PDA

View Full Version : AS u M0370 xyCku cyeDun3nU wyw wyrko/\ak



Aleksandra_93
09-21-2014, 19:48
Аз и моето хъски съединени във върко/\ак

http://store.picbg.net/pubpic/E0/3D/a89a98a602a9e03d.png

we4e znam 4e sadbata mi dada sam walk edinak neobi4am da se sabiram vav konpaniiiiiiiiiiiiiiii gulemi gadno mi az nesam kato vas xaresva mi da bada sam ili sas moqt walk koito si utglejdam xaki4ku samo toi me razbira iaz nego razbiram govorim si po naj ezik setivata mi izostreni obonqanieto mi ugromno nadushvam ot kilometri jertvata mi noshtem nespq shtom ima palnunie a utivam sas xaki4ku da viem i da se xranem sas meso az neznam kakvo e obi4 samo znam samotata tagata salzite xaresva mi da bada sam ili pove4eto si vreme prekarvam xaskito mi toi e napolovina walk nese nujdq nito ot priqateli nito ot momi4e walk ednak parvoto pravlo dviji sam vinagi nese sabirai vav kopaniiiiiiii 4oveshki badi barz useshtai pred4uvstvai nadushvai i izbqagvai nai ve4e da se sabirash sas xora vinagi dviji sam raskasvai jertvata si bez milost neproshtavai i mrazi vraga si do smart dokato nego razkasah na na par4enca izbqagvai 4oveshkite kopaniiiiiiiii badi sam ili sas tvoq brat xaskito tuva sa pravilata na walka edinak no parvoto pravilo e da nqamash priqateli i vtoroto da ne se podavash na 4ustvata a 4ustvata sa jenskiq pol izbqagvai jenite i vshi4ki xora badi sam badi walk edinak

Ivaaaaa
09-21-2014, 20:58
ehaaaa ( :

VesicH
09-27-2014, 18:45
:D що за човек

pe6oskeiborda
10-03-2014, 13:20
е това е смешно ама е и яко :) ако се сдържиш да не се смееш де :D:D:D
същото като с галин релефа :)