PDA

View Full Version : Какво бихте направили?



d4ng3r0usly
09-21-2014, 19:29
Има едно момиче, което го познавам от 3 години, бяхме заедно няколко месеца след, което тя ме скъса и не съм я чувал, нито виждал от 1 година, тъй като не й отговаря телефонния номер и сме от различни градове няма как да се свържа с нея освен по скайп или фейсбук...въпроса е такъв, че последния път когато се чухме тя ми каза, че няма какво да ми каже вече, и че не иска нищо от мен...проблема е такъв, че не мога да я забравя също съм се примирил и със факта, че няма да сме заедно, но поне искам да знам как e, дали е добре, да й чувам от време на време смеха...ама не знам какво да й напиша как да подходя и въобще дали да го правя това...

xoxi
09-21-2014, 21:53
Защо да се опитваш да връщаш нещо, което вече е отминало? Можеш спокойно да си продължиш напред и да запазиш хубав спомен от приятелството и връзката си с това момиче.

RapExotic
09-22-2014, 16:40
последния път когато се чухме тя ми каза, че няма какво да ми каже вече, и че не иска нищо от мен... поне искам да знам как e, дали е добре, да й чувам от време на време смеха...

Това някакъв мазохизъм ли е?

d4ng3r0usly
09-23-2014, 12:48
Не е мазохизъм...любов е за съжаление.
Бяхме си обещали един на друг, че каквото и да стане винаги ще се обичаме и ще сме заедно, за съжаление тя е тази, която не си спази обещанието, но на мен ми е достатъчно да знам, че е добре. :) Проблема, е че не събирам смелост да й кажа отново здрасти...и се чудя дали трябва да го направя..

baby_baby
09-23-2014, 13:40
Щом не те иска не се натрапвай така само ще те игнорира и ти ще се измъчваш просто я остави и не се занимавай