PDA

View Full Version : POMOSHT !! ( sujalqvam che pisha taka no nqmam kirilica na laptopa)



foreveryoung666
09-22-2014, 13:12
Ot malka imam problem s okosmqwaneto.Naskoro zapochnah da si gubq i malkoto samochywstwie koeto imah neznam kakvo da prawq i po byzite imam mnogo cherni kosmi shte bude li dobre da gi mina s epilator ?

Smilee..
09-22-2014, 13:38
Здравей,не знам дали е подходящо с епилатор по-добре си вземи от депилиращите ленти за лице (елеа или дева) .

marilyn
09-22-2014, 15:29
Използвай онлайн кирилизатор, не сме длъжни да ти четем шльокавицата.
След това иди на козметик, най-добре е да си ги махнеш с кола маска. Отиди и на ендокринолог, защото е възможно това окосмяване да е следствие от хормонален проблем.

Lourenço
09-22-2014, 18:16
Пробвай с кола маска за лице.

Напоследък забелязвам клипчета в YouTube, че жените си бръснат лицето и твърдят, че косъма не порасва по- дебел и не се сгъстява.

Shantia
09-25-2014, 11:20
Здравей,
ако ги махнеш може после да стане по - зле, ако не, то най - малкото ще ти стане гаден ритуал всеки месец. Пробвай да изсветлиш космите с кислородна вода или някаква руса боя....

Smilee..
09-25-2014, 13:38
Здравей,
ако ги махнеш може после да стане по - зле, ако не, то най - малкото ще ти стане гаден ритуал всеки месец. Пробвай да изсветлиш космите с кислородна вода или някаква руса боя....

Страшно много ще се виждат на слънце,както над горната устна много момичета си изсветляват и на слънце се вижда ужасно!!

fifince93
09-27-2014, 16:44
Не ги махай по никакъв начин ТИ. Отиди на лекар, може да е на хормонална основа. Там ще те изпратят на изследвания и ще ти проверят нивата на хормоните. Ако с тях всичко е наред по-добре отиди на козметик. Препоръчвам лазерната епилация (по-скъпо е, но е най-ефикасно).