PDA

View Full Version : Какво се случи?



biggyizzy
09-21-2014, 20:48
Здр, ходим с приятеля ми от ок. 1,5 г. .. Всичко в началото беше ПЕРФЕКТНО- цвятя, подаръци, внимание и най-важното е че го беше страх да не ме загуби! Обаче от няколко месеца нещата не са същите. Обичам го, но в момента нещата са тотално объркани. Преди не издържаше и ден без да се виждаме, идваше често, с часове разговаряхме по Скайп или по тел. и винаги имаше време за мен. От около месец насам започна работа- добре. Започна да ми звъни все по рядко, на ден най-много по 2-3 пъти да сме си звъняли и най- дългия ни разговор сигурно е траело 1 и нещо и винаги нещо монотонно. Нямаме вече какво да си говорим или да си споделяме. Много по-често започна да ми нервничи и да ми се кара за глупости. Спря да ми обръща внимание. Добре до 7 е на работа, но веднага след работа излиза с момчетата и стои до 22-23 с тях. А може да отдели поне 1 ден за мен - така или иначе нямаме време един за друг. Да не разказвам, че цяло лято се мота с приятели по барове и дискотеки и се виждахме толкова рядко. Всеки път като се опитвам да му разкажа проблема, ми се сърди и бърза да затваря, и винаги казва, че търся повод за раздяла... Не ме разбира и не разбира, че ме наранява така като тотално ме изолира. Имам чувството, че съм му излишна и няма място за мен в живота му.. Честно казано не веднъж съм мислила, че е просто ново ниво във връзката ни, и че няма да е винаги както е било в началото.. но това вече не се търпи. Или не ми дава да говоря за тази тема или се опитва да приключва и без това късия ни разговор. Не знам какво да правя и дали изобщо да се опитвам да спасявам нещата...Вие какво мислите?

MsMiracle
09-22-2014, 05:49
най-много по 2-3 пъти да сме си звъняли и най- дългия ни разговор сигурно е траело 1 и нещо

От това което чета, човекът има нужда да му бъде дадена свобода. Ти колкото повече го "хокаш" по тази тема, той толкова повече се дърпа и накрая е като отвързан.

hey.mistery
09-22-2014, 10:33
Ако сте прекарали по-гоямата част от връзката ви залепени един за друг е нормално да сте започнали да си омръзвате. А може би перфектната за теб връзка вече достига своя край.
Не го притискай, а и не очаквай само той да те търси за излизане. Предлагай му и ти.
Ако нещата не се пооправят поне малко, поговори сериозно с него.

pandabear
09-22-2014, 12:39
ами може би така му е удобно просто. ти пък не си ги слагай толкова присърце нещата. научи се да бъдеш малко повече непукист. щом е дошъл момент, в който сравняваш предишното и сегашното време е ясно накъде вървят отношенията ви. остави го да прави каквото си иска и ще разбереш колко го е грижа за теб/за вас ;]

baby_baby
09-22-2014, 12:56
Не го притискай толкова дай му малко свобода така като го притискаш нищо не става

biggy.izzy
09-22-2014, 13:59
Ако сте прекарали по-гоямата част от връзката ви залепени един за друг е нормално да сте започнали да си омръзвате. А може би перфектната за теб връзка вече достига своя край.
Не го притискай, а и не очаквай само той да те търси за излизане. Предлагай му и ти.
Ако нещата не се пооправят поне малко, поговори сериозно с него.
Получи се малко объркване, та се регистрирах наново.. Интересното в случая е, че живеем в различни градове и затова не сме били като цяло през цялото време заедно. Виждам, че има нужда да излиза, да се разтоварва, но щом не може да намери и малко време за мен, то защо сме заедно.. Преди, когато беше започнал да ми звъни все по-рядко почнах да го търся аз, но в един момент започнах да усещам, че малко или много го обсебвам и спрях. И аз му звъня рядко сега, но му предлагам да се срещнем по-често от него сигурно - но винаги няма време. През малкото пъти когато е предлагал той, веднага съм приемала и отлагала всякакви ангажименти. Мисля, че започна да се чувства прекалено сигурен и че даже и да не ми обръща мн. внимание пак ще съм му под ръка когато пожелае. Лошото е че не приема насериозно тази тема и имам чувството че си мисли наум - дрън,дрън женски паранои, сигурно ще и дойде .. никога не го приема насериозно, макар че съм го предупредила, че ще го зарежа ако продължава така...

RapExotic
09-22-2014, 17:46
Не можеш да очакваш, че страстта, която сте имали в първите месеци от връзката си ще остане вечно толкова силна. Връзката преминава в следващ, по-улегнал етап след около 9-11 месеца. Сега би трябвало да се познавате достатъчно добре за да си имате доверие и да си дадете малко свобода един на друг. Нищо не каза за сексуалния ви живот. Той също указва влияние на тези неща.

biggy.izzy
09-28-2014, 08:58
Благодаря за коментарите, но вече така или иначе няма значение защото скъсахме..