PDA

View Full Version : НАИСТИНА СЕ НУЖДАЯ ОТ МНЕНИЕТО ВИ :(



botevplovdiv1912
09-21-2014, 13:26
Здравейте , аз съм на 14 и в класа ми почти всички си имат гаджета но това не е важно .. Момиче съм и има 2-3 момчета от училище които ме харесват и имам много приятели падам си мъжко момиче играя цс не се гримирам ходя 1 път седмично на бокс не нося токчета нося раница и не съм обличала рокля от 3 годишна ... ПЕВИЦА СЪМ ... има едно момче от моето у-ще което е пълен бунтар пуши пие но страшно много го харесвам а той дори не ме забелязва аз не съм от срамежливите и докато си писахме в фейсбук му казах че го харесвам а той нищо ... за първи път почувствах по голяма болка от когато ми разбиха носа на един мач .. сега дори едно здрасти не ми казва не ме поглежда ... какво да направя той е просто една МЕЧТА но не от тези които се сбъдват :( :( My heart is broken :(

SonataArctica
09-21-2014, 13:47
http://myreactiongifs.com/gifs/nicolascageconfusedemotions.gif

KristaY
09-21-2014, 14:42
и в класа ми почти всички си имат гаджета но това не е важно .. нда вее

Иначе изпей му нещо.. може lil wayne.

RapExotic
09-21-2014, 16:19
Бунтарите обикновено не си падат по мъжки момичета, а по женствени и глезени. Имаш вариант да се направиш на такава, каквато не си за да те хареса или да намериш друг тип момче, което иска точно такова момиче.

marilyn
09-21-2014, 16:28
На сила хубост не става.

draid
09-21-2014, 18:08
Моля да правиш разлика между бунтар и някаква утайка дето пуши пие и се друса на незнам колко години там 15 ли сте.

CrazyRobot
09-21-2014, 19:30
Моля да правиш разлика между бунтар и някаква утайка дето пуши пие и се друса на незнам колко години там 15 ли сте.

И аз това щях да кажа. Незнаех, че за да си бунтар трябва да пиеш и да се друсаш и то на 15....

baby_baby
09-23-2014, 13:58
Бъди каквато си и ще срещнеш човек който ще те харесва такава каквато си не е нужно да се правиш на друг човек а този щом не ти обръща внимание значи не го интересуваш

teen_427
09-23-2014, 18:31
Бъди себе си и върви с гордо вдигната глава. Отлично знам какво е да си падаш по момче, което не те забелязва. Знам, че много боли, винаги се чувствах не достатъчно добра за него и постоянно плачех. Но всичко минава, болката също, а и понякога да не получиш това, което искаш се оказва голям късмет :)