PDA

View Full Version : Как да му докажа, че го обичам??



destani101
09-22-2014, 06:31
Здравейте!

На кртко ще в представя исторята си.
Преди време се запознах с едно момче чрез Facebook. Живеем на повече от 120км един от друг. Но въпреки това, се влюбих в този човек. Бих направила всичко за него, всичко, за д го зарадвам. Иска ми се да съм светлината в тъмния тунел, искам да му бъда упора в трудните моменти ... но как да му докажа чувствата си. След раздялата си с бившата, той трудно се доверява на когото и да било.

П.П. Моля, ако не можете да ми дадете съвет, запазете хейта за себе си. :)

Брагодаря, предварително.

xoxi
09-22-2014, 06:56
Тези неща трудно се доказват, когато помежду ви има 100+ километра.
Доверието се изгражда постепенно, а по същия начин се гради и любовта. Не става със заучени жестове или изрази. По-лесно е да показваш чувствата си, отколкото да се опитваш да ги доказваш. Отсрещната страна няма как да не усети и забележи това. Фейсбук е крайно недостатъчен за изграждането на истински отношения или започването на връзка.
Вие въобще виждали ли сте се на живо?

destani101
09-22-2014, 07:03
Не е само Facebook постоянно разговаряме по Skype. :D Тази седмица ще имам възможност да се видя с него. Не знам до колко ще имам възможност да останем насаме... Понеже родителите ми ще са с мен. Надявам се да ни оставят да си говорим :D

xoxi
09-22-2014, 07:10
Добре, значи сте напреднали, щом и по скайп говорите.
На колко години сте?
Като се видите, просто се отделете от родителите ти и прекарайте малко време сами. Освен ако не сте на такива години, на които все още ви трябва постоянен родителски контрол.

destani101
09-22-2014, 07:19
Аз съм на 17, а той на 21.
Но въпреки възрастовата разлика имаме много общи теми за разговор и интереси. Често споделяме едно и също мнеие. Но въпреки това... той не изпитва нищо такова към мен. :/

baby_baby
09-22-2014, 13:03
И аз съм в такава ситуация даже нас ни разделят повече от 100 километра много е трудно и аз нз какво да направя

marilyn
09-22-2014, 15:26
Това, че той е наранен от бившата, не означава, че ти трябва да му лекуваш раните. И в тая възраст връзките от разстояние са си невъзможни, с говоренето по скайп няма да стане.

an7raks
09-22-2014, 15:31
Сложи си тенджера на главата и се набери на дръжките й докато той те гледа през skype на живо...
Как ви се занимава с глупости?

destani101
09-22-2014, 16:31
Вие май не сте прочели П.П. -_-

Andjyy
09-22-2014, 16:38
Сложи си тенджера на главата и се набери на дръжките й докато той те гледа през skype на живо...


Нима това не е глупост?

Е,как ти се занимава с глупости?

an7raks
09-22-2014, 16:47
Ама мен ми е простено... Нямам си работа сега... :D

RapExotic
09-22-2014, 17:04
Не е само Facebook постоянно разговаряме по Skype. :D

http://www.nvnews.net/vbulletin/attachment.php?attachmentid=39982&stc=1&d=1270844711

Виж сега, ти още не познаваш човекът, за когото говориш пък искаш да му доказваш любовта си. От къде знаеш, че не те лъже? Може изобщо да не е наранен и да няма бивша, а просто да ти разказва някаква измислена сърцераздирателна историйка за да си легнеш с него от съжаление. Познаваш ли неговите приятели, семейството му.. Прекарвала ли си времето си с него НА ЖИВО.. Виждала ли си реакциите му в различни ситуации? Много глупаво и наивно е да смяташ, че си влюбена в някой само, защото ти харесва да си пишеш с него.
И не го казвам за да "хейта", а защото отстрани погледнато изглежда точно така.