PDA

View Full Version : Искам да стана мускулест.



Mr.G
09-21-2014, 19:08
Здравейте хора! Тази година уча в ново училище...Доста съм слабичък в ръцете и раменете. Иначе имим коремни мускули, имам гърди, но трябва да поработя по горните си крайници и раменете, та да направя едно изненадващо завръщане на старите ми съученици...Може ли да ми предложите някои упражнения, а най-важното - режим на хранене, че да направя максимално колкото се може повече бицепси, трицеспси и трапец...благодаря предварително!

Rakshy
09-21-2014, 21:45
Е, хубаво е, че знаеш за съществуването на мускул като трицепса, защото повечето, които искат да "качат малко москули" знат само за бицепс :D Поздравления, че знаеш как се пише и "мускул". Кажи какво имаш на разположение - дъмбели у вас, лост и успоредка пред вас, фитнес зала. Предполагам, че си на 14-15, щом си в ново училище.

DownloadVirus
09-22-2014, 08:29
няма шанс

Mr.G
09-22-2014, 09:14
Е, хубаво е, че знаеш за съществуването на мускул като трицепса, защото повечето, които искат да "качат малко москули" знат само за бицепс :D Поздравления, че знаеш как се пише и "мускул". Кажи какво имаш на разположение - дъмбели у вас, лост и успоредка пред вас, фитнес зала. Предполагам, че си на 14-15, щом си в ново училище.
имам само успоредка на разположение...нямам дъмбели и други джунджурии...даа на 14 съм

Mr.G
09-22-2014, 09:15
няма шанс
Стига с това бе,...пишете излишни коментари, само за да си качите ранга...това е адско тъпо!

Rakshy
09-22-2014, 11:08
Само с успоредка единственото, което можеш да правиш на нея са лицеви опори и кофички, евентуално някъв опит за гребане или набирания, ако е по-висока. За рамене handstand pushup ама не знам дали ще можеш да го направиш.
Тъ, 4х20 кофички (хаха 420), 4х10 набирания, handstand-a към 3 по 8 и ще си машина :D
Едва ли ще можеш тези цифри, но почни с 4 серии по макс повторения на 1вите 2 и след т'ва handstand колкото можеш, ако изобщо успееш.

DownloadVirus
09-22-2014, 17:52
Стига с това бе,...пишете излишни коментари, само за да си качите ранга...това е адско тъпо!

много цс играеш и май си доста повлиян. Както и да е,мускулест на 14 с успоредка не се става.Такава е хавата .

Mr.G
09-22-2014, 20:08
много цс играеш и май си доста повлиян. Както и да е,мускулест на 14 с успоредка не се става.Такава е хавата .
Хавата на цс мина отдавна ;)
И благодаря за ПОЛЕЗНИТЕ коментари.

Rakshy
09-22-2014, 21:42
мускулест на 14 с успоредка не се става.Такава е хавата .

The truth has been spoken.

AngelBelchev
09-23-2014, 09:38
Почваш да се храниш сериозно и отиваш във фитнес залата. Това е.