PDA

View Full Version : моята голяма любов



NiCkLiNe
09-18-2014, 16:47
здравейте аз сам на 16 години почти на 17 имам да ви разкажа нещо така че настанете се удобно и значи на мен положението ми е много шибано затова ви пиша значи в началото на лятото един приятел ми говореше за едно момиче всеки ден от лятото аз горе долу си я представях и накрая като и видях facebooka много ми хареса като започнахме училище тя учи в друго училище близо до нашето един ден този приятел x ме заведе да ги чакаме пред тяхното училище (забравих да спомена че неговото гадже и това момиче което ми говореше цяло лято че ще ми я уреди са 2 братовчетки ) и както си чакахме аз целия треперех от радост и от страх че най накрая ще се запознаем и те се зададоха от другия край на улицата ..нали дойде запознахме се умрях от срам питах я дали ще ми даде номера си тя каза не но тя има моя и казала на братовчедка си да ми каже че ще ми звънне когато реши и от 3 дни още не е звъннала та това беше 1-вия ден 2-рия нали пак отиваме на тяхното училище с този приятел но този пат не беше така както очаквах аз ходех с този много добър приятел и видях как 3 момичета ходят надолу по улицата при даскалото гаджето на този приятел спря а другите си продалжиха надолу отидохме ние 3-мката аз гаджето на приятеля ми и приятеля ми седнахме те се целуваха аз гледах на различни страни но не и в тях това продължи някъде към 1 час накараха ме да ги снимам пратих им снимката и я изтрих пред тях аз главно разчитах на този приятел и гаджето му да ни уредят тя ми каза че братовчедка и си ме харесва , че сам бил много хубав и така нататък 3-ти ден не се видяхме изобщо този приятел говореше с гаджето си и аз попитах какво е станало с тази която си ме харесва тоест моето бъдещо гадже (поне се надявам)и аз попитах какво е станало и тя каза че са сега не искала гадже аз сам влюбен в нея от прав поглед и цял ден ми е много гадно по едно време се разплаках като се осъзнах се сетих за този сайт вярно историята ми е малко заплетена но се надявам да ми помогнете ... Благодаря предварително.. :( :( :(

fanton1
09-18-2014, 17:21
защо трябва някой да те орежда с гадже ?
винаги може да те лъжат и да те използват остави ги кажи им че ще си намериш и се опитай сам да го направиш все пак трябва да има много момичета в твоя град и не вярвам че няма да успеш да намериш някоя която ще те цени и уважава

NeverBackdown123
09-19-2014, 09:18
Приятел виж сега, първо това с уреждането е много детска история, по този начин може момичето да се чувства неудобно, защото ти отиваш с нагласата, че ще те уредят с нея, че ще си станете гаджета, а може би тя не иска това.Защо не опиташ да се опознаете първо като излезете само двамата, а не и твоя приятел и гаджето му и още 100 човека, така само ще стане още по неловко.Вземи номера и от някъде или фейсбоока и и предложи да излезете само 2мата някъде, примерно на разходка в някой парк или на кафе.Поговерете си, опознайте се и само това без да и правиш никакви предложения.Излезте така няколко пъти и ако видиш, че нещата вървят на добре и виждаш, че има нещо към теб тогава вече можеш да и предложиш да станете гаджета или по-добрия вариант да я целунеш директно. Успех ти пожелавам и пиши какво стана после.

RapExotic
09-19-2014, 12:24
Цели 20 реда изречение без точка.. Ти биеш и троловете по правопис и изказ.

Сега по темата: Момичетата харесват инициативните и смели момчета, които не се вцепеняват щом ги видят и не чакат еди кой си да ги "уреди" с тях. Ти вече си се представил пред нея точно както не трябва и тя е изгубила интерес към теб. Сега, колкото и да ти е трудно да го приемеш момичета има много. Ще харесаш и друга, но забрави за това да трепериш като я видиш, да плачеш, че не ти е дала номера си или да молиш някой да и казва, че я харесваш.

Може би си притеснителен или пък ставаш такъв, когато видиш хубаво момиче. Най-лесният начин да се справиш с това е като игнорираш факта, че пред теб стои момичето, което харесваш. Когато заговаряш някоя си представяй, че говориш с твой приятел, който познаваш от години и да не ти пука особено. Колкото повече опит трупаш, толкова по-лесно ще ти става общуването и ще имаш повече успехи.

baby_baby
09-22-2014, 15:14
Да чакаш да ти "уреди" някой с гадже е много тъпо

Толкова ли си зле че не можеш сам да си намериш?

Стегни се и покани момичето да излезете само двамата на първите срещи има време да излизате с компания

BlauMeise
09-24-2014, 15:26
Как събра всичко това в 1 изречение... хахаха
Добре де. Първо се успокой. Не мисля, че има нещо странно нелогично и лошо да я поканиш да излезете насаме.

bandit.queen
09-27-2014, 07:21
Как събра всичко това в 1 изречение... хахаха
Добре де. Първо се успокой. Не мисля, че има нещо странно нелогично и лошо да я поканиш да излезете насаме.

И на мен това ми стана интересно!? :D
Няма нищо по-несериозно от това да чакаш някой друг да свърши твоята работа.Момчето те е запознало,окей.Ето ти го старта,щафетата я поемаш ти.Няма кой да ти слага лъжицата в устата,сам казваш,че си на почти 17 години,мисля че тези неща трябва да си преосмилил.