PDA

View Full Version : Ходене при лекар



SKYISBLUE1
09-21-2014, 19:19
Извинявам се за тъпото заглавие, но не се сещам за друго, по-добро в момента. Момче на почти 17 годишна възраст съм. Понякога след мастурбация ме болят тестисите(наскоро пусках друга тема специално по този проблем). Този проблем не е от скоро. Можеби вече има близо 1 година откакто се яви. Пробвах какво ли не.. Давах му почивка два-три дена, дори цяла седмица. Също така пробвах да мастурбирам всеки ден, но болката я има. Преди беше по-голяма. От известно време е по-лека и поносима. Продължава м/у 8-12 минути след мастурбация. Чуството е всякъш няма нищо в резервуара. Също от скоро свършвам доста по-баво. Трябват ми над 10 минути за да свърша, а преди ми трябваха максимум 5. Пия по много вода(2-3 литра на ден), алкохол не употребявам, ходя на фитнес(спортувам), храня се правилно. Чудя се от какво може да е. Та да се върна на основното за, което искам мнения. Обмислям да отида на профилактичен преглед, но не знам точно какво трябва да ми преглеждат. Не знам как се води този вид преглед и какво трябва да и кажа на личната ми лекарка? Ще се наложи ли да се събличам чисто гол пред нея и дали ще каже на родителите ми, че съм ходил на такъв преглед дори, ако я помоли да не го прави? Искам просто да видя дали всичко е наред с тестисите ми! Моля без подигравки, темата не е измислица!

DisappointedDreamer
09-21-2014, 20:50
не знам*
отида*

Отиваш при личен лекар да искаш направление за уролог. Това дали ще се събличаш изцяло гол зависи от него/нея.

alpinab2.5
09-22-2014, 03:25
Ако твоята лична лекарка е млада и секси (моята е такава) какво пречи да се съблечеш чисто гол , аз даже бих опънъл патката пред нея.

SKYISBLUE1
09-22-2014, 08:57
Проблема е, че не е млада и секси, а е на възраст вече. + Това тя не е сама в кабинета. Винаги има още една жена с нея(пак старичка). Явно и е асистентка. Случвало ми се е като влезна даже да са 3...