PDA

View Full Version : Чувствам се смотан и задръстен а вече съм студент.



only_guy
09-19-2014, 18:08
Аз съм на 20г. студент съм първа година сега започнахме и лекциите живея на общежитие а съквартиранта ми е по зле и от мен дори като го гледам се отчайвам и ми става още по зле :( Проблема е че вече 5 ден съм в Пловдив а все още не съм създал кръг от приятели или поне с такива които да излизам насам натам а някои вече се движат и са създали приятелски отношения и се забавляват а аз все още търся компания и среда много ми е скучно и адски тъпо даже почвам да си мисля че съм много задръстен което ме притеснява и така още по трудно ми става да открия нови приятели моля някой за съвет. +

lisi4ety
09-19-2014, 20:07
Ако ти се мислиш за смотан и задръстен няма как другите да те виждат по друг начин. Ти трябва да го създадеш този кръг от приятели, запознавай се с хората на лекциите, не стой отстрани.. търсенето на компания става с опознаването на хората. Със сигурност има и други, които се чувстват така. (;

RapExotic
09-20-2014, 12:36
Някой хора са по-социални, други по-асоциални. Ако си от втория тип ще ти отнеме повече време да свикнеш с новата среда. Това не трябва да те притеснява. Използвай всеки удобен момент за да завръзваш разговор с колегите си, пък като намериш някой със сходни интереси ще се сприятелите лесно.

п.п. Между другото в кое Уни си, защото и аз уча в Плд? :D