PDA

View Full Version : Мислите ли че са оригинални?



Dranzerrr-
09-21-2014, 13:27
Здравейте мислите ли, че тези екипи са оригинални? Пише оригинал с положителни коментари, 714 последователи, но тези цени са нереални. Вече съм поръчал, но съм много объркан. Като дойдат ще видя дали имат стикер на адидас, но може и да са висококачествени реплики :?:?
http://olx.bg/profile/shoespv/

prosto_chovek
09-21-2014, 13:35
Така не можеш да разбереш, като ги видиш трябва да имат едни стикери и маркировка. Няма как да разбереш само като гледаш снимки.

Dranzerrr-
09-21-2014, 13:54
Да, и аз това мислех да направя. Но няма ли реплики, които слагат такива маркировки? На всичко са способни хората.. :Д

anonymous908491
09-21-2014, 15:23
В краен случай си вземи модел, който го има в официалния сайт на марката, да не излезе след това, че уникално е само колко глупав е купувача.

RapExotic
09-21-2014, 17:04
Ако пристигне това, което си поръчал пак ще е добре. Нямаш никаква гаранция, че Пешо, Тошо, Гошо в някакъв сайт за обяви ще ти продаде оригинална стока.

Dranzerrr-
09-21-2014, 17:14
Прави сте и един негов клиент ми каза, че е висококачествена реплика. А да знаете от кой магазин мога да си взема на хубава цена? Онзи ден влизам в мола, един такъв екип 210лв :D Това си е мол все пак, трябва да слагат големи надценки за да си плащат високия наем... Примерно аутлетче, ъглов магазин, че не ги знам. От София съм.