PDA

View Full Version : Увеличават се сърдечносъдовите инциденти, свързани с употребата на анаболи



Fisherman
09-18-2014, 19:30
http://www.monitor.bg/article?id=443624

тва е за всички,които имат топките да защитават хормоните и хората,които се възползват от тях

един колега ми беше споменавал за увеличаването на случаите със кардиопатологии,но сега по темата се е произнесал и реномираният доцент Иво Петров

DownloadVirus
09-18-2014, 21:05
Докато вземат 15 годишни пикльовци химия ще е така,а това напоследък стана на мода.Почти всеки втори,да не и първи във фитнес на възраст между 15 и 18 зоби без да знае или поне си мисли,че знае.Познавам лично професионален културист,прави си изследвания много редовно и се следи постоянно,знае какво да се взема и как,така че да не стават гафовете на тези младежи.Безхаберието води някой път до смърт.
Все пак тук маалко ме загуби :)

„Всяко екстремно натоварване с интензивен спорт и силови тренировки с тежести е стрес. А когато този стрес се повтаря ежедневно, той е погубен за организма и се отразява зле най-вече на сърдечносъдовата система”, разказва доц. Петров и навлиза в подробности за механизма на това въздействие.
Ама хора без тренировъчен опит не приемам на сериозно мнението им ,няма как да са авторитет в очите ми :)

Fisherman
09-19-2014, 13:21
Става въпрос за прекалено натоварване,то и решаването на задачи по математика е стрес за нервната система.Когато човек дига повече отколкото може и се пъне,това е стрес и за сърцето и за ставите.

skatew
09-19-2014, 13:42
без стрес няма stupid pump

anonymous908491
09-19-2014, 15:43
Да умират, щом са стигнали до простотията на 15 да зобят, ще направят добро, ако си заминат млади, няма смисъл да се харчат пари за тях.

Rakshy
09-19-2014, 16:49
Да умират, щом са стигнали до простотията на 15 да зобят, ще направят добро, ако си заминат млади, няма смисъл да се харчат пари за тях.

+1


Също така, колкото и да уважавам лекарите и да имам желания да се развивам в тая насока, понякога пишат пълни кретенщини. Пишат сякаш това, което искат да чуят интервюиращите.


https://www.youtube.com/watch?v=1ovKLRmXHlE&list=UUaHx0T1LWrVKWF1XfWWLSuw Е това ще го оставя, ако някой иска да го гледа.

denev
11-12-2014, 12:25
Докато вземат 15 годишни пикльовци химия ще е така,а това напоследък стана на мода.Почти всеки втори,да не и първи във фитнес на възраст между 15 и 18 зоби без да знае или поне си мисли,че знае.Познавам лично професионален културист,прави си изследвания много редовно и се следи постоянно,знае какво да се взема и как,така че да не стават гафовете на тези младежи.Безхаберието води някой път до смърт.
Все пак тук маалко ме загуби :)

Ама хора без тренировъчен опит не приемам на сериозно мнението им ,няма как да са авторитет в очите ми :)

Абсолютно подкрепям това мнение! То не е "ей така" да приемаш химия, която си играе с хормоните ти, като си на крехка възраст и го правиш без медицински контрол. Също така, те си мислят, че става без тренировки, без правилно хранене... към това като добавим вредните навици (алкохол, наркотици) нещата си отиват много в грешна, дори летална, посока.

Това се прави след като изцедиш физическия си максимум, като си на една определена възраст, имаш времето и правилните хранителни и тренировъчни навици. Също така самоконтролът е много важен.

denev
11-18-2014, 17:05
Като също така добавя и за боклуците, които купуват от нета. За щастие аз имам доверени хора, от които взимам анаболи (http://sportnaapteka.com/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B4%D0%B8/), и мога смело да препоръчам.