от софия на по 15-18 години? Ако има, нека пишат :D просто да се запознаем като за начало и да споделим опит :)


Аз съм бисексуален. Обичам жените. Нямахме приятелки и с най-добрият ми приятел се разбрахме с на да се ебем защото и двамата ни се правеше секс. Отначало беще на шега. Той предложи да го наеба с презерватив. Хареса му и аз исках след това да усетя да ме ебат. Така, че и той ме наеба. Гледахме яки мацки за да ни стане пениса твърд. От една година се ебем с най-добрият ми приятел. След, като минаха няколко месаца от първият път успяхме да си намерим приятелки, но и сега се ебем, защото ни харесва. Приятелките ни незнаят за ебането.

Ivaaaaa
09-18-2014, 17:46
a tyrsite li si zriteli ( :

avgost_
09-18-2014, 19:13
Аз се чудих дали има други момчета като мен хаха
пък и може да стане нещо .. :)

CrazyRobot
09-18-2014, 19:22
Аз съм бисексуален. Обичам жените. Нямахме приятелки и с най-добрият ми приятел се разбрахме с на да се ебем защото и двамата ни се правеше секс. Отначало беще на шега. Той предложи да го наеба с презерватив. Хареса му и аз исках след това да усетя да ме ебат. Така, че и той ме наеба. Гледахме яки мацки за да ни стане пениса твърд. От една година се ебем с най-добрият ми приятел. След, като минаха няколко месаца от първият път успяхме да си намерим приятелки, но и сега се ебем, защото ни харесва. Приятелките ни незнаят за ебането.

Кви гейове, вие сте направо педерасти. А миризмата на лайна не ви ли пречи на така да се каже романтиката?

fanton1
09-18-2014, 19:35
на каде отива света .... най-накрая такива хора ще ме накарат да срежа вените честно поне се прикривайте и не разказвайте на околните едвали ще ви е приятно ако майкати започне да ти обяснява какво е правила и какви пози в леглото с бащати същото е ..... за услуга на света изчезни

RapExotic
09-19-2014, 08:12
Лекувайте се ..

avgost_
09-19-2014, 10:39
Ако не ви харесват такива хора, просто не ги гледайте. Човек не избира какъв да е. ;)

toni.p
09-19-2014, 21:51
За такива като вас няма място на тая планета мръсни пед,али

Fisherman
09-19-2014, 22:11
Ако не ви харесват такива хора, просто не ги гледайте. Човек не избира какъв да е. ;)

аз избирам да ти попилея черепа по дондуков

xarixoxo
09-19-2014, 23:38
^ напълно съгласен съм с теб

anonymous895156
09-20-2014, 08:53
аз избирам да ти попилея черепа по дондуков

тъкмо ще се наслаждаваш дълго на хомо ласките в централен софийски

vikAy
09-20-2014, 11:03
лошо ми е

Fisherman
09-20-2014, 16:49
тъкмо ще се наслаждаваш дълго на хомо ласките в централен софийски

добре,че сме в България и няма справедливост,тамън ше се отбия и през твойто село за дабъл кил

TalasamchoOOD
09-20-2014, 18:49
До всички хомофоби. Мисля, че страшно много желаете да усетите как нещо бяло, гъсто и лепкаво се стича по хубавите ви личица ;)

Fisherman
09-20-2014, 19:12
До всички хомофоби. Мисля, че страшно много желаете да усетите как нещо бяло, гъсто и лепкаво се стича по хубавите ви личица ;)

противоречиш си,защото повечето хомофоби са хетеросексуални,това означава че не желаят други от същия пол

но тъй,като ти първи повдигна въпроса за бяло и гъсто,може би ти силно желаеш тази течност по лицето си,устата,очите,ушния канал

хей дори,ако можеше би се удавил в тази течност,аз съм сигурен

TalasamchoOOD
09-20-2014, 19:45
чак балончета през гъза да ми излизат. И повечето хомофоби, всъщност са прикрити хомосексуалисти.

Fisherman
09-20-2014, 20:08
разбира се,празноглавите,слаби хомосексуалисти се утешават с такива мисли

lisi4ety
09-20-2014, 20:44
Лекувайте се ..

.

prosto_chovek
09-20-2014, 21:38
- Джеймс, какви са тия отвънка на площада?
- Еми гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- Е някой спира ли ги?
- Не, сър.
- Ми тогава защо протестират?
- Еми педераси, сър.

baby_baby
09-21-2014, 12:24
Аз съм бисексуален. Обичам жените. Нямахме приятелки и с най-добрият ми приятел се разбрахме с на да се ебем защото и двамата ни се правеше секс. Отначало беще на шега. Той предложи да го наеба с презерватив. Хареса му и аз исках след това да усетя да ме ебат. Така, че и той ме наеба. Гледахме яки мацки за да ни стане пениса твърд. От една година се ебем с най-добрият ми приятел. След, като минаха няколко месаца от първият път успяхме да си намерим приятелки, но и сега се ебем, защото ни харесва. Приятелките ни незнаят за ебането.

хахахахахаха а не не :lol:

subscrizzle
09-26-2014, 19:18
Mn mi e smeshno nqkoi kat chicho mu go iznasili i si wika bisexsualen:DDDDDDDDD